Автор Тема: Стартира поредицата "Автомобили легенди" за България  (Прочетена 29200 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Януари 17, 2013, 16:22:49
Отговор #60

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
За всеки заинтересуван прилагам следния линк: http://www.pobeda.deagostini.ru/, там цялата информация и няколко клипа. Сега имах телефонен разговор и кореспонденция с фирма вносител на руска литература и проучват възможността за абонамент, ако е възможно ще пусна тема за всички заинтересувани.

Януари 17, 2013, 21:27:48
Отговор #61

Неактивен победовод

  • Публикации: 836
Стефчо, гледам че си доста ентусиазиран,явно не си прочел ситните букви на края които са написани от ДеА,а пък да четеш това което е със ситни букви знаеш е най важно.Аз това нещо го знам отпреди месец и половина и в Русия излезе брой първи с предния капак,а пък сега даже същата поредица тръгва в Полша като Варшава.
Сега за едрите букви,100 броя по 8 долара минимум,ако го купуваш в Русия са 800 долара,да ти го докарат до тук примерно  по 2,стават 1600 долара.Или след две години ще имаш играчка петдесет и няколко сантиметра за 2500 лв за която даже ще трябва да се потрудиш да я сглобиш.За тези пари аз примерно бих си купил  кола в мащаб 1:1,ще се потрудя две години след което ще си сложа петата точка в нея и ще се повозя. :D
А сега най важното,за малките букви.Издателя си запазва правото да променя цената,считай в посока нагоре и си запазва правото да спре издаването с цел доработване,мотив много неясен и опасен.
«Волга» — единственный автомобиль, способный передвигаться, будучи неисправным чуть менее, чем полностью.

Януари 18, 2013, 14:37:55
Отговор #62

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
Стефчо, гледам че си доста ентусиазиран,явно не си прочел ситните букви на края които са написани от ДеА,а пък да четеш това което е със ситни букви знаеш е най важно.Аз това нещо го знам отпреди месец и половина и в Русия излезе брой първи с предния капак,а пък сега даже същата поредица тръгва в Полша като Варшава.
Сега за едрите букви,100 броя по 8 долара минимум,ако го купуваш в Русия са 800 долара,да ти го докарат до тук примерно  по 2,стават 1600 долара.Или след две години ще имаш играчка петдесет и няколко сантиметра за 2500 лв за която даже ще трябва да се потрудиш да я сглобиш.За тези пари аз примерно бих си купил  кола в мащаб 1:1,ще се потрудя две години след което ще си сложа петата точка в нея и ще се повозя. :D
А сега най важното,за малките букви.Издателя си запазва правото да променя цената,считай в посока нагоре и си запазва правото да спре издаването с цел доработване,мотив много неясен и опасен.
Амиии, Жоро, горе-долу е така, ще излезе 1200$:
"Здравейте г-н Данаилов,
Получих информация от нашите партньори в Русия по абонамента на това издание - могат да направят абонамент от №7 и то, ако се направи поръчката до 22.01.2013 г. Цената на една книжка е 12 $ (или 18 лв.) или за абонамент до края на годината трябва да заплатите 828 лв."
Предните 6 броя има начин да се вземат от редакцията. Аз лично също предпочитам тия 1800лв. Да ги вложа в ремонта на пълно мащабната ми Победа, но ако някой колега е заинтересуван, ще го свържа с фирмата за абонамента.

Януари 18, 2013, 14:43:21
Отговор #63

Неактивен Teodor

  • Публикации: 1003
Да, Победовод ти е описал ситуацията изключително точно. Същата работа е и с ветрохода, който продават тук. Ще си събира човек частите 2 години, накрая излиза 800 ли, 1000 ли целият модел, като според познат моделист, за половината пари направо се купува подобен модел, да не кажа и по-добър, с всички части  :) Е, да речем, че кораби бол, а Победата я няма. Ама все пак... егати модела! И още нещо, винаги има опасност нещата да спрат насред път. 2 години са много време! Вече имаше прецедент пак именно с модел на кораб, не съм сигурен, но май на същото издателство. Купували си хората месеци наред части, после... ядец! Поредицата спряна, някакви пари вложени, а на масата купчина елементи, от които не става практически нищо. Дано Победата да изкара от А до Я, наистина интересен модел, ама за тия пари.......

Януари 20, 2013, 06:38:32
Отговор #64

Неактивен rumen_spasov

  • Публикации: 1036
Така е да .А те някой броеве на списанието с този кораб се появиха дори и по битаците неразпечатани с частите вътре за по 1-2лв.Явно на хорицата им е писнало и накрая са ги засилили в контейнерите за боклук.

Януари 20, 2013, 10:58:37
Отговор #65

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
И аз бях почнал да събирам кораба, но до към 10брой с отказах, защото взеха да пуска по две мижави детайлчета и им теглих една :) А Победата е много скъпа, единственото което е, че е на разсрочено, та по-не се усещат, и все пак си е доста.....ама кеф цена няма :) по-добре отколкото за други глупости, например кутия цигари на ден излиза двойно повече от Победата.

Януари 22, 2013, 17:08:17
Отговор #66

Неактивен Andy FX

  • Публикации: 351
  • Два Scenic-a и служебно Kango
Днес във Варна видях две нови поредици - Пожарни машини и Знаменити автомобили.

Кога трябва да пуснат първия брой на "Пожарни автомобили"? Искам да си взема ЗИЛ-а ::)
Andreev Motorsport TEAM

Януари 22, 2013, 17:41:27
Отговор #67

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
Днес във Варна видях две нови поредици - Пожарни машини и Знаменити автомобили.

Кога трябва да пуснат първия брой на "Пожарни автомобили"? Искам да си взема ЗИЛ-а ::)
Аз днес си го купих, по реповете го има.

Януари 22, 2013, 18:02:12
Отговор #68

Неактивен Andy FX

  • Публикации: 351
  • Два Scenic-a и служебно Kango
Супер мерси, утре ще съм в движение, дано го намеря в някой РЕП ::)
Andreev Motorsport TEAM

Януари 25, 2013, 08:31:27
Отговор #69

Неактивен rumen_spasov

  • Публикации: 1036
Аз го търся в Пловдив ,но явно ,вече го няма този брой.Някой виждал ли го е тези дни някъде из Филибето?