Автор Тема: Продавам автомобилни рекламни брошури, и каталози, и списания.  (Прочетена 212221 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Февруари 04, 2012, 21:35:44
Отговор #10

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
Каталозите на Bugatti, Maybach и Fisker с каква цена са?

Интересувам се и от каталози на Skoda, ако имаш такива и не си ги пускал - имаш ли?

Ами , както писах, за подобни фирми, ще са по 5-ка кинти отгоре над средната цена за модели след 2000 година.
Тоест, по 10 лв парчето. :)
...
За по нови Каталози на Шкоди, ще проверя дали имам, и ако да, ще ги сканирам и кача тук. :)
По стари Каталоз на Шкода, ако въобще имам съм ги сканирал, и съм ги качил назад в темата с брошурите.

По - стари на Skoda не си пускал, или поне аз не съм видял...
Ще изчакам все пак отговор относно Skoda и тогава ще ти изпратя ЛС с данни за куриер, за каталозите на Bugatti, Maybach и Fisker.

Февруари 05, 2012, 11:11:41
Отговор #11

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Мен ме интересува дали имаш на мицубиши галант 1986 ? По спомен ако имаш представа или пък ако попаднеш на такъв се обади :))
Хм, ами аз наскоро сканирах една отн тънка рекламна брошура на немски език, на Галант.....


Да по - новичкия е :)) Поздравления за впечатляващата колекция  ;D

Февруари 05, 2012, 13:08:36
Отговор #12

Неактивен baccara

  • Публикации: 390
а някои каталог за рено25 v6 турбо.baccara ,или v6,    поздрави

Февруари 05, 2012, 15:03:19
Отговор #13

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Каталозите на Bugatti, Maybach и Fisker с каква цена са?

Интересувам се и от каталози на Skoda, ако имаш такива и не си ги пускал - имаш ли?

Ами , както писах, за подобни фирми, ще са по 5-ка кинти отгоре над средната цена за модели след 2000 година.
Тоест, по 10 лв парчето. :)
...
За по нови Каталози на Шкоди, ще проверя дали имам, и ако да, ще ги сканирам и кача тук. :)
По стари Каталоз на Шкода, ако въобще имам съм ги сканирал, и съм ги качил назад в темата с брошурите.

По - стари на Skoda не си пускал, или поне аз не съм видял...
Ще изчакам все пак отговор относно Skoda и тогава ще ти изпратя ЛС с данни за куриер, за каталозите на Bugatti, Maybach и Fisker.
Ами, сега се поразрових в мазето, и намерих доста интересни каталози на Шкода, за по-новата им и актуална гама.
Вкл и два по-дебели прилично луксозни за модела Сюперб, с твърди корици.
Тях ще ти ги сканирам след примерно вечерта, че сега няма да мога.

Покрай търсенето на тях, намерих и една миниброрурка на катуалния модел на Фискер- Карма.  ;)
Която, ако вземеш този каталога на дизайнерската му фирма, ще ти я приложа гратис заедно с него, да са комплект.  :))
Иначе каталога на Фискер коачбилд е доста дебел и интересен.
Има детайлни снимки иинфота от преработките му на салон, мотри, и външен дизайн, на 6-та серия БМВ и Бенц СЛ.
Някои снимки от него, съм ги сканирал в онази тема, да го видиш по-подробно.
Ето виж линка.
http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=1000.msg25058#msg25058

Но така или иначе, изчакай както казваш, да ти сканирам и каталозите на Шкода, които имам. :)

Този на Артега, дето го изрових и него, макар и на такава рядка кола, ще е само 5 лв на цена, защото няма много снимки, и е по-базов прес-рилийз като оформяне.
Но пък има комплект с него, диск с много снимки на Артегата ГТ.
« Последна редакция: Февруари 05, 2012, 15:13:47 от USfan »

Февруари 05, 2012, 15:04:49
Отговор #14

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
а някои каталог за рено25 v6 турбо.baccara ,или v6,    поздрави
Имах много як за лифта на 25, вкл и турбо версиите, ама го подарих още преди 10-12 години, на един приятел, дето имаше 25 от 1-я лифт, ама с Ве6 мотор.

И ДА НЕ ЗАБРАВЯ, за който от вас иска да вземе повече бройки каталози, при всеки купени 10 броя от една цена брошури, има една подарък, от същата цена.

Тоест при 10 от по-скъпите от по 10 лв, бонус една от 10 лв.  ;D
При покупка на 10 бро1 от по-евтините от по 5 лв, бонус едно каталогче от 5 лв.
Или пък може при по-скъпите, бонуса да е вместо един каталог от 100 лв, два по евтини, по 5 лв, от по-новите след 2000 година.
« Последна редакция: Февруари 05, 2012, 15:11:49 от USfan »

Февруари 05, 2012, 19:44:45
Отговор #15

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Сега качих и каталозите на Шкода, които имам, както и две Упътвания за ескплоатация, на някои видове Шкоди и Лади от 70-те и 80-те год модели.
Ето линк.
http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=1000.190

Иначе, днес колегата Спидър направи сефтето на пазаруването на брошурки. :))
Хареса и си взе все хубави неща, като каталозите на светата троица на култовите 4х4 машинки от 80те- Ланча Делта Интеграле, от 1987, Сиера Косуърт, от 1989, и на Куатро гамата на Ауди, вкл с лимитирания къса база Куатро Спорт вътре, от 1985. :)
Така че тези вече не са достъпни за продажба, или гледане и сканиране.
Митко взе още и квадратните каталози на 1-те Алфи ГТВ и Спидер с предно предаване, както и 2-3 ретрокаталога на Фиат, вкл и на Тополино Нуево 500, и на 132.
Взе и още 2-3 други каталога, ама не помня вече, на какви коли.
Та така...
« Последна редакция: Февруари 05, 2012, 19:47:00 от USfan »

Февруари 05, 2012, 21:45:16
Отговор #16

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
В темата със старите книги и статии, качих още няколко книжки и каталогчета за книжки, както и едно доста рядко упътване за експлатация.
Всички тези неща също ще са за продаване, както и по нагоре постаните в същата тема, списания и други книги.
Макар и много от тях да са отн стари издания, отпреди 2000 година, защото не са автокаталози, тези които са български издания на книги или упътвания, ще са за продаване на по-ниската единична цена.
А именно, по 5 кинта на парче. :)

Такава цена на брой ще имат и повечето западни автосписания, които имам, и са издавани през 90-те и насам.
За тези издавани през 80-те и назад, както и за разни дори и по-нови, броеве на чужди специализирани ретроавтосписания, цената ще е по 10 лв на  брой.

Такива броеве на ретросписания на английски, немски, френски и италиански език, тепърва ще сканирам, за да ви покажа, от тях какви примерни наличности по години и по имена на списания имам.

А чуждите издания книги, особено тези по-дебелите, както и упътванията за експлоатация на западните коли, като Мерцедес Опел, Волво, и т.н, както писах, разбира се, сущо ще са по скъпи.
Пак поне по 10 лв на брой.
Ето линк към новите сканирания.
http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=1147.40
« Последна редакция: Февруари 05, 2012, 21:55:11 от USfan »

Февруари 06, 2012, 09:47:59
Отговор #17

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Люси е събрал уникални каталози!
Щеше ми се да купя всички.

На следваща заплата пак идвам!  :P
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Февруари 06, 2012, 12:59:11
Отговор #18

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Люси е събрал уникални каталози!
Щеше ми се да купя всички.

На следваща заплата пак идвам!  :P
Хах, ами тогава, няма да е зле, евентуално малко по-рано да ми кажеш, кои да ти запазя.
Защото някои дето и теб те интересуват, сигурно ще са интересни и за други фенове. :)

Да доуточня още кои каталози взе колегата Митко.
Освен тези за Алфите ГТВ и Фиат 500 дето писах, Митко взе и две на Масерати, на Куатропорте и на купе/кабрио версиите, както и един рядък каталог, на последната Генерациа на Мазда РХ7.
Но за Мазер купе-кабрио ГТ, имам още една резервна бройка каталог, ако някой се интересува.

Февруари 06, 2012, 14:29:28
Отговор #19

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Кчих още малко катаогчета, основно ретро американски.
Ето линк.
http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=1000.190

А това са групираните каталози за колегата РСК.
Единия куп са на екзотиките, а другия на Шкодите.