Автомобили > Японски автомобили

Honda N600 1974

(1/3) > >>

Lion_Heart:
Работя по едно много приятно автомобилче напоследък,когато съм свободен...Колата е 1974-а година и е стояла 36 години на открито без никой да се интересува от нея...Колата е изключително рядка и е само на 60 000км,след 36 годишно стоене сипах свеж бензин и сложих нов акумулатор и си запали...
За момента набавям части все още,успях да намеря чисто нова изпускателна система,както и да мина на песъкоструйка джантите,все още се разглабя колата...
Качвам едно не много качествено клипче от деня в който я запалих след 36 годишно стоене в една градина,на всичкото отгоре и направих едно кръгче в градината с нея след това...
Просто беше доста интересно за мен и снимах с телефона,обърнете внимание на паяжината на волана...
Доста е изгнила,но ще се направи,мотора е 600 кубика,два цилиндъра и принудително въздушно охлаждане.

Martillius:
Поздравления за находката. Ще е супер ако качиш и малко снимки да й се порадваме. Успех с проекта, супер е като чуеш някой да казва, че кола стояла на улицата 36 години я подкарал. Поздрави и само напред :)

Lion_Heart:
Абе,тя не е много за гледане в момента... Ама ето...

Martillius:
За 36 години си е цяло щастие че не се е разкапала отвсякъде. Ще се радвам ако продължаваш с проекта и ни държиш в течение със снимков материал.  O0

Lion_Heart:
Колата ще се направи! Но не е приоритет в момента,не знам колко време ще отнеме... Може дори да се наложи да се купи още една цяла кола от щатско,защото ламарините на тази са леш... Колата е много рядка. Невероятно е как пали буквално на подчукване на стартера!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия