Автор Тема: Giulietta 116 1.8  (Прочетена 3166 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Февруари 14, 2012, 23:43:10
Прочетена 3166 пъти

Неактивен soton

  • Публикации: 24
  • Близо до София
Някога имах мечта да възстановя моята Жулиета и купих още една от която запазих всичко без  купето.Обаче нещо ми натежаха годините и сега трябва да реша какво да я правя.Та за това отварям тази тема та дано ми дойде някакво решение.Води се на някакъв човек дето не се знае дали е жив,със старите номера е и не e плащан пътен данък 6 години и толкова не е карана - стои в гараж.Спрях я тогава защото има изгнили задни вежди,но ми изпадна нова кола и така си остана.
Защо да е просто като може да е сложно!
Атанас Георгиев
скайп:naskogeorgiev61
0878640251

Февруари 15, 2012, 18:03:12
Отговор #1

Активен peter 1978

  • Публикации: 967
Здравей колега,

Коя година е произведена колата? Можеш ли да пуснеш някакви снимки? До колкото разбирам имаш кола и почти още една за части.
То вариантите са два - или да започваш да я правиш, или евентуално да я продадеш ако намериш купувач на цената, която те устройва. Ако е втория вариант, би било добре да пуснеш снимки, телефон за контакти, цена и т.н. И тогава темата ще е по-скоро за раздел продава.

Поздрави

Февруари 15, 2012, 19:53:00
Отговор #2

Неактивен soton

  • Публикации: 24
  • Близо до София
Допълвам :човека е жив и здрав и каза че няма проблем да я прехвърля.
Не зная кога е произведена.
От втората кола имам всичко без основния корпус - врати,капаци и т.н.само счупих предното стъкло при свалянето.
Защо да е просто като може да е сложно!
Атанас Георгиев
скайп:naskogeorgiev61
0878640251

Февруари 16, 2012, 14:40:03
Отговор #3

Активен peter 1978

  • Публикации: 967
Ами това е добре. След като може да се прехвърля, колата е по-лесно продаваема ако решиш да я продаваш.

Февруари 16, 2012, 23:37:39
Отговор #4

Неактивен madboy

  • Публикации: 1872
Ами това е добре. След като може да се прехвърля, колата е по-лесно продаваема ако решиш да я продаваш.
Колега ,добре дошъл и се радваме че си почитател на италианската техника също като нас
сега остава да ни покажеш автомобилите си за да се насладиме и ние
снимки ??
Centrum Transaxle