Автомобили > Японски автомобили

Honda Accord 1982 - разказва за живота си

(1/8) > >>

DOCTOR Ц.:
Привет на всички любители и собственици на класическите возила.Първо искам ви честитя новата 2012г и да пожелая от сърце много щастие, успехи и колкото може повече приятни мигове!
За мен тази година ще е много специална - чукнах трийсетака :-[. Това си е лично мое твърдение, но смятам че нашите годинки трябва да се броят за поне 2 ваши (човешки). Иии така, викайте ми просто Баба ;D.Дано имате търпение да ме изслушате, защото моята история е доста дълга и пъстра; ще си помагам и с доста снимков материал, зада може по-точно да добиете представа коя съм и какво съм преживяла. Няма да си измислям нищо и ще назовавам нещата с истинските им имена.Надявам се да ви хареса моят разказ...

И така годината беше далечната 1982, страната Япония, а градът Саяма. Излязох от последното хале и зачаках своя ред; бях кукличка, много си се кефех   :-* Боята ми само беше светло син металик иначе изглеждах точно така:
[/URL][/img]
[/URL][/img]
[/URL][/img]
Дали излязоха снимките, незнам трудно се оправям с тея модерни работи, по мое време имаше пишещи машини само...Та от 82 до 2003 имам голямо бяло петно; кой какво ме е правил не знам ама първият ми спомен след големия блекаут е, че си стоя на един паркинг кат пукъл и си чакам, чакам; минават хора ,коли, сезони и така до 2005та.От април нататъка станах свидетелка на едно красиво автомобилно възкресение, за което ще ви разправям по-нататъка. Не знам как, но явно съм успяла да грабна вниманието на доктора, направил сложната операция пред блока и очите ми и един ден той отиде при сабственика ми взе ключовете, сипа ми 5 кила бенз, метна един акумулатор и рече:Хайде Бабо....

rado125:
И нататък....

DOCTOR Ц.:
....да те видим какво можеш! Много бях развълнувана от случващото се и си спомням че разбих петмеза в картера още с второто превъртане на вала; то по принцип всички приятелки от моята родина си палят от раз, ама все пак не бях мърдала почти 2 годинки...Та след 2-3 обиколки на квартала ми се поразтекоха малко флуидите, но като се прибрахме пак пред блока доктора заяви: Бабе, кефиш ме-взимам тА! Не можах да асимилирам какво точно стана,но после разбрах, че е броил 400лв на стария чорбаджия и той му е дал акта ми за раждане и ключът към моето сърце :-*. После започна моята рехабилитация.Нови амортисьори, дискове, накладки, семеринги и някоя гарнитурка и масълце. Започнаха весели и славни бродилки из варненската околия, ходехме на яки местенца, пиехме (те де, аз си смучех Ви пауърчето) бири и си правехме много снимки. Те? Ааа, забравих да кажа, пуста склероза; доктора се запозна с едно много симпатично девойче с което станахме много добри приятелки. Просто си допаднахме, това е. И така си се размотавахме тримцата безгрижни и весели...

Martillius:
Хубава си, ама по-хубава ще станеш, ако твоя нов чорбаджия да вземе ти поизглади роклята, да я поизпере и където е нужно д я позакърпи. Ако ти вземе и нови обувчици ще си още по готина. Да честитиш на чорбаджията си за ценната си придобивка :)

rado125:
Много интересно но не разбрах смисъла с снимките на кулата.А и може ли да преместиш или махнеш тая антена от капака,че стои като носорог

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия