Автор Тема: Кой, какво си е купил днес? Или последното, което си купих е....?  (Прочетена 318634 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Декември 19, 2012, 22:25:36
Отговор #110

Неактивен exton

  • Публикации: 311
    • http://my-fiat.blogspot.com/
Вярно е че е емблематична играчката. И аз май си нямах като малък такова камионче и съм пропуснал возенето на чакъл :)
Сега обаче паркирах в гаража едно такова камионче.
Инак да си кажа как го купих.
Излизам от гаража, паля колата, потеглям и минавам до контейнер за смет. От контейнера се вижда една глава и две ръце, които подават камиончето на възрастна жена. Спрях, запитах да го откупя и го платих на жената. Стана ми съвестно обаче, че детето остана без камионче, върнах се до колата, взех още пари от половинката и дадох и на детето при което му светнаха очите от радост.
Ето това е историята на тази пластмасарийка.
Беше си почти така чистичко, както е на снимката.  :)
Някое съседче така и не се е научило да управлява камион ;)
« Последна редакция: Декември 19, 2012, 22:27:43 от exton »
Too dumb for NYC, too ugly for LA

Декември 19, 2012, 22:31:35
Отговор #111

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3496
Стана ми съвестно обаче, че детето остана без камионче, върнах се до колата, взех още пари от половинката и дадох и на детето при което му светнаха очите от радост.
Ето това е историята на тази пластмасарийка.

Много хубава покупка, и още по-хубава постъпка,колега.
Поздравления и за двете!
 O:-)

Декември 21, 2012, 23:34:05
Отговор #112

Неактивен engineer

  • Публикации: 481
  • 1974 Москвич 412, 1969 Рила 1400
    • http://www.bgclassiccars.hit.bg
Колко е хубаво, когато Дядо Мраз подрани и донесе с предверение подаръците:






Декември 23, 2012, 11:28:38
Отговор #113

Неактивен победовод

  • Публикации: 836
От доста време се оглеждам и сега Дядо Мраз реши да ме зарадва с култовото руско радио Звезда 54.
Говорих и сега ще го занеса за реставрация при гуруто на ретро радиотехниката у нас.



«Волга» — единственный автомобиль, способный передвигаться, будучи неисправным чуть менее, чем полностью.

Декември 24, 2012, 13:18:13
Отговор #114

Неактивен rumen_spasov

  • Публикации: 1036
Жоро! невероятно запазен външен вид има радиото.Чак не е за вярване като се има предвид на колко години е .Със здраве да му се радваш много години!

Декември 24, 2012, 14:24:12
Отговор #115

Неактивен победовод

  • Публикации: 836
Благодаря Румене! Радиото е със запазена боя и най важното напълно комплектно.Скалата е олюпена в ъглите,вчера се бях наточил да я възстановявам,за целта  се бях въоръжил с бои и други техники.Преди да започна обаче реших все пак да се консултирам и ми бе разпоредено да не пипам нищо с уверението,че скалата ще бъде направена по добре от мен. 
«Волга» — единственный автомобиль, способный передвигаться, будучи неисправным чуть менее, чем полностью.

Декември 24, 2012, 15:02:50
Отговор #116

Неактивен Teodor

  • Публикации: 1003
Супер е, честито!  :D Няколко съм виждал, все пострадали или в най-добрия случай, без копчета и с нарушени украси. А това си е супер!

Аз пък - една френска помпа. Не мога да кажа точно година, но очевидно доста стара. Особено ме впечатли мъничкото манометърче, на което даже челната част се върти и прикрива циферблата, когато не се използва





Декември 27, 2012, 23:18:33
Отговор #117

Неактивен engineer

  • Публикации: 481
  • 1974 Москвич 412, 1969 Рила 1400
    • http://www.bgclassiccars.hit.bg
Днес съвсем случайно се натъкнах на следната книжка, издадена през ноември 2012:





В нея се описва историята и реставрирането на синия ЗАЗ. Цената в книжарница Хеликон е 14 лева.

Декември 28, 2012, 00:36:05
Отговор #118

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
Това е ЗАЗа на Пепи от с.Студена, колата е уникална, с хром правен в Канада, маратонки с бродерирано ЗАЗ - поръчка в Прада и т.н.

Декември 28, 2012, 20:44:24
Отговор #119

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
За феновете на съветските моделчета, ако не го знаете този магазин, вижте какво открих днес по София.  :D
Този малък магазин за играчки, е поместен точно в началото на пешеходната зона на Витошка /между Патриарха и 1-та пряка е точно на средата/.  :)
Цените не ги знам какви са, бързах, та само наснимах колите на витрината.
Вътре може да има и по-голям избор.  :)