Автор Тема: Кой, какво си е купил днес? Или последното, което си купих е....?  (Прочетена 320473 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Януари 10, 2014, 17:12:42
Отговор #290

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
Две фарчета за дядо Моско и две за Шкода-та.









Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.

Януари 10, 2014, 18:32:05
Отговор #291

Неактивен pavel.velev

  • Публикации: 944
много са яки :)
« Последна редакция: Януари 10, 2014, 18:34:41 от pavel.velev »
 

Януари 11, 2014, 18:53:07
Отговор #292

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1798
Днес получих новите обувки на Ривиерата, и с един тас (ню олд сток) успях да се уредя.




Януари 11, 2014, 19:48:51
Отговор #293

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
много са яки :)

Не са ли въз големшки за лека кола? Не че Опела е малък де. :) Аз мисля да ги монтирам на това чудо:

Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.

Януари 11, 2014, 19:53:09
Отговор #294

Неактивен pavel.velev

  • Публикации: 944
а да ли не би ги продал или заменил за други
 

Януари 11, 2014, 20:13:25
Отговор #295

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
За сега не мисля да ги продавам.Даже се опитвам да спазаря и едни същите но с бели стъкла (прожекторни).Ако някой ден се реша на продажба ще се обърна първо към Теб щом имаш желание за още един комплект.
Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.

Януари 11, 2014, 21:37:53
Отговор #296

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Не се сърдете и двамата, ама това са фарчета за френски коли... :winktongue: Аз карам Пижо със Сибие, но за жалост имам само 1 налична капачка, ако на някой му изпадне такава 1 или 2 да свирка:

« Последна редакция: Януари 11, 2014, 21:41:48 от krankenstein »
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Януари 11, 2014, 21:42:39
Отговор #297

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Боби, такива тасове гледах преди около месец-два на софийския битак чисто нови комплект за 100 лв... само емблемата май беше друга, но тя се сменя ;) Не съм знаел, че търсиш иначе да съм ти звъннал веднага.
п.п. Сори, че пускам 2-ри пореден пост, но горния нещо не успях да го редактирам :-\
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Януари 12, 2014, 11:12:38
Отговор #298

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1798
Боби, такива тасове гледах преди около месец-два на софийския битак чисто нови комплект за 100 лв... само емблемата май беше друга, но тя се сменя ;) Не съм знаел, че търсиш иначе да съм ти звъннал веднага.
п.п. Сори, че пускам 2-ри пореден пост, но горния нещо не успях да го редактирам :-\

Благодаря Митко, ако пак мернеш подобни трябва да са за 15 цола джанта. Прав си емблемата се сменя.

Януари 12, 2014, 14:25:59
Отговор #299

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
Не се сърдете и двамата, ама това са фарчета за френски коли... :winktongue: Аз карам Пижо със Сибие, но за жалост имам само 1 налична капачка, ако на някой му изпадне такава 1 или 2 да свирка:



Напълно си прав.Маршал-ите са идвали в СОМАТ като оригинална комплектация на камините Рено Майор Р365 и Р385.Сибие-тата само че кръгли на времето са монтирани и на Москвич-и 403 408 и 412 рали модификации.Аз си търся такива кръгли Сибие но явно доста редко се срещат у Нас.





« Последна редакция: Януари 12, 2014, 14:33:11 от dino412 »
Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.