Автомобили > Японски автомобили

Nissan Micra k10 1989

(1/2) > >>

Dwarf:
Здравейте реших и аз да ви запозная с моя автомобил .Купих го преди 6-7 години още нямах книжка ( бях само на 16 ) и не приличаше на нищо .


И от тогава малко се закачих по тая малка и леко грозновата кола през годините ми се наложи да купя още 2 такива за донори и се почна едно чупене на двигатели и сменяне пред блока на лоста за килими много мъка много пот но винаги след смяна на мотор след първото кръгче усмивката не слизаше от лицето ми .
Малко снимки след като освежих колата и с първите и ляти джанти .


След многократно разглеждане на най различни форуми и блогове реших че искам и моита кола да се влаче по асфалта и както всеки начинаещ рацер грабнах флекса и поодрязах малко пружините :D




До момента в който закупих така желания АТС Класик 13х7 тук е на пробно кръгче но се оказа невъзможна да се кара с бусовите гуми с които бяха обути жансите



Малко полиране на бордове



Тук вече е с правелния размер гуми но не и височина





Тук разглобяваме поредния донор и микричка си чака новото сърце което биеше само 3 седмици :(

Последва закупуването на нов по модерен мотор с 2 вала и 16 клапана ( с който съм и в момента ) малко снимки от поставянето



Взех и едни седалки който имат сантиментална стоиност за мен

Малко и позйорски снимки




Трябваше колата да е по ниска много ме дразнеше растоянието от гумата до калника и купих червено кони за голф 1 ( почти едентично окачване с микрата ) и коиловер пружини от сивик 5 генерация .


Тези който са присъствали на джапан трак дея зная колата в този и вид в който е и в момента .





Тук един ден преди феста правихме цялосна генерация на ф50 и интакето :D



на 3та прекъсвач :D

И снимки от феста благодарение на момчетата от JDMWorks





Дано ви е било интересно.

skodko:
Ааа гъбатааа  :D. Добре, че я пусна и тук. Това е известен автомобил.  ;D

Gigabyte:
Колата от край време я следя и ме радва. Един от идеалите ми за подобен тип кола ,ниска ,широки джанти и полирани бордове  O0

Speeder:
Джантите са много много подходящи.
Доста добре се е получила Микрата, поздрави!

Трудно ли намери джантите?
След като полира бордовете, лакира ли ги и с какъв лак?

didotooo:
Страхотна е машинката! Много готина визия си и докарал!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия