Автор Тема: JDM Classics BG срещи  (Прочетена 24262 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Февруари 22, 2012, 11:46:01
Прочетена 24262 пъти

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Публикувана от: Martillius
« -: Февруари 21, 2012, 21:28:39 »

А аз предлагам дори ако направим първата среща, то тя да бъде официално начало на JDM Classics, което да се провежда всяка година на същата дата, така че нека измислим как точно да изглежда като събитие, дата и място.
Ще е интересно, а вие какво мислите?

Ето какво мислим ,направо поставяме началото :))

Знам че има някакъв JDM клуб в България ,но той е общо за японските и повечето са нови дрифт  и спортни машини...Конкретно за класически японки мисля ,че нямаме ! Направо тук да коментираме и даваме идеи ,за да не ти спамим хубавата тема Марти ;)

Може да се казва JDM Classics Varna ,JDM Classics BG или просто JDM Classics щото не е задължително пък всички да са от Варна я  :D

Мога да направя дизайна на стикерите ,това онова,но по - важното е да се съберем повече от 3_ма  :D Потенциални желаещи освен нас двамата за които се сещам в момента са: Никича с датсуна(малкия Z ще му викам аз на него  :D ), Стилян с двата скайлайна ,като в началото ще идва с четиривратия ,...Сестра му - една мацка с много добър и екзотичен нисан пулсар,Христо с перфектния галант роял.... Марто имаше и още някой и друг Z като твоя ,ако го познаваш момчето ...

Предлагам да има официална среща ,която да е най-масовата и в най-готиното време- примерно юли или август.... А иначе през останалото време от годината от време на време да си правим спонтанни срещички  ,може и с представители на други автомобили,няма нужда да сме секта ,има много добри немски,американски ,италиански и какви ли не стойностни класически машини :))

Няма да е нещо кой знае какво организирано събитие просто събиране на фенове ,яки снимки и да се позабавляваме :D

Вие сте :)

Февруари 22, 2012, 14:50:16
Отговор #1

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Според мен ще съберем групичка от самураи. Не е добре дасе ограничаваме само в рамките на Варна, така че в името няма смисъл от много уточнения, пък и много дълго да не става.
Ако имат и останали добри предложения за име нека ги споделят и ще си изберем най-доброто.
Освен това и други предложения ако има ще е супер.

Виждал съм и аз снимки на страхотни сбирки дори само на Z-cars, но тъй като тук сме доста малко ретро японците като цяло, е достатъчно да си имаме наше мероприятие, комбинирано с поход, като всяка година мястото да е различно: има супер красиви места в България - нос Калиакра, стария Несебър, Царевец и тн.

Очакваме повече мнения от всички, независимо дали карате японски автомобил или не.  O0

Февруари 22, 2012, 15:25:48
Отговор #2

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Супер идеи имате!

Ако искате, оставете заглавието по-общо.  С БГ.
Така може да се разрастне в по-мащабна сбирка за цяла България.

Аз ви стискам палци и очаквам снимки на красавиците ви ! :)

Може в заглавният пост да разясним какво означава JDM.

Държите ли темата да остане тук или да я преместим в "Срещи" ?
Там май и е мястото.
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Февруари 22, 2012, 16:30:22
Отговор #3

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
JDM- Japan Domestic Market. Истинския JDM е винаги с десен волан.Това е автомобил,правен от японци ЗА японци.Уж еднакви на вид две коли едната правена за Европа ,а другата за Япония имат големи разлики ,усещането е съвсем друго и то не е само защото волана е в дясно.Най-богато оборудване ,най-мощните мотори,най-качествената изработка.Просто си ги правят като за себе си.

Мите , аз не посмях да я направя в срещи ,но май там и е мястото понеже това е идеята :)Ще пусна и няколко обработени ефектни снимки от срещата ни с Марто. Да бъдат като за начало и да се присъединяват повече колеги.

Февруари 22, 2012, 20:31:14
Отговор #4

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Малко снимки за начало  :D

Февруари 22, 2012, 20:47:17
Отговор #5

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3764
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
Самураи , супер сте! :)
Дидо , кажи на Марти да си смени лявата крушка за заден ход , най - вероятно е изгоряла!(на една от последните снимки)
« Последна редакция: Февруари 22, 2012, 21:17:53 от fulcrum »
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Февруари 22, 2012, 23:08:20
Отговор #6

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Самураи , супер сте! :)
Дидо , кажи на Марти да си смени лявата крушка за заден ход , най - вероятно е изгоряла!(на една от последните снимки)
;D Видях аз ще я сменя  O0

Август 24, 2012, 13:03:19
Отговор #7

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Ето какво ми изписа при опит да напиша мнение  :))



Сега сериозно .Дойде време да се организираме и да направим най-после една JDM среща. Датата не е уточнена ,примерно може да е след средата на септември или началото на октомври . Давайте идеи кой на кога му е удобно,трябва да се съобразим с всички понеже всяка кола е от значение. За момента сме аз и МАрто  :D Днес ще говоря с момчето със скайлайните кога му е удобно,иначе и той ще присъства. Ако имате познат с някой дърта японска бангия ,споделете идеята и  че е добре дошъл. Ще обикаляме ще се снимаме и така :)

Август 24, 2012, 14:59:18
Отговор #8

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Така също споделете с нас как бихте искали да избухнем - ядене и пиене, яко бас и до дупка газ  O0 O0 O0 

Август 24, 2012, 17:53:31
Отговор #9

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Броим и Стельо ,ще дойде с 4_вратия скайлайн  :D Някой да се е чувал с Никито ?