Общи форуми > Ретро автомобили и мотори под наем

Търся кола за абитуриентски бал

(1/9) > >>

stukone:
Искам да НАЕМА Ford Mustang '65-'69 г. Видях един, който го има тук : www.classiccar-bg.com/index.php?topic=97.1020
някъде по средата на страницата ! Та идеята е , че след няколко месеца съм абитуриент ! Тази кола ми е мечта от както се помня и ако отида с нея на абитуриентската си ще бъде най-красивото нещо което може да се случи !


П.С.: Естествено , ако някой друг знае нещо за друг мустанг в околията на Варна , ще съм му много благодарен !

vessomitkov:
Точно във Варна от скоро се подвизава Мустанг 71ви набор, даже има клипче в YouTube, но нямам координати на човека. Тук в София има няколко, но си е далече. За повече инфо относно Мустангите питай колегата USfan или пусни такава тема във форума на американските автомобили  :)
Ето как изглежда Варненския
http://mustang1.net/71--mustang-wallpaper-225.htm
Ето го и клипчето

stukone:
Този не ми е от любимите модели , видях го аз ! Търся нещо от периода 65'-69' - те са ми в кръвта , 67' ако трябва да съм по-точен , но гледам реалистично на нещата - в България трудно ще намеря такъв и то стегнат !

krankenstein:

Ето я твоята кола /че и кабрио/, но честно казано не знам в кой град се намира... пиши на колегата Chevy, Който е постнал снимката.

DMC:
Едно такова същото Кабрио '65та съм го виждал да се мотка в София това лято. Много красив автомобил, изглежда в префектна форма. Беше със софийски номера до колкото си спомням.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия