Автомобили > British Classics

Vauxhall Victor vx4/90 1962

(1/6) > >>

didotooo:
Здравейте! Докато чаках реда си в един сервиз ,случайно мярнах много запазен мицубиши галант 1985 ,който се продаваше в мобилето. Та от дума на дума ,разбрах че това е новият му собственик.Оказа се ретро фен! Имал е няколко ретро автомобила  и обеща да разкаже за тях ,когато се видим пак.

Та сега ще пусна тема за един автомобил,който има в гаража си.

Vauxhall Victor vx4/90 1962 година. С два карбуратора ,спортен вариант, по думите на собственика ,колата е състезателна и е участвала в ралита.Не знам точно какви ,може би туристически,защото спомена ,че интериора е луксозно изпълнение с дърво ,кожа и така нататък... Обеща ми в неделя ,ако е свободен да се видим и да ми отвори гаража ! Така ,че за момента ще пусна няколко снимки на колата от интернет ,сега разбрах как изглежда. Като цяло ,колата е доста рядка ,а неговата версия е може би единствената в Европа по негови думи. Ако някой от вас има инфо за модела да споделя ! Обещавам снимки при първа възможност!




didotooo:
Намерих в нета клуб на собствениците на виктор :  http://www.vauxhallvictorclub.co.uk/toplevel.php?p=g1&groupinc=18

Може би изглежда по подобен начин състезателната версия на колегата:

baccara:
аз съм виждал :)преди около две години в Англия,но мисля че беше малко по раличен,но горе долу нещо такова

engineer:
Собственика да не е доктор, аз знам за един червен Vauxhall във Варна, прибран нейде в гараж.

didotooo:
До колкото си спомням човека каза че е червен! Доста вероятно е да става въпрос за същия.

Пп. Още не знам дали е доктор ;)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия