Автор Тема: Продавам автомобилни рекламни брошури, и каталози, и списания.  (Прочетена 212317 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Май 14, 2012, 17:28:24
Отговор #150

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
А ето и два автентични каталога от Роаринг 60с годините...   :D
Единия, от 1964 година е на Фолсваген 1200.
А другия, пак някъде от онова време печатан, е на Джип СЖ 6 сериите.

И двата са в много добро състояние.
Този на Фолц, както се вижда, включва всички версии на костенурката тогава, вкл и тези с шибидах и фалтдах, и кабрио версиите.
А този на традиционните Вилис Джипки е цветен, и вкл и новата за тогава, и продавана само за експортни пазари, дизелова версия на модела.

На цена и двата каталога, ще са само по 15 лв на брой.
Ето снимки на кориците им, а подробни сканове на вътрешните им страници може да видите в темата- Брошури от време оно.  :)











Май 14, 2012, 23:28:53
Отговор #151

Неактивен BadAngel

  • Публикации: 21
http://pichost.name/images/ZWg8p.jpg

ако някой търси такъв мануал за мустанга, да свирка

Май 15, 2012, 10:54:56
Отговор #152

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Eто за колегата Петър номерата на пратката с каталозите на в124.
Сега сутринта ги пратих, така че утре до обяд би трябвало да са във Варна в офиса им на Еконт. :)


Май 15, 2012, 10:57:04
Отговор #153

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
http://pichost.name/images/ZWg8p.jpg
ако някой търси такъв мануал за мустанга, да свирка

Ами то това не е е ремонтен мануал за съжаление, а по скоро само книжка-упътване за експлоатация.  :)
А колко си мислил да му искаш на цена?

Май 15, 2012, 19:11:40
Отговор #154

Неактивен BadAngel

  • Публикации: 21
http://pichost.name/images/ZWg8p.jpg
ако някой търси такъв мануал за мустанга, да свирка

Ами то това не е е ремонтен мануал за съжаление, а по скоро само книжка-упътване за експлоатация.  :)
А колко си мислил да му искаш на цена?
не му искам пари, колега

просто ако някой има станг и няма такава книжка в жабката би ми било приятно да приюти моята :)

Май 16, 2012, 23:52:17
Отговор #155

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
http://pichost.name/images/ZWg8p.jpg
ако някой търси такъв мануал за мустанга, да свирка
Ами то това не е е ремонтен мануал за съжаление, а по скоро само книжка-упътване за експлоатация.  :)
А колко си мислил да му искаш на цена?
не му искам пари, колега
просто ако някой има станг и няма такава книжка в жабката би ми било приятно да приюти моята :)

Хехех, супер, ами моя Мустанг е точно от тази моделна генерация, ама по-стария по-заоблен лифт на бодито, моделна генерация 1994-1999 година.
Ама отдолу и на механика е идентичен, вкл и на мотори, моя е 3,8 литров, с по-ръбестия лифт от 1999-2004 година, за който е твойта книжка.
Така че на мен такова упътване би ми свършило екстра работа.

Ама за да са равностойни нещата, ако ми го дадеш, избери си за замяна за него, който искаш каталог от тук описаните от мен.
За американска или европейска кола, какъвто ти хареса, ако си съгласен, може да направим замяна. :)
Кажи ми само кой ти трябва от тук сниманите /е някои от тях вече съм продал де, та може да ги няма, и друго да трябва да си избереш/, и ще се договорим да се видим да си ги заменим.
Поздрави, Люси.

Май 27, 2012, 20:50:15
Отговор #156

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
     Благодаря много на колегата BadAngel за хубавия подарък.  :)
Тия дни ще си го прегледам на спокойствие упътването за експлоатация, и ако на някой колега с УС Форд с 3,8 или 4,6 мотор ще му трябват разни данни, ще мога да сканирам съотв страници от това упътване, и ще ги постна тук.


Май 31, 2012, 17:50:42
Отговор #157

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
По повод на един разговор сега на Спасов ден, около любимата Лада 1500 С на колегата Спидър,  :) с колегата Фриско, ето за него, а и за вас, 3-те броя Упътвания за Експлоатация, и 2-та броя професионални и тежки , хахах,  :)) ремонтни книги за ЛАДА, които са ми останали.

Упътванията за експлоатация, съотв за моделите 21011, 21061, 2105, и вариациите им, ще бъдат на цена от по 15 лв на брой.
На състояние са като чисто нови, нямат никакви сгъвания, драскания и липси по съдържанието.
Ремонтните книги за ВАЗ 2101 и 2103, ще са на цена от по 20 лв на брой.
Те също са в много добро състояние, без никави драскания и липси по съдържанията.

Едната книга е на български отпечатана, тази със сините корици.
А по-масивната, с червената кожена корица, е оригинално руско издание.
Българската ремонтна книга е 2-ро преработено издание, от 1975 година, и е с над 200 страници съдържание.
А руската ремонтна книга е 3-то преработено издание, от 1976 година, и е доста дебела, с над 400 страници е, и е с твърди корици.

За оглед на място у нас, които иска да ги види, почти всяка вечер след 18 часа ми е удобно като време.
Или пък по договорка, мога да ги взема с мен през деня, и някъде по центъра в близост до НДК да се направи среща за оглед.
Тел ми е 0898-644162, Людмил.
По-детайлни сканове на страниците със съдържанията може да видите тук, в темата с книгите...

http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=1147.70

Ето снимки на кориците.







Юни 01, 2012, 11:58:54
Отговор #158

Неактивен Frysco

  • Публикации: 447
Инструкцията за ВАЗ-2106 е за мене.

Юни 09, 2012, 19:41:03
Отговор #159

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Инструкцията за ВАЗ-2106 е за мене.

Продадено, платено, изпито, хехех!  :))
А докато рових да ги намеря покрай търсенето на книгите за Лада за колегата Фриско, намерих още 3 броя много интересни автомобилни книги, отпечатани съответно през 60-те, 70-те и 80-те години.  :D
И трите, макар и доста различни, са написани в увлекателна форма на романнна проза.
Най-старата, над 50 годишна,  :)  е на един френски автор, и третира различни аспекти на карането в най различни условия на кола.

Тази от 70-те години е писана от известния руски автомобилен журналист Юрий Долматовски,  дългогодишен автор в списанието- за Рулем.
Тя описва увлекателно разни малко известни, както и традиционно популярни факти и легенди, от историята на автомобилостроенето, особено съветското.

И последната книга, писана през 80-те, пак от руски автори, детайлно разглежда разл аспекти на действителни катастрофи с коли, и други случили се в практиката ситуации.

Като цяло, крайно интересни четива.
Състоянието на книжките е много добро, нямат никави липси, огъвания или драскания по страниците им.
Само корицата на най-старата, френската книга е, както се вижда, леко напукана в основата си.
Което е разбираемо за половин вековната и възраст.  :))
А 2-те по нови книжки са като нови и външно.

Ще са за продаване, и цената на всяка книжка ще по 10 лв на брой.
А ако се купят 3-те заедно, общо ще са само 20 лв на цена.  :D

Някои страници от съдържанието им може да видите тук.

http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=1147.80

А това са снимки на кориците им.