Автор Тема: Продавам части и аксесоари за американски коли.  (Прочетена 11824 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Април 19, 2019, 18:54:06
Отговор #10

Неактивен 30e

  • Публикации: 476
    • http://opelclub.bg/
Извинявам се тогава за обръщението!


Ще ти пиша на лично да не цапам темата.
Fuck the Coca, Fuck the Pizza, all we need is six v redica - powered by Fanatic

Април 19, 2019, 18:56:47
Отговор #11

Неактивен USfan

  • Публикации: 10842
Извинявам се тогава за обръщението!


Ще ти пиша на лично да не цапам темата.

Няма проблеми.  :)
Виж дали имаш някои интересни примерно за мен Фордаджииски артикули/части, и може и на замяна да измислим нещо. 

И по тоя повод, малко ъпдейт на темата.
Булит тип комплект джантите за 5 Ген Мустанг са продадени, както и левия лифтов фар за 3 Ген. 1991-1992 моделни години Файърбърд.

Пълния комплект от 2 вдигащи се фара за 3 Ген 1982-1992 години Файърбърд, /включващ 2 фарови корпуса, 2 рамки за закрепване, 2 фар-крушки, и 2 електромотора, заедно с окабеляването/, ще се продава само общо в пакет.

Дискутираните горе два броя мрежовидни подглавници, слагани на спортни седалки Рекаро на различни модели и версии на Опел и Форд от 70-те и 80-те години, ще се продават, предвид на силно нарасналите им напоследък цени и търсене по Ннета, вече на все още доста умерената цена от 60 лева на брой за подглавник.
Или в комплект двата, за най-ниското трицифрено число. А именно, само 100 лева за чифта от два подглавника.

Предвид на новостта на кондицията на подглавниците, и крехкостта на отливките на рамките на фаровете, при интерес специално за тия два чифта различни артикули, предпочитам продаване само с плащане на място и оглед, в района на басейн Мадара.



« Последна редакция: Април 19, 2019, 20:06:26 от USfan »

Април 19, 2019, 22:28:20
Отговор #12

Неактивен USfan

  • Публикации: 10842
Голема веселба.
Цената на тип-мрежа подглавниците расте средно с по 1 евро на минута....  :))

Горниа Е-беи анонс отпреди 2-3 часа бе на цена 189 Евро при чифт.
Продадога се супер скоростно, и сега актуалната цена на друг чифт е 270 Евро.

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/recaro-netzkopfstuetze-ein-paar-netzkopfstuetzen-kopfstuetze-netz/539791670-223-1718

А тук долу в един СН-анонс, с подчертаване на екстремната им редкост,  вече се искат цели 280 швеицарски франка. При това само на един брои подглавник.

https://www.ricardo.ch/de/a/recaro-netz-kopfstuetze-netzkopfstuetze-1047937998/

Така че нова корекциа в цената- Чифта подглавници е вече 200 лева.

Цената на комплекта от два вдигашти се фара от 3 Ген. птици си остава 300 лева.
Лека корекциа в данните на фаровете.
Липсват им фар-крушките, но те са евтин консуматив, а и в БГ се намират лесно.

Като инфо, освен при Форд, при спортни и ресинг модели на Опел като С-Купе ГТЕ и Аскона 400 са слагани Рекаро седалки с мрежовите подглавници.






« Последна редакция: Април 19, 2019, 22:49:32 от USfan »

Април 30, 2019, 22:21:48
Отговор #13

Неактивен stingray

  • Публикации: 375
"Липсват им фар-крушките, но те са евтин консуматив, а и в БГ се намират лесно."
Извинявам се за включването, но къде в БГ продават фар крушки, искам да си купя резервни?
"Никогда не соглашайся с толпой. Даже если она права." Эмиль Чоран

Април 30, 2019, 22:28:04
Отговор #14

Неактивен USfan

  • Публикации: 10842
"Липсват им фар-крушките, но те са евтин консуматив, а и в БГ се намират лесно."
Извинявам се за включването, но къде в БГ продават фар крушки, искам да си купя резервни?

Ами точно дименсиите като на 1-а лифт на 3 Ген птици, ги имаха налични в мага3ин- Скорпион 13, на бул. Стамболииски.
Имаха и ра3мера на 4-те фара на Камаро 3 ген. Ама дали оште са им останали, не 3нам.
А Вест Ауто на ул. Струма, преди години, като имаха чести пратки, и те лесно и на умерена надценка са ми доставили фарове.
« Последна редакция: Април 30, 2019, 22:32:06 от USfan »

Април 30, 2019, 22:34:04
Отговор #15

Неактивен stingray

  • Публикации: 375
Не уточних че ми трябват за къси и дълги на 1981 Корвет. По Американско са по 8-10 долара макс, та ми стана интересно тук как ще са им формирали цената. Така или иначе трябва да си набавя де. Извинявам се пак за офтопика :)
"Никогда не соглашайся с толпой. Даже если она права." Эмиль Чоран

Май 01, 2019, 16:03:51
Отговор #16

Неактивен USfan

  • Публикации: 10842
Не уточних че ми трябват за къси и дълги на 1981 Корвет. По Американско са по 8-10 долара макс, та ми стана интересно тук как ще са им формирали цената. Така или иначе трябва да си набавя де. Извинявам се пак за офтопика :)

Няма проблем. :))
Ами такива кръгли с малък диаметър 4 броя сийлд бийм, никога не съм виждал готови налични в БГ, нито по единично, нито комплект.
А едно време имах 2 след друг стари Джага седани ХЖ6 /единия серия 1 от нач. на 70-те модел бе, другия серия 3 от средата на 80-те.

На тях по-малките от двата кръгли фара, не помня дълги или къси бяха по-малките, са баш май диаметър като на Корвет С3.
Та може от Англия сигурно да се намерят евтино тия по-малките вътрешните фарове.

ама е възможно Вест Ауто примерно, да не качат голяма надценка при поръчване. Едно време в 90те и преди интернета си бяхо цифромани, ама в посл години станха умерени на надпесване. Виж им някой тел по Нета и им звънни да ги питаш.

Декември 01, 2021, 21:02:53
Отговор #17

Неактивен USfan

  • Публикации: 10842
Лек ъпдейт на инфото за тези части.
Както писах и в по-горен пост, джантите тип Булит от Мустанг 5 Ген са продадени, а джантите турбинните от Понтиак Ф-бърд няма да са за продаване, както отпада за продаване и Трансам задния спойлер.
Тези горните описани артикули отпадат засега за продаване, понеже си купих обратно 1989 Понтиака ТрансАм, и ще си ги пазя за резервни тези неща.
От останалите неща се продаде и луповидния ляв фар за лифта на 3 Ген. Ф-бърд.

Останали са налични за продаване мрежовидните подглавници за Рекаро седалки от 70-ски и 80-ски Опели и Фордове, комплекта заедно с ел. моторите и рамките вдигащи се фарове  за 3-та Ген. Файърбърд, екулайзера, и разни други дреболии.
Цените остават както горе са описани.
Може разбира се, да се предложат всякакви бартери за автонеща и части, които да биха ми били интересни, и които все пак условно да отговарят като стойност на написаните по-горе цени на тези мои артикули.

Нов артикул за продаване ще са тези 2 броя дошли ми преди няколко години от Щатите оригинални кожени само ПРЕДНИ анатомични седалки, производство на Лиър-Сиглер.
Тези редки версии седалки са слагани на 3 Ген. Файърбърд в период 1987-1992 години, като  са опционални за Трансам, и стандартни за върховата стандартни за ГТА-версия на ТрансАм.

Понеже не ми пасват на цвят и тип материя на салона /моя салон е сив със сив плюш, а тези седалки са с бежаво-кафява естествена кожа/, на мен няма да ми трябват.
Кожата им е нацепена, закъсана, и захабена, дунапрена отдолу на места също е закъсан, така че са за обстойно претапициране седалките.
Но пък тези редки ГТА предни седалки са напълно комплектни и изправни, заедно с наличните им пластик гърбове-плоскости с мрежичките-джобове, и с регулируемите им подглавници, както са изправни и страничните им пневматични лумбар съпорти.

На цена ще са по- 150 лева на брой седалка, а заедно ще са само- 200 лева двете седалки.
За тях също може разни интересни бартери за амер. части, или комплект джанти за някаква моя кола която имам /напр. за Ягуар еС-тайп, или Миата/, да се измислят.

Снимките които качвам тук, са примерни от Нета за модела и бежавия общ цвят на тези ГТА седалки.
Конкретно на моите седалки снимки нямам, понеже съм ги затикал в един ъгъл на гаража ми, и са и покрити и с други части.
При сериозен интерес, естествено че ще трябва да се видят на живо тези седалки.
За договорки за оглед за тях или за другите неща- тел. 0898-631676, или пишете тук на л.с.








« Последна редакция: Декември 01, 2021, 21:42:09 от USfan »