Автор Тема: Audi 100 C2 1979 на Iltcho  (Прочетена 9993 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Март 16, 2013, 14:16:00
Отговор #20

Неактивен iltcho

  • Публикации: 64
Хвана ме неподготвен... Незнам - честно. Дори и да е моно - не бих искал да го сменям. Говори за автентичността на колата.
Джантите вече са при мен. Поръчах си полирмашина с регулируеми обороти и им замислям полиране с комплекта на Wolkraft.

След като вече всичко е събрано - остава тенекеджията, който ме разиграва вече 2 години.

Март 16, 2013, 14:29:42
Отговор #21

Неактивен skodko

  • Публикации: 1014
Ми сменяй тенекиджията.

Март 17, 2013, 23:52:01
Отговор #22

Неактивен iltcho

  • Публикации: 64
Ами преди да го сменя трябва да му начукам канчето, по простата причина, че аз закупих телоподаващото с което работи и ми беше обещал, че ще ми направи колата. Аз и да го взема обратно - в задника ли да си го навра като незнам да заварям?
Трябва да карам курсовете за заварчик и да вкарам въображение в рязане от едното купе и заварянето на другото. Ма ше го оплескам 100%.
Та ще си взема телоподаващото, ще го бия малко и тогава ще търся друг. Търпелив съм, ма 24 месеца да го чакам за да си прави други коли, а мойта да стои под навеса... нещо не ми се нрави.

Ако имате инфо, или някой от вас е от Враца и би се наел с тази нелека задача от 2 купета да събере едно перфектно - да се обажда.
Не бързам с изпълнението, но пък съм мрънкач и обичам всичко да е ок.
Понякога плащам и предварително.

Март 23, 2013, 13:55:07
Отговор #23

Неактивен iltcho

  • Публикации: 64
Дребно развитие на проекта ми:
Разглобих резервния ПИЕРБУРГ и изпратих гарнитурите във Вентерз за изработка на нови. От доста години работя с тях и съм доста доволен от работата им. Никъде не успях да намеря пълен ремонтен комплект за тоя карбуратор, но детайл по детайл си ги набавих.

Най-интересното е, че ми говореха, че бензинови помпи механични за тези мотори няма налични - е днес си поръчах 4 бройки (толкова бяха останали) чисто нови на супер смешни цени.

Времето се затопля и се активизирам скоро. Дано идната седмица ми пристигне полир машината за да лъсна "новите" брони и да видя дали ще се прехромират, или първоначалното ми впечатление от тях не ме е излъгало!

Май 17, 2013, 23:11:19
Отговор #24

Неактивен iltcho

  • Публикации: 64
Още 1 комплект за ремонт на прокълнатия зенит. Незнам що толко го мразят... Както и да е. Внос о ebay.
В момента доста сили и пари ми гълта друга кола. Скоро и по тази ще има новини.