Автор Тема: Кой, какво си е купил днес? Или последното, което си купих е....?  (Прочетена 318574 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Април 18, 2015, 11:06:02
Отговор #530

Неактивен 136

  • Публикации: 546
 :D Който търси намира.......Тези като размер по ми допадат но ако ги иска някой ще се разделя с тях срещу точно 90 лв  :D имам още нещо интересно на тази марка.Снимки по късно.
« Последна редакция: Април 18, 2015, 11:09:34 от 136 »

Април 22, 2015, 09:40:29
Отговор #531

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
хахахааа Люсии, та какви коли каза че имаш излишни за бартер?! Тези две списания са едни от най-колекционерските броеве на това списание и заради хората които са били абонирани за тях :) Та няма да казвам колко струват, че вече доста хора са ме обявили за луд  :D ...може да си купиш по-обикновенни копия от еBay ;)

То едва ли има някой нормален тук :)

Кои са известните хора, Ники?
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Април 22, 2015, 13:28:32
Отговор #532

Активен USfan

  • Публикации: 10811
Поздравления на колегата Хидрометалик за пикник Куфарите.  :)
И аз тия дни успях да купя на старо един такъв куфар, ама само пише- мейд ин ГДР, не пише ПУХ.
 и мояв е по глям прсото бежав турсит куфар. Но си го взех че ще пасва на фабрично инсталирания ми външен багажник на по-стария ми Мустанг.

хахахааа Люсии, та какви коли каза че имаш излишни за бартер?! Тези две списания са едни от най-колекционерските броеве на това списание и заради хората които са били абонирани за тях :) Та няма да казвам колко струват, че вече доста хора са ме обявили за луд  :D ...може да си купиш по-обикновенни копия от еBay ;)

Бре, бре, ее, чак коли за тях не бих дал, ами например други много колекционерски списания, и то даже едно от 50-те години издание, лично разлиствано от Роже Вадим.  ;)

Ама какво имаш предвид, хората абонирани за тях?
То Нийл Армстронг ако примерно е бил абонат на Мотор тренд, то на значи че всеки брой на Тренд ще е много скъп по Е-бея, ами баш неговите само.
И то това трябва да се докаже да кажем с лепенка за доставка с неговия адрес, и такива някакви допълн. хартийки.
А и това пак не дава сигурност, че може въобще все пак да са разлиствани от неговите ръце, освен ако вдовицата му не ти прати и някоя саморъчно написана декларация по тази тема.  :))

Та, ти за тия двете горе списания, как ще можеш да докажеш, че са поръчвани и четени от някви УС-ВИП абонати?
Па и акви ще да са тия известни хора- примерно,  екс-президента Картър ли имаш предвид, ли някой поне от тоя калибър?
И как ще го докажеш на потенциалната рибка, ако искаш някой Кадилак в замяна де, с какви там документи или пост-ордери?
« Последна редакция: Април 22, 2015, 13:30:48 от USfan »

Април 22, 2015, 13:37:33
Отговор #533

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2477
хахахаха ами то на тях си пишеее :D Надписите по снимките са за четенее, а не за гледане ;)

Април 22, 2015, 15:17:45
Отговор #534

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
хахахаха ами то на тях си пишеее :D Надписите по снимките са за четенее, а не за гледане ;)

Нещо не са ми известни тия хора.
Я ми разясни :)
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Април 22, 2015, 18:53:19
Отговор #535

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1913
Поздравления на колегата Хидрометалик за пикник Куфарите.  :)

Хах, благодаря.

Случайно днес попаднах на тази обява с комплект като моите, дори доста по-пълен - http://olx.bg/komplekt-za-piknik-i74527580

Април 22, 2015, 22:13:11
Отговор #536

Активен USfan

  • Публикации: 10811
Да, много готин тоя комплект по ОЛХ, ама гледам вече е продаден.

Нещо не са ми известни тия хора.
Я ми разясни :)

Да бе, вярно, Ники тука ни хвана за канарчета!   :D
По етикетите единия абонат се вика- мр. Л. А. Таунс, а другия абонат е някой си- Роберт Шиферле.
Без да съм ровил за тях инфо по Википедията или други УС-сайтове за тамошни ВИП-ове, аз поне не виждам дори приблизително нещо, с което да са известни на широката публика, нито пък връзката им примерно с автоиндустрията.

В по-шеговит и мегадалечен план, просто като съвпадение на фамилно име, единствената много далечна аналогия която виждам, е с фамилията на дизайнера на показаната в единия Роад и трак студия Астон Булдог /който е автор и на тогавашните флагман на Астон- Лагонда. Той се е казвал Уилям Таунс, обаче е живеел в Англия в градчето Н'порт Пагнел /централата на Астон през 70-те и 80-те/, а не в селото Топананга при реднеците, или каквото е там в адреса.

Така че Ники, мисля никой от Мустангите ми няма да го трампиме за тия иначе хубави нещица.  :))
Е, другия път ако извадиш някоя ръкавица за Бейзбол на самия бейб Рут, че и подписана от него, давам накуп и двата Мустанга срещу нея.  ;)

Април 22, 2015, 23:54:21
Отговор #537

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
Иххх, как па нямам една ръкавица на Бейб Рут:))))

Април 23, 2015, 07:54:30
Отговор #538

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2477
хахаха момчета не знам защо толкова се възбуждатее :D а Бейб Рут вие може да го помните, но аз съм малък ;))) By the way по някакви спомени от началото на 90-те, мисля че тогава от "Корпуса на мира" бяха подарили една топка (или както там се казва) дето я е пипал тоя, на Стоян Барев!

Люси, почти си си написал домашното :D Само този "Л. А. Таунс" къде го видя не разбрах :D Както си забелязал и двата адреса са в Buffalo на езерото Еrie и ги свързва една улицаа. Та Аlan Young и Robert Schifferle правят яхти  O0 ...през 60-те, 70-те и 80-те години. А по "темата" много е вероятно да са били членове на Lawrance Park Golf Club, защото им е под носа ;)

Април 23, 2015, 09:45:22
Отговор #539

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Не го знам и аз тоз Бейб Рут, макар че съм малко по-възрастен поне от Ники, пък и само веднъж в живота съм слагал бейзболна ръкавица, виж батата вече е друга работа >:D
Като сме тръгнали, да се похваля и аз с плакат подписан лично от 9-кратния световен шампион Себастиян Льоб, когото дори тинейджърите го знаят... макар че нито съм го купувал, нито го продавам :winktongue:
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.