Автор Тема: Alfa Romeo 75 1.8 1989 - alfonso_90  (Прочетена 59427 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Януари 31, 2011, 23:17:57
Отговор #90

Неактивен alfonso_90

  • Публикации: 182
 :) :)

Май 09, 2011, 20:41:56
Отговор #91

Неактивен alfonso_90

  • Публикации: 182
Ако въртя този винт,мога ли да регулирам стрелката на нивомера ? Защото в момента отчита но не точно,в смисъл че когато няма бензин стрелката покзва че е на половина пълно ! :-\

Май 09, 2011, 20:42:39
Отговор #92

Неактивен alfonso_90

  • Публикации: 182
Дано да сте ме разбрали  :D :D

Май 11, 2011, 00:02:17
Отговор #93

Неактивен madboy

  • Публикации: 1872
Валери ,никога не ми се е налагало до сега да бърникам нивомера за горивото .
С този който ти дадох същите ли са показанията на уредите ?
Честно казано до сега не съм имал проблеми с нивомерите на АЛФА 75 .
Питай разбирачите в клуб алфа може някой да го е разглобявал.
Ако искаш може да ти дам някой друг да пробваш и него ..но ми се струва че проблема е в уредите на таблото
Поздрави !
Centrum Transaxle

Май 11, 2011, 01:06:03
Отговор #94

Неактивен alfonso_90

  • Публикации: 182
С твоя резултат нямаше и ти го върнах,този е от морга свален директно.Работи точно една година и един зимен ден колата беше с малко бензин и до там с отчитането. Имам и друг въпрос към теб Краси ,ако махна това средно гърне което е на доста километри,но едва ли е запушено кой знае колко какъв резултат ще постигна ????

Май 13, 2011, 23:55:16
Отговор #95

Неактивен madboy

  • Публикации: 1872
Резултат !?..какво имаш в предвид ?
Дали ще вдига шум ?
По добре си остави ауспуха ...какви идеи ти се въртят в главата не знам.
Сложи ли изпускателните колектори които ти дадох ?
Паздрави  :D :D :D
Centrum Transaxle

Юни 28, 2011, 01:24:14
Отговор #96

Неактивен alfonso_90

  • Публикации: 182
 :D :D да всичко е 6 + огромна разлика , но имам чувството че придърпва малко  :-\ незнам.Като карам на 1 ва 2 ра с ниски обороти

Юни 29, 2011, 01:01:30
Отговор #97

Неактивен alfonso_90

  • Публикации: 182
 ^-^

Юни 29, 2011, 01:19:48
Отговор #98

Неактивен madboy

  • Публикации: 1872
Валери ,за това и викат МАКИНА НЕРВОЗА !!
Иначе с тези колектори ще има по добра отводимост на газовете ...и е нормално да тръгне малко повече от преди .
Това е ефекта когато ти контралираш подаването на газ при малко задържане ..следва повишаване мощноста ..вследствие
малкото повече гориво от иглата на ускорителните помпи ...при което отнемаш малко газта ...после пак подаваш и в крайна сметка си дай малко луфт в жилото за газта ...махни законтрящата щипка и свали жилото надолу като по този начин успокоиш машината да не подскача .
Давай повече информация за автомобилът си ....в снимки ..и за това ...как протича животът и ...
Поздрави !
Centrum Transaxle

Юли 02, 2011, 17:40:16
Отговор #99

Неактивен alfonso_90

  • Публикации: 182
Валери ,за това и викат МАКИНА НЕРВОЗА !!
Иначе с тези колектори ще има по добра отводимост на газовете ...и е нормално да тръгне малко повече от преди .
Това е ефекта когато ти контралираш подаването на газ при малко задържане ..следва повишаване мощноста ..вследствие
малкото повече гориво от иглата на ускорителните помпи ...при което отнемаш малко газта ...после пак подаваш и в крайна сметка си дай малко луфт в жилото за газта ...махни законтрящата щипка и свали жилото надолу като по този начин успокоиш машината да не подскача .
Давай повече информация за автомобилът си ....в снимки ..и за това ...как протича животът и ...
Поздрави !Да натегна или да отпусна жилото на газта? И на кое викаш щипка , немога да разбера ?  :-\