Автор Тема: Търся кола за абитуриентски бал  (Прочетена 31737 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Март 01, 2013, 00:14:49
Отговор #20

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1869
Всичко зависи от това какво търсиш, за колко време, и дали са платежоспособни родителите ти.....:)
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Март 01, 2013, 18:45:47
Отговор #21

Неактивен radoslav94

  • Публикации: 385
  • Радослав Николов
Ами нека някой предложи нещо.Мен ми трябва да е американска и като даде газ пред даскалото да дига бордюра във въздуха с рев

Март 01, 2013, 19:39:40
Отговор #22

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
.... и като даде газ пред даскалото да дига бордюра във въздуха с рев


 :)) :)) :)) :)) Това ми хареса . Ами направо отваряй американския форум и пиши съобщения на собствениците.Има наистина достатъчно и уникални машини.

Март 01, 2013, 23:19:30
Отговор #23

Неактивен radoslav94

  • Публикации: 385
  • Радослав Николов
.... и като даде газ пред даскалото да дига бордюра във въздуха с рев


 :)) :)) :)) :)) Това ми хареса . Ами направо отваряй американския форум и пиши съобщения на собствениците.Има наистина достатъчно и уникални машини.
Трябва една регистрация да си врътна и трябва да свърша тая работа дето казваш.Благодаря за помоща

Март 06, 2013, 20:35:34
Отговор #24

Неактивен Ramiel

  • Публикации: 28
Здравейте,
от много време следя форума с интерес,но никога не съм писал,понеже все още нямам с какво да се похваля(освен старото балканче,което кой знае колко време ремонтирам :D).
Подобно на предната тема,създавам тази с цел да си намеря подходящ ретро автомобил за бала,който ми предстои не след дълго.
Разни фирми предлагат коли под наем за балове и сватби,било то нови и ретро,но моята идея е друга.
Иска ми се да се намери човек,който има стар автомобил и го е лъснал добре,да се уговорим за цена и подробности и колата да бъде на бала ми.
Не търся нищо конкретно като модел,но съм фен на руските и американските машини.
Моля,хората които имат желание да заповядат!

Април 12, 2013, 00:07:06
Отговор #25

Неактивен Toshko

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 2
Търся Американска кола под наем за бал - dodge charger,challenger,camaro

Април 12, 2013, 00:20:11
Отговор #26

Неактивен Toshko

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 2
По възможност да е от Варненска област

Ноември 15, 2013, 21:28:55
Отговор #27

Неактивен Васко 3102

  • Публикации: 32
Здравейте колеги. Търся някакъв автомобил, който се дава под наем за абитуриентски бал.
Нещо ,което не се среща всеки ден на пътя. Давайте предложения за такъв автомобил и някакви координати, благодаря :)
Не е важно колко пъти ще паднеш, важно е колко пъти ще се изправиш !

Ноември 15, 2013, 23:36:53
Отговор #28

Неактивен simeon40

  • Публикации: 266
Опел без ръжда! Не се среща всеки ден на пътя  :D Кажи откъде си и какво те влече. Например ако не продадеш волгата сигурно може да отидеш с нея  ;)

Ноември 30, 2013, 17:59:36
Отговор #29

Неактивен Васко 3102

  • Публикации: 32
От Плевен съм. Волгата няма как да ида с нея, защото има работи които трябва да се пипнат... Ами Волга м21 ще е хубав вариант, или някакъв мустанг едно от двете , на чайка също ще се зарадвам . благодаря
Не е важно колко пъти ще паднеш, важно е колко пъти ще се изправиш !