Търговия > Продава

Продавам автомобилни рекламни брошури, и каталози, и списания.

<< < (2/106) > >>

USfan:

--- Цитат на: Speeder в Февруари 04, 2012, 19:40:31 ---Аз купувам брошурите на Мазерати, Ланча Делта (всичките ако са няколко) , Mazda RX3 , Mazda RX7, Алфа ГТВ, Алфа Спайдер, Алфа 33, БМВ е30 :)
Фордовете от 60-те години също.
Ще ти звънна да се разберем и да мина направо да разгледам всички неща :)

--- Край на цитат ---

Хах, е, определено си харесал стойностни неща. :D
Ами той един колега беше уж запазил специално каталозите на Делта и на Е30, ама вече над седмица се забави с плащането и взимането, така че, определено вече тези ще са за теб.

Преди да идваш, за всеки случай ми прати точна листа с наименованията на каталозите, дето ти трябват, примерно по това, което точно пише на кориците им.
Да ти ги подготвя, и да няма обърквания. :))

Специално за Фордовете от 60-те, мисля съм качил общата Гама на УСА Фордовете от 1962, както и 1 или 2 каталога на Линкълн гамата от 60-те, които имам.
Ако Линкълните те интересуват, мога да ти ги подготвя.
Много са им интересни каталозите, както и тогавашната гама де. :))

На РХ7 най-последната версия е  готин каталога, макар и по малък на размери.
Aма не знам дали имам, и съм сканирал, такъв на РХ3.
По скоро сигурно съм сканирал лист с реклама на стара РХ3.  ;)
Я ми прати снимката на тоя каталог на РХ3 на И-мейла, да видя за кое говориш.
Пощата ми е:
[email protected]

А ако имаш предвид МХ3, това купето от 90-те год модела, ще видя дали имам такъв каталог.
Мисля, че не. Ако да, ще ти го подготвя и него. :D

А на Алфа Спидер каталога от 2002-2003 е доста дебел, но за ГТВ купето от тия години, имам само такава брошура квадратна пак, ама по-тънка, с техн. му спецификации.
И още една мисля имам квадратна, с цветовата гама на това ГТВ.
Тоест, те не са дебели рекламни каталози, общи за модела, като този за Спидера. :)

USfan:

--- Цитат на: didotooo в Февруари 04, 2012, 20:11:25 ---Мен ме интересува дали имаш на мицубиши галант 1986 ? По спомен ако имаш представа или пък ако попаднеш на такъв се обади :))

--- Край на цитат ---
Хм, ами аз наскоро сканирах една отн тънка рекламна брошура на немски език, на Галант.
Ама тя мисля, е за модела от 1999 насам.
Не съм сигурен де, защото отгоре не пише годината, а и Митсу генерациите не ги разбирам много.
Виж назад в темата с каталозите, дали брошурата на Галанта дето съм я сканирал, е тази която те интересува.
Модела е изобразен с предницата, фронтално.

vasko4:
Колега здравей, от толко много брошури, ще намерим ли нещо за газ 21?

joromainata:
а нещо за фолксваген кафер 1959г

USfan:

--- Цитат на: vasko4 в Февруари 04, 2012, 20:25:53 ---Колега здравей, от толко много брошури, ще намерим ли нещо за газ 21?

--- Край на цитат ---

Ооох, трудна работа.   :))
Имах една от на най-първата серия 21, тази с тенекиената решетка С РЕДКИТЕ ШЛИЦИ.
Ама още преди години я подарих на Иван от Зундерт центъра. Че той имаше Волга баш с тая решетка.
Звънни на телефона на редакцията на списанието Автокласика /има ги тел им на на 2-ра страница на списанието/, и питай Маргарит Карабуров, издателя му.
Той може да има някой такъв каталог, и да го продава.

Ами за Кефер баш нямам.
Имах много подробен и цветен каталог, на цялата Гама на Фолц, от 1962 ли 63.
Вкл с всички Карман Джии, и Самба бусчетата.
Ама го загубих някъде. :-\
Най-близкия по възраст от Фолц катралозите, е този дето имам на тип 3 Фолц 1500, от 1965 година.
Той е доста подробен, ама му липсват някои страници.

А ето линк към едни други интересни стари каталози, които днеска изрових.
http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=1000.180

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия