Автор Тема: Кой, какво си е купил днес? Или последното, което си купих е....?  (Прочетена 318946 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Януари 10, 2015, 22:26:26
Отговор #440

Неактивен Teodor

  • Публикации: 1003
Здравейте, колеги. Вижте какво намерих днес, изключително качествени, метал и вид пластмаса с качествата на бакелит. Някой знае ли на какво са слагани?


На триколка?  O:-)

Януари 12, 2015, 21:52:26
Отговор #441

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
аз си го рисувах за мен си :)

Чудесно е станал поздравления.Би ли се нахванал да изрисуваш един и за Мен, естествено срещу заплащане.
Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.

Януари 12, 2015, 22:10:49
Отговор #442

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
На триколка?  O:-)

Дааа, и аз си го помислих:)

Януари 13, 2015, 23:03:21
Отговор #443

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
Чудесно е станал поздравления.Би ли се нахванал да изрисуваш един и за Мен, естествено срещу заплащане.
..... ами ще трябва да ти откажа защото постояно рисувам някакви работи и времето не стига за нищо .......ето о още едно платно за рисуване което си чака ред :)

Януари 14, 2015, 10:11:09
Отговор #444

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Чудесно е станал поздравления.Би ли се нахванал да изрисуваш един и за Мен, естествено срещу заплащане.
Специално пожарогасителя ми се вижда доста лесен за изрисуване, та ако си мераклия може и сам да си го направиш, като си изрежеш едно шаблонче за "пламъците"... даже мисля, че съм виждал готови подобни стикери по тунинг магазините :)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Януари 15, 2015, 00:06:13
Отговор #445

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
"То и Я моем и тато мое ама козата си сака пръч другарко" е казал Иванчо.То от страни доста неща са лесни.Ама като почне човек който не се е занимавал и незнае тънкостите става доста сложно.Аз Съм на принципа "всяка жаба да си знае гьола".
Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.

Януари 15, 2015, 22:18:47
Отговор #446

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
 :D :D :D точен отговор колега ......виж случая ми е такъв в момента се опитвам да усвоя четката и се уча .....нещата ми са експериментални не рисувам за пари(рано е :)) ,макар и консомативите да са адски скъпи -1.четка 40-80 л 100гр. боя 30 лв +доставки .....и най големия проблем е времето-нама го  >:( ....НО пробваи ванката той поема подобни поръчки..... ето и линк на темата му за работилницата http://www.classiccar-bg.com/index.php/topic,5886.0.html

Януари 16, 2015, 11:07:28
Отговор #447

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Е съгласявам се, щом си сакаш пръч да ти прави пожарогасителО :)) Всъщност сетих се, че имаме и колега от София, който се занимава професионално с "боди арт" в/у коли, мотори и аксесоари за тях, но като гледам не е влизал от октомври м.г... Миро Зарев - 0887693862

п.п. нямам за цел да му правя реклама или пък конкуренция на колегата esteo, но като гледам последния напоследък е зает с по-други неща, носещи родителски радости :) та затова...
 
« Последна редакция: Януари 16, 2015, 11:36:54 от krankenstein »
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Януари 16, 2015, 20:29:54
Отговор #448

Неактивен esteo

  • Публикации: 135


п.п. нямам за цел да му правя реклама или пък конкуренция на колегата esteo, но като гледам последния напоследък е зает с по-други неща, носещи родителски радости :) та затова...
[/quote]
Няма проблеми,колега >:D...аз си бачкам нормално родителството не пречи-даже помага за вдъхновението ,просто времето за форуми и интернет намаля.. 8))



Януари 17, 2015, 17:40:42
Отговор #449

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
Е съгласявам се, щом си сакаш пръч да ти прави пожарогасителО :)) Всъщност сетих се, че имаме и колега от София, който се занимава професионално с "боди арт" в/у коли, мотори и аксесоари за тях, но като гледам не е влизал от октомври м.г... Миро Зарев - 0887693862

п.п. нямам за цел да му правя реклама или пък конкуренция на колегата esteo, но като гледам последния напоследък е зает с по-други неща, носещи родителски радости :) та затова...
 

Ами що трябва тепърва да откривам топлата вода? За времето в което ще загубя да експериментирам на базата опит-грешка с незнаен изход може да свърша нещо което го мога в действителност.И благодаря че Ме насочихте към хората който може да го направят.На Мен рисуването и пеенето са Ми най-слабите страни.
Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.