Автомобили > Шведски автомобили

Volvo 240 GLE B230E 1983 г.

(1/5) > >>

SPEARHEAD:
 Това е последната ми придобивка, наистина съм щастлив че я взех  :)  Колата е много добре запазена и всичко работи без проблеми. Двигателя е 2.3к/см , 131кс, механичен инжекцион, скоростите са автоматични, има стандартното оборудване за GLE широки лайсни по вратите и тавана, 4ел. стъкла, ел.огледала, кожен салон, лети джанти, шибидах. Собственика се е грижил добре за нея и инвестирал доста в обслужването на отделни агрегати. Ще имам доста технически въпроси към знаещите колеги тук, на за сега само се радвам на колата :)  Снимката която пускам е на предишния собственик, тези дни ще направа подробни снимки на колата и почваме технически и естетически коментари.
 
 

fulcrum:
Tанка е много хубав! Честит да ти е Ивайло! :)
Живот и здраве , на линия съм!

Teodor:
Честито, чудесна кола!  :D Много и безаварийни километри!

GT:
А, честито! Още един прекрасен КОЛОС ! Ц-ц. Много е хубав, поне така отдалече. Предполагам върви много равномерно и еластично. Събирай годни живини, защото не след дълго няма да се намират такива.   Много хубав цвят е това таковка. Ц-ц. По-лесно се намира Волво, от колкото Мерцедес 123 годен. Желая ти да си я пазиш и поддържаш в изправност.  Ама, трябва да си прегледаш тенекиите, че на места силно корозират и не е добре да се оставят без намеса. 

Надписът, напдисът.  Абревиатурата В230Е, сама говори за себе си. Колко легендарно звучи.  Бе, не е лоша тая механика, ама да работи само на бензин.  Пък, тея инжекции......като за инжекции са си доста апетитни.  Ако беше електронна, щеше да е поне 140 к.с. и да харчи поне литър надолу, ама явно действително си решил да не поглеждаш електронни джаджи повече. Няма лошо.   Надявам се  и за твое добро, предишния собственик да е обръщал внимание, както се полага на дебитомерът най-вече. 

dido1903:
Eйййййййййй,Иво!
ИЗПРЕВАРИ МЕ!

Точно си търсех такава с автоматични скорости!!!

Честито!
Радвам се ,че е в твоите ръце!
Желая ти много безаварийни километри!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия