Автомобили > Японски автомобили

Mitsubishi Galant Royal 1985

(1/2) > >>

didotooo:
Ето го галанта който се продаваше в мобилето,важното е ,че има връзка с новия собственик вече :)

Mitsubishi Galant 1985 royal . Оригинална металик боя , оригинален салон и състояние. Климатик ,круиз контрол,автоматични чистачки,ел стъкла ,ел огледала и така нататък... Скоро ще направя още снимки ( за сега има една две в моята тема ,които ще преместя тук и ще дам подробности. От няколко дена е с нов съединител, човека ме повози и забелязах ,че спирачките скърцат доста... Предполагам скоро ще ги оправи.

Martillius:
Е пусни снимките де ;)

didotooo:
Верно :) За сега тези :

didotooo:
Вчера ми се обади собственика  да ме пита какво означава като светне на таблото една крушка с фасунка е изобразена ...Аз нямам такъв символ на таблото... Помоли ме да питам във форума за инфо.
Каза ,че колата си върви нормално и няма проблеми.Мислех,че става въпрос за ел инсталацията и му казах да си провери осветлението по автомобила,но всичко било наред... Имате ли идея какво означава тоя символ? Само не помня дали тая червена крушка с нажежаема жичка и фасунка дето светва е задраскана или не...Трябва да го питам пак.

Smooth_Dog:
Трябва да е изгоряла крушка. Най- често на стоповете. Светва също и когато има крушка с по- малка мощност (напр. обърната по грешка крушка с две светлини).

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия