Автор Тема: Продавам автомобилни рекламни брошури, и каталози, и списания.  (Прочетена 212260 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Март 04, 2012, 14:22:24
Отговор #80

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
Люси, мерси за офертата отново! От тези шкодовите нямам само 4 или 5, но не ми се ще да развалям пакета и общата цена, затова ако има друг интерес към тях - да скача  ;)
Мерси още веднъж, но засега ще съм пас.

Март 04, 2012, 17:41:18
Отговор #81

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Люси, мерси за офертата отново! От тези шкодовите нямам само 4 или 5, но не ми се ще да развалям пакета и общата цена, затова ако има друг интерес към тях - да скача  ;)
Мерси още веднъж, но засега ще съм пас.
Става.  :)
А ако някоя поотделно те интересува, ще ти сканирам странците и.
Както и въобще ще ти кажа броя на страниците, на тези дето нямаш, или те интересуват.
Повечето са както знаеш, по-тънички,  :)) ама има и 2-3 по-дебели от тия сега сканираните.

Март 06, 2012, 15:18:23
Отговор #82

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Днес качих малко итало и американ списания, ето вижте тук по детайлни снимки от тях.

http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2280.msg27184#new

Ето за визуално начало, кориците на най-интересните 4 броя списания за днес.  :D
Това са едни 20 годишни италиански издания, касаещи само тестове на суперкари и болиди, като Ланча Интеграле Ево, Бугати ЕБ 110, и Чизета Мородер в16.
Интересното при тях е, че в почти всеки брой има и доста дръзки, но елегантни в стилистиката на 90-те, поразголени снимки-постери, или големи плакати, на италиански мацки тогавашни модели и миски.
Вкл и на Мис Италия 1991 година- Мартина Коломбари, тогавашното гадже на Олимпийския шампион скйора Алберто Томба.

Състоянието им е много добро, както се вижда, с изкл на един липсващ плакат на Мадона в най новия от тях брой, този от края на 1992 година /не че това е голяма загуба де   /, и с изкл на закъсване на една корица, и първите няколко страници от броя, което съм залепил, мисля на втория брой от 1991 година.
На цена цялата тази 20 годишна прелест, ще е само 20 лв. общо за 4-те броя. 
Не ми се продават отделни брове, да не се разваля минипакета.

А на долната снимка и за Американ феновете две много интересни списания за Американ Мъсъл и ретромодели, издадени през далечните 1987 и 1992.
В много добро състояние са /едното само има на места едни тайнствени леко виолетови петна, не знам от какво, но не пречат на снимките де/, и са доста дебели, и със страхотни статии и снимки в тях.
На цена тези страхотни четвърт вековни нещица, ще са пак само 10 лв, общо за 2-та броя.   :)

Март 08, 2012, 20:44:50
Отговор #83

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Ето за колегата РСХ приложението на брошурката на Хидроген 3 Зафира.  :)

А това пък долу е един мегарядка, макар и малък, но прилично луксозна миниброшура на испанския суперкар с Мерцедесов 12-так мотор: Трамонтана.
Тя е с оригинално СД със снимки, и ще е само 5 лв на цена.  :)

Март 08, 2012, 20:48:44
Отговор #84

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Пак 5 лв на цена ще е тази чисто нова луксозна брошура на актуалната Б-класа на Бенц.
Тя е с прилично повече страници, просто снимах само някои от тях за по-информативно.  :)

Март 09, 2012, 12:59:04
Отговор #85

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Ето днес сканирах едно много старо и много интересно Аутоунион каталогче, от времето когато те още пионеризираха 2 тактовата идея, доста след края на войната...  :)
http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=1000.270
На цена той ще е 15 лв.

А ето тук няколко по-нови Ауди каталога, 9 на брой, които също ще са за продаване, и ще са само по 5 лв на брой каталог цена.
Някои от тях са доста дебели и луксозни, а всичките са в прилично добро състояние.

Март 09, 2012, 13:03:57
Отговор #86

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Почваме с двата броя каталози, касаещи първата генерация А4 модели.

Март 09, 2012, 13:06:49
Отговор #87

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
А този каталог на 2-та генерация А 6, в комплект с брошурка за техн данни на модела, ще е също само 5 лв на цена, общо с тех брошурката.

Март 09, 2012, 13:10:38
Отговор #88

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
А тези 2 броя дебели и подробни каталози на А6,единия касаещ моделната гама, а другия екстрите и техн спецификации на моделите, ще са общо 10 лв за 2-та броя.

Март 09, 2012, 13:15:07
Отговор #89

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Пак 10 лв общо на цена ще са тези 2 броя луксозни и дебели много рядки каталози-пресрилийзи, касаещи Ексклузив версиите на А4 кабрио, и бронираните Протекшън версии на моделите А6 и А8.
Едната книга е само с текст, а другата книга от комплекта е само с дебели листа с гланцирани и голямоформатни снимки.