Общи форуми > Ретро събори и паради

RETRO RACING-Хасково - Нека открием сезона-24.03.2012

(1/8) > >>

gpushkarov:
Здравейте колеги, с удоволствие ви каним на РЕТРО РЕЙСИНГ  организиран от РЕТРО КЛУБ Хасково на 24.03.2012 на
картинг писта Хасково.Ще има  изложба на ретро и класически автомобили, както и съзтезателна част за желаещите.
Участието се заплаща, ако някой има въпроси да пита на лични! 8))

DMC:
Аз имам план да посетя мероприятието. Между другото имам 2 места в колата в събота посока Хасково. Някой ако иска, а няма транспорт да свирне. Само в едната посока обаче, защото аз ще се връщам в неделя. Дано и времето е слънчево :)

krankenstein:
И ние с жена ми ще останем вероятно и вечерта... ти с коя кола ще си?

GT 51:
Жорка, аз няма да мога да присъствам, но Мартин ще е с мойта Аскона за мероприятието.За съжеление съм ангажиран , но ще се радвам ако пуснете снимки и класиране от състезателната част на уикенда.Кюмюрджийски поздрави... :) 8))

DMC:

--- Цитат на: krankenstein в Март 17, 2012, 21:02:52 ---И ние с жена ми ще останем вероятно и вечерта... ти с коя кола ще си?

--- Край на цитат ---

M535i  >:D
Митко, ако решиш обади се да пътуваме заедно. Ако ти държиш да ходиш с някоя от твоите коли може да се преместя при вас - важното е да оптимизираме разходите в тая криза. Иначе планът за сега е на следващия ден със Speeder  да ходим до Перперикон да разгледаме (става въпрос за неделята). След това към София.

Влади, ще снимаме колкото можем и ще качим всичко :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия