Автор Тема: На битак във Варна  (Прочетена 20959 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Февруари 22, 2012, 12:22:08
Прочетена 20959 пъти

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
То нашето е нищо в сравнение със софийския ,но има интересни неща.
Оня ден мярнах доста запазени стопове и разни други части за Рено 5 .
Купих си един хубав крик миналата седмица за 3 кинта ,а вчера намерих оригинален японски крик ,чисто нов за тойота  :D Няма манивела ,но е перфектен и след малко уговорки го взех на 7 лв.

Скоро ще пусна снимки на нещицата ,а като ходя пак ще снимам самия пазар :) Който ходи там ,ако види нещо полезно за форума да го снима.

Февруари 22, 2012, 12:29:23
Отговор #1

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Техникса е 5+1 канален ресийвър,дават го за 40 кинта,но има звук само през слушалките от предната букса.Едва ли е стъпало защото на нито един от каналите няма звук.Или лоша спойка или нещо непоправимо  :D

Февруари 22, 2012, 12:41:51
Отговор #2

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Преди 2-3 месеца изтървах такава  система техникс.... Имаше си всички колони ,че даже и дистанционно... Напълно работеща  :'( за 140 кинта

Февруари 22, 2012, 17:25:33
Отговор #3

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3764
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
Дидо , крайните стъпала на този чудесен ресивър ,, Техникс" никак , ама никак не са евтини! :)
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Февруари 22, 2012, 17:49:22
Отговор #4

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Дидо я ме светни къде е тоз битак, едно време руския пазар беше едно такова място. Германия такива битаци се организират всеки уикенд на ралзични места и има от пиле мляко :)

Февруари 22, 2012, 19:21:06
Отговор #5

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Да аз така и подозирах за стъпалата  :D Но иначе е голяма сила тоя ресивър ,чувал съм как свири  :)  Идеята е да се хване къде е проблема и ако е евтино решението си е на сметка.

Пазара е точно срещу автогарата .Едни бели бараки -в тях има доста неща,като същинския пазарлък и яката стока е на полянката непосредствено до пазарчето.Петък събота ,неделя и понеделник са най-силните дни според мене ,особено като е хубаво времето изкарват добра стока.

С бащата взехме едно хилти и пистолет за горещ въздух маркови за 35 кинта.дрелка Елтос за 5 лв и с нея довършихме половината къща ,доста кофи матрял забърка и е жива  :D Работата е да се пазариш и да им хванеш цаката ,взех си и 2 захранвания за PC Фортрон за по 3 кинта!

Февруари 22, 2012, 19:42:07
Отговор #6

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Лошото е само, че повечето от тия инструменти често се оказват крадени от бай Мангау, както и някои телефони и други по-съвременни артикули. Имам познати ужилени с инструменти, а самият аз така се опарих наскоро с един смартфон, който чичко милиционер дойде и си прибра, но това е друга тема... Затова си пазарувам от битака предимно антикварни неща с най-вероятен източник кофите или почистване от вехтории на тавани и мазета :)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Февруари 24, 2012, 20:37:02
Отговор #7

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Е то аз си помислих че е битак не от тип циганските, а всеки изкарал вехториите си и продава, там е истинската еуфория :)

Март 05, 2012, 15:42:43
Отговор #8

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Има всякакви хора ...От българи които продават вехтории и антикварни нещица ,през цигани ,които са изровили ценни и не до там ценни боклуци от казаните :D Лично аз избягвам съмнителна стока ,до колкото е възможно. Не купувам телефони,лаптопи и такива често крадени неща. Оня ден си взех дек Финезия ,а вчера един опасен хай фи класически дек от 1981 :) Пуснал съм ги в темата за старата техника.Времето беше слънчево и беше пълно с хора.

Но няма гаранция за нищо-крадено или не късно се разбира...

Март 05, 2012, 18:18:53
Отговор #9

Неактивен Consul73

  • Публикации: 773
  • Пламен Янев :)
Битака е всеки ден .Аз вече ходя само събота и неделя .Сега е пълна скръб,няма почти нищо като за мен .Аз търся Мотороли
по специално отваряемите и интересни за мен модели .И други анджиклами. :)) :)) :))Може и да се засечем някой ден ,ама какда се познаем я C:-)
Ford weist den weg