Автор Тема: Кой, какво си е купил днес? Или последното, което си купих е....?  (Прочетена 318927 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Януари 06, 2017, 22:49:49
Отговор #740

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5103
Вярно е Жулиета, ама стоповете липсват и е полузатрупана от сняг, затова съм се заблудил... мноого отдавна не бях виждал подобна кола по нашите улици, според мен дори заслужава да се стегне, ако не е много зле купето.

Ако изкараш кола от вторични няма как да я върнеш на пътя.
За жалост, купето на тая Жужа е чудесно и ще трябва да бъде изхвърлено в пъкъла.
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Януари 06, 2017, 23:48:15
Отговор #741

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
напълно комплектна е в момента съм я разглобил до болтче ще изиграе ролята на нощна лампа

Януари 07, 2017, 07:56:19
Отговор #742

Неактивен Nik1600GT

  • Публикации: 1170
Много ударно започва Новата 2017та! Честито за Овала, Алфата, Шкодата и всички останали придобивки! За Овала - части (все още) има, а с майсторите е зле не само в пловдската околия :). Нещо за нахъсване на всички ретро фенове! Бус Т1ца (товарен) 1955та! Изоставен над 40г! дълбоко (и нависоко  ;D) във френските Алпи! "Реставриран" е на място буквално за ден!!! есента на 2016та и докаран до състояние да слезе на ход по терен, който си е за офроуд (откъдето и да го погледнеш). Когото се работи в екип, с разбиране и пари (разбира се) - няма невъзможни неща. Много хубав клип и линк към сайта на французите.



http://www.airmapp.com/articles/resurrection-story-of-a-1955-vw-bus-panelvan-forest-find-rescue


« Последна редакция: Януари 07, 2017, 08:09:45 от Nik1600GT »

Януари 07, 2017, 11:55:29
Отговор #743

Неактивен 136

  • Публикации: 546
Честито за овала!

Та нали точно до Пловдив е един от реставраторските центрове за Битълси?! :)

Аз пък днес си купих ей това за части:


Тази мисля че беше в Люлин и имаше много хубави джанти.Знам човека който ги взе :)

Януари 07, 2017, 14:50:12
Отговор #744

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5103
Ники, страхотно филмче! Благодаря! ИЗгледах го в кеф в тази студена и зимна събота. :)

Мишо, Жулиетата беше в един пункт за вторични в източните софийски квартали. Ако на някой му трябват части да се обажда.
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Януари 07, 2017, 16:00:31
Отговор #745

Неактивен Trabant/Balkan 50 fan

  • Публикации: 119
Много ударно започва Новата 2017та! Честито за Овала, Алфата, Шкодата и всички останали придобивки! За Овала - части (все още) има, а с майсторите е зле не само в пловдската околия :). Нещо за нахъсване на всички ретро фенове! Бус Т1ца (товарен) 1955та! Изоставен над 40г! дълбоко (и нависоко  ;D) във френските Алпи! "Реставриран" е на място буквално за ден!!! есента на 2016та и докаран до състояние да слезе на ход по терен, който си е за офроуд (откъдето и да го погледнеш). Когото се работи в екип, с разбиране и пари (разбира се) - няма невъзможни неща. Много хубав клип и линк към сайта на французите.



http://www.airmapp.com/articles/resurrection-story-of-a-1955-vw-bus-panelvan-forest-find-rescue
Този клип го бях намерил преди около месец, оттогава съм го изгледал поне 10 пъти. :D

Януари 16, 2017, 19:12:48
Отговор #746

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1913
Тази тема, този сезон и тази атмосфера са ... заразни  :)

Влизам в отбора на спортистите  >:D


Януари 16, 2017, 19:33:06
Отговор #747

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Тази тема, този сезон и тази атмосфера са ... заразни  :)
Влизам в отбора на спортистите  >:D

Боре, честито, направо ни отвя!  :))
Това сигурно е заводски аеропакет, нещо като да е оптическа реплика на Група В пуснатия ВХ.
А базата ГТИ версия ли е?

Януари 16, 2017, 19:41:46
Отговор #748

Неактивен ilian

  • Публикации: 195
Поредно честито за придобивка на колега! Много яко изглежда и дано да е така французойката. :)

Януари 16, 2017, 19:54:30
Отговор #749

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1913
Люси, мерси !
Това е стандартен пакет на BX Sport . Предполагам имаш лееко объркване с 4TC на ВХ от group B, за там с малко не ми достигат силиците  ;D
Всъщност тепърва навлизам в спецификата на BX Sport . Моделът за мен е най-интересния от стандартните ВХ версии, като изключим естествено 4ТС, но той, въпреки че е стандартно произвеждан има силно професионално приложение, а именно състезателни версии.
И въпреки това ВХ Sport на практика е бащата, основата върху която се гради идеята за създаване на силно компетитивен автомобил в гамата на група В.
Ще имаме време да разискваме надълго и нашироко отделните компоненти на платформата BX Sport и въпреки това ще дам само една насока по отношение двигателя - тип 159В (XU94) с два двойни карба Солекс 40 ADDHE . Не е уникален, слага се и на други коли, но като цяло колата истински спортен дух и заложби.
Много се радвам на придобивката, отдавна се суетях около идеята за ВХ и мисля тази модификация, макар и по-слаба от 16 клапановите 160 коньови версии , има по-автентично и епохално излъчване .