Общи форуми > Срещи

На битак в Пловдив

(1/21) > >>

rumen_spasov:
Опитвам се да сьздам тема за нещо което може би вече не съществува.Пловдивския битак го помня от детството си а аз сьм на 47г и макар няколко пъти да е бил преместван никога дори и през комунизма не е бил така преследван от полицията и данъчните.Хората бягат и се крият като партизани. :D.Настанаха тежки дни за пловдивските вехтошари.Чудя се с какво толкова им пречим?

Speeder:
Жалко, Румене.
Хубав битак ставаше. Бил съм два пъти, но определено се намираха интересни дреболии.

rumen_spasov:
Казват, че било заради птичките.Има там един мангал продава кардарини и 100 пъти го хващат и 100 пъти го пускат.Ми да вземат да го вкарат в затвора за 6 месеца и ще му мине мерака.Но нещата едва ли са толкова прости най вероятно истинската причина е по сериозна.Лошото е ,че Пловдив за сега е без най хубавия си вехтошарски магазин. :D.Е всяко чудо трае три дни като в приказката.Последния пьт когато ходих си купих предшественика на контролната лампа за подгряване на свещите при дизеловия мотор на мерцедес.Знаете го прилича на солница с много дупки и нажежаема жичка вътре поставя се май до 80г.Чисто новичко и на него си пише БЕРУ ,продавача дори не знаеше какво е.Цена -1лв.Такова нещо и в центъра на Берлин да отида сигурно няма да го намеря.Ето за това говоря.

Speeder:
Можеш ли да го снимаш и да го пуснеш в раздела с вехториите? :)

rumen_spasov:
Да Митко в края на седмицата като остана по свободен ще го снимам и даже на някой ако му е нужна такава джаджа ще го направим горд неин собственик! :D

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия