Автор Тема: Кой, какво си е купил днес? Или последното, което си купих е....?  (Прочетена 320838 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Декември 20, 2016, 00:33:55
Отговор #720

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3761
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
ей това :D
Честито Ники , 318 Ti?
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Декември 20, 2016, 00:40:12
Отговор #721

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
Не, за съжаление :(, това ми дойде на много добра цена за състоянието и оборудването си, и разума /и сметките разбира се :D/ надделя. Още повече, че го взимам за ежедневка, и 140 коня там не са ми нужни. В интерес на истината 1,9 литровото М43 се оказа доста жива машинка, приятно съм изненадан :D

Декември 21, 2016, 16:05:36
Отговор #722

Неактивен USfan

  • Публикации: 10842
Не, за съжаление :(, това ми дойде на много добра цена за състоянието и оборудването си, и разума /и сметките разбира се :D/ надделя. Още повече, че го взимам за ежедневка, и 140 коня там не са ми нужни. В интерес на истината 1,9 литровото М43 се оказа доста жива машинка, приятно съм изненадан :D

Честито Ники, с този Компакт вече почти придоби целия спектър каросерии на е36. :D
Поне закритите двувратки вече ги събра, че нали освен седана имаш и купе.
Остава добавиш към тях и туринг, и разбира се, кабрио версията.

Декември 21, 2016, 19:02:16
Отговор #723

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
Честно казано нямах намерение да купувам компакт, търсех Пунто 2-ра генерация, за да сменя моето.Жената ще взима книжка, и търсех нещо което да има поне хидравлика, АБС и бегове, да не струва много пари и да не го жаля ако жената някъде го поостърже :D Обаче се оказа, че за читаво пунто искат 2000-2500 нов внос, оттам регистрация, обслужване, екотакси, газ, и сметката отива на 4000. Тази колица я взех на 2800 с нови зимни гуми, нов акумулатор, газов инжекцион и регистрирана, има си клима, АБС-а не работи, че му трябва друга помпа, ама тя е 50 лева, та не е болка. Колата е от последните компакти, юли 2000, климатик, много запазен рекаро салон, черен таван, подлакътник, 4 дискови спирачки, няма корозия и удари, моторчето работи много прилично. Има работа по колата поради подтичане на масло от гарнитура на мотора, термостстата е за смяна, отоплението на газовата инжекция е вързано некадърно и изпарителя трябва да му се смени мястото, и дреболии по ходовата част, но всичко това е лесно и евтино отстранимо. За тези коли част бол, а и не са скъпи.Имам леки притеснения доколко съпругата ще ги кара зимата, но колата си има и АСЦ, което ще тръгне като оправя и АБС-а.Пък и в крайна сметка винаги мога да го бартеросам за някоя малка колица с предно, ако чак толкова не и пасне. Аз мераци за още едно БМВ нямам, имам си 2, напавени по мой вкус и разбиране, ама тях само аз си ги карам, и жената няма място там :D

Декември 22, 2016, 16:06:02
Отговор #724

Неактивен USfan

  • Публикации: 10842
Много хубава сделка, браво.
Нали си говорихме по телефона с теб, та се помъчих да те разколебая за Пунто/Браво, с все пак реалната теза, че вече щом са тук покарани, ще са гробове.
А щом казваш, че и нов внос Фиатки са на цена почти като Компакт, си направил екстра покупка.

И не забравяй и безопасността, особено за млад водач като съпругата ти.
Все пак 3-та при евентуален челен удар, дано да не става де, и страничен също, си е здрава немска кола.

А представям си от едно Пунто при удар челен, макар и само с 50 км/ч в някоя насрещна кола /хеле пък микробус, и те карат агресивно разни доставчици или маршруткаджии/ какво ще остане.  :))

Декември 23, 2016, 00:54:48
Отговор #725

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
Именно, това е и идеята с БМВ-то, все пак и да е късо отзад, отпред си е пълноразмерна 3-та серия.

Декември 29, 2016, 19:04:44
Отговор #726

Неактивен pavel.velev

  • Публикации: 944
 

Декември 29, 2016, 22:21:06
Отговор #727

Неактивен 136

  • Публикации: 546
Новата година да ти донесе БМВ

Декември 29, 2016, 23:26:03
Отговор #728

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
Що ми се струва, че Павката нещо май ни подготвя с тази документация :D Дали към копчето не е зашил и балтона ;D

Януари 06, 2017, 15:02:20
Отговор #729

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1798