Автор Тема: Лятото в щатите  (Прочетена 4252 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юни 02, 2012, 15:45:23
Прочетена 4252 пъти

Неактивен zhivko88

  • Публикации: 349
Хора заминавам на бригада до щатите така, че ако имате някаква информация с транспорта на контейнери до България или сте запознати с музейте и ретро мероприятията в близост до Вашингтон или самия град моля споделете! Аз ще съм във Гайтерсбург или Силвърспингс. Също така ако искате да ви търся части или каквото и да е било съм на среща с каквото мога ще помагам. Плановете сами на мене да се върна с контейнер от там пълен догоре с чаркове за колите затова и ме базикат приятелите, че още там ще си изхарча парите но всичко със времето си.  Може да ме пишете и тука или на емайла [email protected] skype: zhivaka88 или във фейса казвам се Живко Милов. Така, че ако има някой каквато и да е информация или въпроси моля ги споделете!

Юни 02, 2012, 18:56:34
Отговор #1

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2477
Хайде попътен вятър и 8 фута под кила :)

Юни 04, 2012, 13:37:13
Отговор #2

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Живко ,студентска бригада ли е ? Много ми се заминава ,като имаш впечатления от фирмата пиши :) Успех !

Юли 11, 2012, 11:03:11
Отговор #3

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Дидо, ако си студент и имаш възможност заминавай!
Аз съм бил 2 години и пак бих го направил стига да имам шанс.

Ще видиш друг свят !
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Юли 13, 2012, 00:47:50
Отговор #4

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Хора заминавам на бригада до щатите така, че ако имате някаква информация с транспорта на контейнери до България или сте запознати с музейте и ретро мероприятията в близост до Вашингтон или самия град моля споделете! Аз ще съм във Гайтерсбург или Силвърспингс. Също така ако искате да ви търся части или каквото и да е било съм на среща с каквото мога ще помагам. Плановете сами на мене да се върна с контейнер от там пълен догоре с чаркове за колите затова и ме базикат приятелите, че още там ще си изхарча парите но всичко със времето си.  Може да ме пишете и тука или на емайла [email protected] skype: zhivaka88 или във фейса казвам се Живко Милов. Така, че ако има някой каквато и да е информация или въпроси моля ги споделете!

Успех в Щатите, и ако можеш, напълни яко контейнера с части за 3-та генерация Шеви Камаро и Понтиаци Файърбърди. Това са модели близнаци, и са правени тая генерация от 1982 до 1992 година.

В България има много бройки от тях, така че доста хора, вкл и аз,  :)) все ще мат какво да вземат.
Ако можеш надокарай здрави предни стъкла за тях, както и предни и задни мостове, предни спирачни апарати и дискове предни, и също ако има свалени, гредите за предните мостове и мотора.

Освен това ако може вземи някоко броя ръчни скоростни кутии за тия модели- тип Борг Уорнър Т-5 модел, както и разни дискове амбриажни за нея, вкл със огледалните дискове.
Тая същата кутия , я слагат и на Мустангите с 8 цил мотори, така че е търсена стока.
Това са все ключови агрегати, дето тука липсват, а там ще ги има отн евтино по моргите.
А и да не забравя, обезателно вземи поне няколко бройки здрави люкове за тарга покриви за тая генерация Камаро- Файърбърд-ТрансАм.
Те са по 2 броя на кола- ляв и десен.
Има ги пластмасови, има ги и стъклени версии.
Много хора тук имат счупени тарга люкове, вкл и аз съм от тях.  :))

Така че подобни неща се продадат лесно.
Айде успех, и ако някви агрегати ти попаднат на далавера за всякакви УС коли, пиши ми тук или на лично и ще се старая да ти помогна с мнение, биха ли се продали дадени неща в БГ лесно, или не.  :)

Юли 28, 2012, 20:32:58
Отговор #5

Неактивен zhivko88

  • Публикации: 349
За файрбърдите да те свържа с мъжът на братовчедка ми той има ей това http://zhivko88.snimka.bg/automobiles/pontiac-89g.497753 и си внася много части от един сайт дори мисля, че вече и намаление си има някакво. Преди няколко дена отидох до това магазинче но докато го намеря вече беше затворено. При първият ми свободен ден отивам пак да направя хубави снимки - http://www.flemingsultimategarage.com/

Октомври 25, 2012, 11:23:06
Отговор #6

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3497
Гледам нещо,че Живко е на линия  :D
Върна ли се от Хамерика???
Как беше?

Октомври 27, 2012, 12:57:18
Отговор #7

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
За файрбърдите да те свържа с мъжът на братовчедка ми той има ей това http://zhivko88.snimka.bg/automobiles/pontiac-89g.497753 и си внася много части от един сайт дори мисля, че вече и намаление си има някакво. Преди няколко дена отидох до това магазинче но докато го намеря вече беше затворено. При първият ми свободен ден отивам пак да направя хубави снимки - http://www.flemingsultimategarage.com/
Хе, твойта рода с ие купил един известен по София Понтиак, който преди години беше на мой приятел, и е същата година, че и версия Формула, и същия цвят, както моя бивш черен Ф-бърд.  :D
То от Щатите и аз чат-пат купувам от разни техни сайтове неща.
А можеш ли да го питаш за името на сайта му?
Дали е- Рокауто, или- Аутозоне, или някакъв друг на име?  :)