Автор Тема: Продавам автомобилни рекламни брошури, и каталози, и списания.  (Прочетена 213124 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Март 17, 2016, 20:43:25
Отговор #370

Активен USfan

  • Публикации: 10838
Привет,

Ще взема пакета "Фолксваген" за 100лв., като те моля да ми запазиш и трите каталога за "модели", до като уточним пакетната цена.
Здравей, ок, за Фолсвагена добре.
Ами пакетната цена за трите каталога с моделчета ще е 50 лева, тоест ще има 10 лева отстъпка ако се вземат трите общо.
Но разбира се ако ги поръчаш и платиш заедно с Фолксваген брошурите, тогава ще направя още 10 лева намаление, и общо ще станат Фолксваген нещата и тия три моделни каталога, само 140, вместо 160 лв.
При пазене и за едните и за другите неща, съм уточнил по горе в темата, че ги пазя преди и пращане, само 2-3 дена, не повече, което е разбираемо.

За пращане ако не си от София да ги вземеш на място от нас, пращам с наложен платеж до удобен от теб офис на Еконт. За пращането като потвърдиш, прати ми на лично две имена за получаване и ГСМ номер, както и адреса и името на избрания от теб Еконт офис.
От офис до офис пращане системата, е и най-изгодна при Еконт пратките на цена.
Поздрави.

Март 17, 2016, 20:51:39
Отговор #371

Неактивен Vasstam

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 3
OK, ще ги взема, да се разберем на лично къде да дойда.

Март 17, 2016, 20:57:17
Отговор #372

Активен USfan

  • Публикации: 10838
OK, ще ги взема, да се разберем на лично къде да дойда.

Ок, само ще трябва да изровя ретро Фолц брошурите дето си ги харесал, че съм ги скрил надълбоко в офиса.  :))
И като ги окомплектовам, ти звънкам утре да се доразберем.
Пиши ми само твоя тел на лични, че да ти се обадя като съм готов.

Март 17, 2016, 22:01:28
Отговор #373

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
вуйка останаха ли ти HROME and FLAME

Март 18, 2016, 13:42:44
Отговор #374

Активен USfan

  • Публикации: 10838
вуйка останаха ли ти HROME and FLAME

Ми май от него само 1 брой имам останал.
Ама имам няколко броя на новото доста по-дебело и луксозно, наследник на немското Ауто-Мобилен издание.
Броевете му с новия луук са нови от 2014 и 2015, А в него 90% от темите и обявите са за американки- ретро, мъсъли, и Роди. Виж 2-3-4 страници назад за него, има снимки на кориците на броевете.

А има много други хубави УС-спиания, някои на немски, повечето на английски, които са ориг, УС издания.
Виж 4-5 страници по-назад в темата, има снимки на кориците им.

Март 30, 2016, 11:07:56
Отговор #375

Активен USfan

  • Публикации: 10838
Единия пакет с до 80-те години Фолц каталози вече е при колегата.  :)

А поради запитване вижте какви списания специално за Костенурки, както и 4 броя на домашното за ВАГ списания- Гуте Фарт, издания от 70-те до 90-те си намерих в архива.
Гуте Фарт изданията са доста редки зидания, 2 от 70-те, едно от 80-те и едно от 1992.
Във всички тях има интересни тестове на костенурки, ранни Голф 1 и 2, Сироко 1, и ранни Ауди 80. Има и тестове и на някои знаменателни Порше модели както ранното 924 и най-късното 928, версията ГТС.

Костенурковите издания са още по специализирани, и са всичките над 20 годишни. Те са 6 броя френски- Супер ФВмагазин, и 3 броя американски- 2 броя Хот ФВс, и един броя ФВ Трендс.
На състояния всичките са добри до много добри за възрастта си.
Изключение е само един брой на Гуте Фарт от 1981, на който му липсва корицата, както и няколко вътрешни страници /те обаче са основно за някакви пътеписи и пътувания, и нямат в тях важни снимки или данни за костенурки/. В този брой обаче, има пълен тест на Мексико кефер, както и пълна снимкова история на развитие то на Костенурките.
Много подробни исторически статии за разните Фолц въздушни модели, както  и статии за поддръжки, ремонти и преработки, има и във всичките други списания.
Френските Супер ФВ, както и Гуте фарт са средно с по 100 страници обем, а Хот ФВс са с по 140-150 стр.
 
На цени, поради рядкостта им, възрастта им и високото търсене по нета, всеки от тези броеве /и на Гуте Фарт, и СуперФВмагазин, и ХотФВс/ ще е на единната цена от по 15 лева за брой.

За сравнение,в специализираните страници, редки и стари над 30-40 годишни издания както тези Гуте фарт броеве, са по 6-8-10-12 евро.  Френските Супер ФВ също са над 8 евро за брой, ако са ранни издания от началото на 90-те. А и ранни броеве на УС изданията- Хот ФВс също са поне по такива суми, но в $. Освен чистите цени, и докарването на пакети или само единични бройки издания от и от Европа и САЩ би струвало допълнително.
Изключение от цената от 15 лева на брой ще е само броя на Гуте Фарт от април 1981 с липсваща корица, както и броя- ФВ Трендс от Февруари 1992, те ще са само по 10 лева за брой.

Разбира се ако някой реши да купи всичките наведнъж Фолц списания в общ пакет, тогава ще има тотално голямо намаление. така сумата ще стане, вместо 185 лева, само 100 лева, общо за тези 13 броя, и доста над 1000 страници красоти.  ;D
За запазване и пращане по Еконт, който се интересува, пишете тук.
Ето и снимки на кориците им и някои страници.
Първо на най-старите издания- Гуте Фарт.
































Март 30, 2016, 11:15:09
Отговор #376

Активен USfan

  • Публикации: 10838
Ето и снимки от 6-те броя СуперФВмагазин.




































Март 30, 2016, 11:20:30
Отговор #377

Активен USfan

  • Публикации: 10838
И това са и сканове от трите американски издания.















Март 30, 2016, 12:26:08
Отговор #378

Неактивен Vasstam

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 3
Привет,

Вземам ги! :)

Март 30, 2016, 13:02:20
Отговор #379

Активен USfan

  • Публикации: 10838
Ок, запазвам ти ги.