Автор Тема: Дискусия около пастиране и полиране на автомобили  (Прочетена 15672 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юни 09, 2012, 14:28:37
Отговор #10

Неактивен exteriorcardetailing

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 4
  • Професионално пастиране и полиране на автомобили!
    • EXTERIOR CAR DETAILING
НЕМО, много философски размишления, но без покритие!
Разглеждал си неща в сайта на Сонакс, но това което предлагам аз не си го открил защото е от ВИП серията, която се нарича, premium class и предполага по специален кръг клиенти,а поставянето на такъв лак не изисква бояджийска камера и оборудване и не е ваксата, която ти си видял в сайта им, ако си се разровил малко повече няма да срамуваш от коментара си пред хора, които са по-информирани от теб.
Провери моята оферта в други сервизи и даже в представителния на Сонакс(Сенакс в Дружба) и ще видиш, че цените са двойни и тройни, без да коментирам кое къде колко срува, като искаш да ме плюеш първо проучи нещата и тогава, защото си смешен така.
Ето това представлява процедурата на чисто нов автомобил, а пастирането преди нея при друг захабен лак е препоръчително, защото на дали колата изглежда по този начин на всеки един от вас, след като е минала 1 година от както е купена примерно, затова казвам преценката е ваша. Ето ти официалната страница на продукта http://www.sonax.com/Product-Search/(node)/12807/226941-SONAX-PremiumClass-Nano-paint-coating-NanoPro  и клипа за нанасянето му
  , а цената на продукта питай в Сенакс, да кажеш дали ми е скъпа услугата, при нещата които предлагам.Това е услуга за хора с пари и ценители на автомобили, не за драскачи, като ти е скъпо купи си го от Сенакс в Дружба и си мажи на воля, но да знаеш, че при некомпетентно мазане и неправилна обработка ефекта е много разочароващ, а може и да не ти стигне едно шишенце за нанасяне и да се наложи да си купиш още едно за колите в размер от 1-3 е нужно едно шишенце, но за другите размери по две, изпитано е и затова така е написано от мен, а не съм го прочел накъде като теб, защото имам няколко направени коли с такъв лак, а снимки за потвърждение, ще пусна когато и клиентите са съгласни да пускам снимките в нета, не всичко се публикува!
Даже ако си маркираш с десен бутон надписа Nano Paint Protect Nano Pro , както съм го написал в предложението си  и натиснеш после търси в Гугъл, ще ти се отворят линкове точно с този продукт на Сонакс нано лак, а това Nano Paint Protect Nano Pro и това SONAX PremiumClass Nano paint coating NanoPro е едно и също!Това не е продукт който да отидеш и да си го купиш от където си решиш, а нанасянето не е като си намажеш колата с нещо си и готово, като го мажеш ще трепериш, защото шишенцето от 50 мл лак е 150 лв.Успех!
Поздрави:Иван
« Последна редакция: Юни 09, 2012, 14:41:04 от exteriorcardetailing »
Автокозметични услуги                       
http://www.exterior-car-detailing.com/   
0885796693   
Автокозметични препарати
http://www.detailingstorebg.com 
0886674570

Юни 09, 2012, 17:14:04
Отговор #11

Неактивен exteriorcardetailing

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 4
  • Професионално пастиране и полиране на автомобили!
    • EXTERIOR CAR DETAILING
Пастирането за което говориш Немо аз го завършвам със задължителен слой вакса, която си влиза в цената и в момента е на фирма 3М-Polish Rosa Pink, ако клиента иска друга вакса, по-скъпа, това естествено надхвърля предложената цена от мен и се доплаща, има вакси от 10 -15 лв. по пазара и са за домашна употреба, а не професионални на Търтъл и други боклуци, аз работя с 3М и Сонакс препарати като за информация да знаеш, че ваксата 100 % карнауба на Сонакс, която я мажа с длани,е  намалена в мометна и е 127 лв. от предишна цена 141 лв. http://eshop.senax.bg/product/7/premium-class-100-karbonova-vaksa-komplekt.html  и е за по-взискателни клиенти, ценящи по-високото качество, а това нано покритие не е вакса и не е от скоро, просто реших, че вече има достатъчно образовани хора и го предлагам на широката аудитория, а в сайта ми го има от две години.Просто за информация да ти кажа, че имам клиенти с не толкова големи възможности, които събират и спестяват пари за да ползват моя услуга, защото обичат автомобила си.Наскоро правих автомобил на човек от Гърция, който е пастирал детайл -калник в Гърция и му е струвало 100 евро, а аз толкова му взех за цялата кола.Всяка от услугите ми е с минимална цена за работа, която остава за мен, така, че цената не е космическа, при цените на продуктите с които работя, а човек които реши да ползва защита нано лак със сигурност ще направи много повече проверки за продукта от това което си намерил ти и ми е странно как си търсил, като каквото и да напишеш по повода "sonax nano lack", ще ти излезе точно нано лак а не вакси и други такива.
Автокозметични услуги                       
http://www.exterior-car-detailing.com/   
0885796693   
Автокозметични препарати
http://www.detailingstorebg.com 
0886674570

Юни 13, 2012, 18:26:31
Отговор #12

Неактивен exteriorcardetailing

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 4
  • Професионално пастиране и полиране на автомобили!
    • EXTERIOR CAR DETAILING
Като неколкократно споменавам цялостно пастиране, ето един показателен клип за такова!
&index=3&feature=plcp
« Последна редакция: Юни 13, 2012, 18:28:11 от exteriorcardetailing »
Автокозметични услуги                       
http://www.exterior-car-detailing.com/   
0885796693   
Автокозметични препарати
http://www.detailingstorebg.com 
0886674570

Юни 14, 2012, 23:01:04
Отговор #13

Неактивен немо

  • Публикации: 1040
  • пиперлив
Виж сега колега....
Какво точно правиш,какви продукти ползваш,какви са резултатите няма как да разбера през монитора...
Също така кое колко струва и какви пари ТИ вземаш за работата си не е моя работа  8))
Ама не наричай нанасянето на паста,вакса или др.подобни(колкото и уникални продукти да са те) "лакиране",щото просто не е вярно  C:-)
Opel Monza 3.0 GSE  1985
Opel Monza 3.0 GSE  1984
Opel Senator 3.0 AT  1985
Mazda MX5 NB 1.6    2001

Октомври 19, 2012, 22:17:39
Отговор #14

Неактивен anastas

  • Публикации: 194
Хванах се да полирам едни разглобяеми японски джанти  >:( външните бордове беха хапали бордюри и им тръкнах само ръбчетата после шкурките 800 1500  и на кечето хоп хоп густо джам та чак огледало !!!! Да ама нъвътре неще да се полираааа само се матира  меря с мултицета и изненада няма проводимост ...... има лак си викам !! бам с бодито да го изчисти един два три пъти неще може да е прахова боя лак . Ацетона 5 минути 10 минути не се дава бе мамкаму !!! няма проводивост не се полира  >:D ся щи е..а и японския лак паля оксижена да го горя , нестана нищо . Наложи се да отваря дебелата книга там пише защита на алу. детайли със оксидация ........... покритието става прозрачно , твърдо ,  непроводимо, разпада се на 500 градуса издрържа на сумати глупости  >:D
Поглеждам към стилажчето със химикалите и си избирам няколко киселини .... пак нищо неще и неще , последното което пробвах е натриева основа с нея завря в бяло после в сиво и воала покритието падна  :) :)
Изводът е че и за наи тъпата операция тря си тъп и упорит

Октомври 19, 2012, 22:27:06
Отговор #15

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3761
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
Интересноо.... :)виждал съм OZ - ки с такова покритие - тефлоново, но пък тефлона не му пука ни от киселина , ни от основа.
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Октомври 29, 2012, 10:25:42
Отговор #16

Неактивен anastas

  • Публикации: 194

Октомври 29, 2012, 15:23:49
Отговор #17

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
Тия Япончета да не са случайно 5х114.3 междуболтово?На каква кола ще ги слагаш ако не е тайна?Питам щото имам апетит за едни такива 15" или 16".
Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.

Октомври 29, 2012, 17:20:26
Отговор #18

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Уха, много добра джанта O0

Октомври 29, 2012, 18:40:42
Отговор #19

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2837
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Ох на батко  >:D  Хубаво бордче ... КАк се водят и има ли ги в БГ ?

пп. Къде ги намирате тия джанти хубавите ,аз все попадам на ала бързи и яростни буламачи  :D