Автор Тема: Размисли относно боядисването  (Прочетена 51609 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Март 13, 2012, 20:05:50
Отговор #60

Неактивен joromainata

  • Публикации: 124
дам луканката струва 17 ,но когато ти искат за кучешка радост 17  :(някакси не идват нещата

Март 13, 2012, 20:10:56
Отговор #61

Неактивен Коста1

  • Публикации: 14
jamiemirror престани да пишеш майсторите в кавички и да споменаваш ония 10 бона....................................... >:(Прави каквото щеш с твойта кола,но не всявай глупаво мислене в хората.....................,а застраховатлите ще спрат да дават кинти ,когато заводите за автомобили почнат да произвеждат сапун.......и ни караме колела и каруци......Ще ти се ама няма да е скоро съдейки по по-предишен пост.....

Ето тази кола беше само с драскотини и по цялата кола има две шпакли кит.Колата е на четири години и Бул Инс платиха за 10 детайла за боя 2400лв.Добре ли е???Дано не те заболи жлъчката.....


image hosting jpeg


image hosting jpeg


image hosting gif


hosting images

Предната броня е на преливка и на място , защото човека ме помоли да му оправая тази част тъй като отказаха да платат за нея .. ::)пех с майсторите!
« Последна редакция: Март 13, 2012, 20:33:02 от Коста1 »

Март 13, 2012, 20:21:06
Отговор #62

Неактивен немо

  • Публикации: 1040
  • пиперлив
дам луканката струва 17 ,но когато ти искат за кучешка радост 17  :(някакси не идват нещата
Джеймито е прав за едно:всеки трябва да носи отговорност за работата си!
И да си плаща за грешките!
Ама тоя начин на мислене в БГ е в по голяма степен изключение,отколкото правило.....
Opel Monza 3.0 GSE  1985
Opel Monza 3.0 GSE  1984
Opel Senator 3.0 AT  1985
Mazda MX5 NB 1.6    2001

Март 13, 2012, 20:36:27
Отговор #63

Неактивен Коста1

  • Публикации: 14
Да ама той иска да накара някой да му направи колата за къси пари и да му носи отговорност все едно е взееел.................!!!!!
Е нестава :P

Март 13, 2012, 21:25:20
Отговор #64

Неактивен jamiemirror

  • Публикации: 381
Джейми,
оставам с впечатление,че ти искаш колата ти да бъде направена както ТИ смяташ,че е редно,да платиш по твоя преценка и да получиш гаранция пак по твоя преценка?
Някъде по-горе пишеш,че с 2 год. гаранция можеш и сам да се справиш,от което следва,че няма смисъл да даваш пари за майстори...?
В такъв случай ти предлагам сам да си направиш колата,елементарно е,нали?
Другото,което ще ти кажа е,че болшинството от занаятчиите най не обичат клиенти,дето си мислят,че разбират....щото 2-3 пъти са правили нещо,чели са,виждали са и така.........куче-касапин не си виждал,нали?

п.п.Никога не забравяй,че луканка от 7лв. НЯМА,луканката струва 17лв.  ;)

Поред:
смятам че колата ми трябва да е направена както аз искам. Смятам че след като "майстори" ми искат по-сериозни пари - следва и да подпишат онуй документче, гаранцийката де.
Смятам че с 2 години гаранция и сам мога да си я направя, но туй което пропускаш е че искам 5 години и затова не я правя сам (аматьор) а търся "майстор" (професионалист). Елементарно е, нали?
Другото което ще ти кажа е че болшинството от занаятчиите са точно толкова кадърни колкото и клиентите си, но нямат мотивация, мърлячи са и претупват нещата.

пп. не забравям, затова и не плащам салама по 17 лв. Питах за луканка - оказа се че няма, какво значение тогава има колко струва?  O0

Март 13, 2012, 21:27:56
Отговор #65

Неактивен jamiemirror

  • Публикации: 381
jamiemirror престани да пишеш майсторите в кавички и да споменаваш ония 10 бона....................................... >:(Прави каквото щеш с твойта кола,но не всявай глупаво мислене в хората.....................,а застраховатлите ще спрат да дават кинти ,когато заводите за автомобили почнат да произвеждат сапун.......и ни караме колела и каруци......Ще ти се ама няма да е скоро съдейки по по-предишен пост.....

Ето тази кола беше само с драскотини и по цялата кола има две шпакли кит.Колата е на четири години и Бул Инс платиха за 10 детайла за боя 2400лв.Добре ли е???Дано не те заболи жлъчката.....

Що бре Монца да не пиша "майстори" в кавички? И защо да е глупаво хората да очакват качество за парите си?
Застрахователите не ги мисля аз, жлъчката си ми е в ред и се радвам на живота  ::) Мисля себе си и се интересувам от своите дела, във всеки мой постинг си личи повече от ясно.

Март 13, 2012, 21:29:44
Отговор #66

Неактивен jamiemirror

  • Публикации: 381
Да ама той иска да накара някой да му направи колата за къси пари и да му носи отговорност все едно е взееел.................!!!!!
Е нестава :P

За колко искам? Изглежда съм написал някъде, странно че нямам подобни спомени  8))
А отговорност смятам че трябва да се носи винаги, ти какво предлагаш - под 10 бона "безотговорен ремонт", над 10 - "отговорен" ли? Туй ли е професионализъм и "майсторлък"?  O:-)

Март 13, 2012, 21:40:00
Отговор #67

Неактивен Коста1

  • Публикации: 14
Ама нито аз съм ги взел тия десет бона нито познаваш човека който е светило в областа и престани да злобееш.......Тегли кредит ,като искаш да се редиш между хората които в цял свят са шейхове или милиярдери които се занимават с колекциониране на ретроавтомобили и си плащат за реставрация....  :-\

Март 13, 2012, 21:50:32
Отговор #68

Неактивен xpu100

  • Публикации: 56
Джейми,
оставам с впечатление,че ти искаш колата ти да бъде направена както ТИ смяташ,че е редно,да платиш по твоя преценка и да получиш гаранция пак по твоя преценка?
Някъде по-горе пишеш,че с 2 год. гаранция можеш и сам да се справиш,от което следва,че няма смисъл да даваш пари за майстори...?
В такъв случай ти предлагам сам да си направиш колата,елементарно е,нали?
Другото,което ще ти кажа е,че болшинството от занаятчиите най не обичат клиенти,дето си мислят,че разбират....щото 2-3 пъти са правили нещо,чели са,виждали са и така.........куче-касапин не си виждал,нали?

п.п.Никога не забравяй,че луканка от 7лв. НЯМА,луканката струва 17лв.  ;)

Поред:
смятам че колата ми трябва да е направена както аз искам. Смятам че след като "майстори" ми искат по-сериозни пари - следва и да подпишат онуй документче, гаранцийката де.
Смятам че с 2 години гаранция и сам мога да си я направя, но туй което пропускаш е че искам 5 години и затова не я правя сам (аматьор) а търся "майстор" (професионалист). Елементарно е, нали?
Другото което ще ти кажа е че болшинството от занаятчиите са точно толкова кадърни колкото и клиентите си, но нямат мотивация, мърлячи са и претупват нещата.

пп. не забравям, затова и не плащам салама по 17 лв. Питах за луканка - оказа се че няма, какво значение тогава има колко струва?  O0
Колега ти сериозно ли търсиш 5 години гаранция за авторепаратурна(тенекеджийско бояджийска)работа?Че те автопроизводителите почнаха да дават такава гаранция против корозия за нови коли преди десетина петнайсет години,ти искаш някой правил стария ти Опел (дето корозията му е фабрично заложена)или някоя японска масовка на която ръжда се появява и на немислимите места да ти даде 5 годишно писмена гаранция.Е това и по "белия свят" няма кой да го направи освен една камара клаузи в договора които по нашенско са написани с много ситни букви.

Март 13, 2012, 22:05:02
Отговор #69

Неактивен jamiemirror

  • Публикации: 381
Ама нито аз съм ги взел тия десет бона нито познаваш човека който е светило в областа и престани да злобееш.......Тегли кредит ,като искаш да се редиш между хората които в цял свят са шейхове или милиярдери които се занимават с колекциониране на ретроавтомобили и си плащат за реставрация....  :-\

Що за глупости - и за кредити, и за шейхове? Това да не е новия бояджийски фолклор хахахаха  >:D
Да си ги взел. Аз коментирах лакомията без покритие, да не говорим че това светило става все по-мистериозно и все повече се съмнявам че съществува.