Автор Тема: Продавам автомобилни рекламни брошури, и каталози, и списания.  (Прочетена 214108 пъти)

0 Потребители и 7 Гости преглежда(т) тази тема.

Октомври 21, 2012, 12:40:00
Отговор #210

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Ето и втората програма, включваща и данни за Хисторик Гран при-то, както и снимки и материали за знаменателни пилоти и коли от близкото минало, печелили Ф1 Гран При-то на Монако.


















































Октомври 21, 2012, 12:51:54
Отговор #211

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
А това е отделния каталог за Хисторик Гран при-то.  :)
Той е бая дебел, почти 90 страници, и освен всичко друго, вкл. и снимки и исторически данни за абсолютно всяка кола от ретро рейсърите, участващи в класовете на тазгодишното Монако  Хисторик Гран При.







































































Октомври 21, 2012, 13:08:03
Отговор #212

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
А ето и някои страници от последната бройка от тази ексклузивна Монако мини колекция от каталози, а именно- каталога за изложението Топ Маркс.
В това изложение, както се вижда от снимките, освен участие на ултрярядки производители като Пагани, Нобъл и Кйонигсег, или от нашите си екс. соц. страни- като Дартц, Маруся и Мелкус, щандове имаха и чисто дизайнерски студия и Уан-оф производители, като Спада, Жилет, и Ксенатек.

Този каталог, предвид на редкостта на снимките вътре и на луксозността му, за разлика от другите брошури, ще е на цена от 15 лв.
Разбира се, както писах, при вземане накуп, ще има яка отстъпка, и цената на пакета от 4-те бройки ще е общо само 30 лв, за всичките тези красоти.  ;D






































































Октомври 21, 2012, 16:02:39
Отговор #213

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
Ако някой не ме е изпреварил, ми се ще да си запазя каталога от изложението - Top marques Monaco  ;)

Октомври 22, 2012, 13:56:05
Отговор #214

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Ако някой не ме е изпреварил, ми се ще да си запазя каталога от изложението - Top marques Monaco  ;)
Ок, ще ти го запазя!  :)
Ток е всъщност доста богат и на още снимки и много инфо, просто нямаше как да сканирам всички страници.
Иначе има и детайлни луксозни снимки на наличните видове яхти, дето се продават на това изложение, при това от доста по-бутикови марки от традиционните примерно Принцес и Сънсийкър, както и снимки и описания на часовници от водещите хай-енд световни производители.

Октомври 25, 2012, 17:57:33
Отговор #215

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
А ето и една книжка за продаване.  :))
Тия дни си изнамерих един стар учебник на Шофйора, издание от 1967 година, на издателство- Техника.
Доста е подробен като теми и инфо, и е в много добро състояние.
Но понеже няма да ми трябва, ще е за продаване.
Цената ще му е традиционната от само 10 лв.  :)
По-подробни сканове на някои страници може да видите тук.

http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=1147.80



Ноември 12, 2012, 15:16:17
Отговор #216

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
По запитване на колегата Христо-Т, ето пускам кориците на 6 броя каталози на БМВ от 80-те и 90-те години, които имам, от 80-те и 90-те години.
Снимал съм ги на групи по 2 каталога, съответно по години.

Двата броя от 80-те, са отделен каталог на моделната гама Е30, както и на екстрите и аксесоари за цялата гама БМВ, от тоя период.





А това са най-новите по възраст два каталога, са от 1999 година, са за тогавашната 5-та, и новата за тогава 3-та серия- Е46.





А това са двата броя от средата на 90-те са на цялата гама от 1995 год, вкл и серия Е36, и на екстрите за цялата гама, правени от дивизиятa- БМВ Индивидуал.





Всички каталози са в много добро състояние, и ще са на обичайната цена от 10 лв на брой.
Подробни сканове на страниците им, за който иска да види, съм пускал доста назад в темата с Брошурите.  :)







Ноември 17, 2012, 14:28:11
Отговор #217

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Ето за колегата фактурата на пратката с каталозите на БМВ.  :)


Ноември 20, 2012, 19:13:53
Отговор #218

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Ето за колегата Христо-Т копие на бележката за пращането на БМВ каталога.  :)
Ако нещо трябва, номера на пратката е напечатан горе под БАР-код лентата.



Ноември 20, 2012, 19:39:26
Отговор #219

Неактивен hristo_t

  • Публикации: 25
Благодаря Людмил. Надявам се тази първа сделка да е едно добро начало за други бъдещи сделки.
Утре след работа ще мина да взема пратката!