Автор Тема: Продавам автомобилни рекламни брошури, и каталози, и списания.  (Прочетена 214581 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Април 26, 2013, 13:32:52
Отговор #270

Неактивен USfan

  • Публикации: 10851
Ето за колегата Шомов, номера на пратката за Хотрод списанията. 




Април 26, 2013, 21:59:43
Отговор #271

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
 FQl92.jpg

Април 26, 2013, 22:00:45
Отговор #272

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639

Април 27, 2013, 04:21:29
Отговор #273

Неактивен USfan

  • Публикации: 10851
А, Род и Кълчър списанието го взе колегата Шомов, днеска му го пратих.
Ама другите две списания дето си оградил са много хубави, мога да ти ги пратя.
Всичките тия американските списания съм ги пуснал по единична цена от 10 лв на брой.
Виж по назад в темата, на предишната страница, постнах 2 броя други американски списания, едното само с мъсълкари от 70-те, вкл и Буици, много ще ти хареса.  :)

Вижда му се част от корицата с име- Мъсъл Кар, а отдолу заглавие- 70с реюниън.  ;D

Април 27, 2013, 15:41:45
Отговор #274

Неактивен USfan

  • Публикации: 10851
По запитване на колегата Бастард, или за който още се интересува, ето качвам снимки на останалите ми американски списания, които имам в момента.
Понеже тия дни наличностите им силно намаляха, :)) пресистематизирам снимките на кориците им.
Подредил съм ги условно по десетилетия, и по марки, и по типове коли.
Най общо, както съм писал, всеки един брой ще е по 10 лв на цена.
Като при купуване на поне 5 броя от тях, ще има бонус 6-ти брой по избор подарък.  ;D

Извън тези списания, ще има и няколко броя по 5 лева, такива основно с обяви.
Но те също са много луксозни издания, и в тях също има много конкретни статаии с хубави снимки за ретроамериканки.
Тези списания по 5 лева обаче ще се продават пакети.
А именно, 4 броя Роб Репорт за общо 20 лв, и 2 броя Дюпонт регистри, за само 10 лв.

Да не ви заблуждават тук ниските цени, тия издания са скъпи и авторитетни списания за обяви на лукс коли, така ч е има страхотни неща вътре.
Но Роб Репорта и Дюпона по-късно ще ги пусна.
А ето сега списанията по 10 лв на брой.

Първо са тези страхотни 3 броя издания- Класик Американ, Мъсъл кар ентусиаст, и Юник карс.
В тях основно се разглеждат култови модели от 40-те и 50-те години, но също и такива от 70-те и 60-те год.












Април 27, 2013, 15:52:23
Отговор #275

Неактивен USfan

  • Публикации: 10851
А тия 2 Хемингса си ги запази вече колегата Бастард.  :D



А тук съм постнал двата специализирани списания за Шеви и за Корвет които имам.
В едното, Ретро-вйзйор, се разглежда на огромен брой страници пълната серия на модел С4, вкл. всички версии и мотори по години.



Други два каталога са 2 броя специализирани издания за резервни части на УС модели на Форд.
Едното за фулсайз модели от 60-те, а другото за цялата гама модели от 80-те до 90-те.
Тия Фордови издания са много редки заводска спецификация каталози, така че е трудно да бъдат намерени сега.













Април 27, 2013, 15:59:08
Отговор #276

Неактивен USfan

  • Публикации: 10851
А тия три списания са различни, но доста интересни и трите.  ;)
Каталога Джегс, е на най-сериозната фирма в САЩ за доставка на качествени тунинг части за американски мъсълкари и спортни модели.
Списанието Форвард е фирмено луксозно издание на Крайслер разглеждащо основно спорнти и исторически значими Крайслер модели от 50-те до 70-те години.
А тоя над 30 годишен брой на Хот-Родинг списанието, е посветен на тунинговането на 3-те първи Камаро генерации.













Април 27, 2013, 16:03:29
Отговор #277

Неактивен USfan

  • Публикации: 10851
А тия дебели каталози за Офроуд части за специлиализрани за тунинг части за всякакви видове оригинални Джип возила, вкл и за всички генерации Вранглери.
И те, както и предишните издания, ще са на стандартна цена от 10 лева на брой.

















Април 27, 2013, 16:09:12
Отговор #278

Неактивен USfan

  • Публикации: 10851
И накрая стигнахме и до голямата далавера, списанията дето излизат по 5 кинта броя.  :))
 А именно тези 4 броя луксозни Роб Репорт, ще са само 20 лева общо.





















Април 27, 2013, 16:14:19
Отговор #279

Неактивен USfan

  • Публикации: 10851
И айде и последните американски списания- тия два много луксозни и наистина интересни Дюпон регистри, за само 10 кинта.  :D
Който има интерес към някое от списанията, е да го описва по подробно тук или на лични, защото както виждате, броевете са отн. много, и все различни.