Автор Тема: RETRO RACING-Хасково - Нека открием сезона-24.03.2012  (Прочетена 13671 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Март 19, 2012, 10:29:42
Отговор #10

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5104
Живи и здрави сме там!
Откриваме сезона :)

Имам още довършителни работи по колата, но по план трябва да е на 6 :)

145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Март 19, 2012, 22:16:46
Отговор #11

Неактивен gpushkarov

  • Публикации: 115
Относно цените:
Вижте линка по-горе
Ако някой го интересува още нещо телефона ми е 0878 311 411 Георги
Знам че в тая криза всеки лев е важен, но ще се радвам ако се съберем повече возила та да си направим кефа.
« Последна редакция: Март 19, 2012, 22:18:45 от gpushkarov »

Март 19, 2012, 22:21:20
Отговор #12

Неактивен gpushkarov

  • Публикации: 115
Живи и здрави сме там!
Откриваме сезона :)

Имам още довършителни работи по колата, но по план трябва да е на 6 :)
С какъв автомобил ще си колега?

Март 20, 2012, 08:50:37
Отговор #13

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5104
С Alfa Romeo Alfetta GT ще съм.
Вижда се в подписа.
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Март 20, 2012, 23:20:54
Отговор #14

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Като стана въпрос за финикийци, аз да питам за актуалните цени в хотела, че не виждам в сайта ви инфо по въпроса, а има само за вечерята. Миналата година на парада спах безплатно в стаята на мой познат в общежитие, но сега ще съм със съпругата и някак не върви...
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Март 20, 2012, 23:40:00
Отговор #15

Неактивен gpushkarov

  • Публикации: 115
Като стана въпрос за финикийци, аз да питам за актуалните цени в хотела, че не виждам в сайта ви инфо по въпроса, а има само за вечерята. Миналата година на парада спах безплатно в стаята на мой познат в общежитие, но сега ще съм със съпругата и някак не върви...
Ще ти отговоря в сряда вечер или най-късно в  четвъртък

Март 21, 2012, 20:48:41
Отговор #16

Неактивен gpushkarov

  • Публикации: 115
Като стана въпрос за финикийци, аз да питам за актуалните цени в хотела, че не виждам в сайта ви инфо по въпроса, а има само за вечерята. Миналата година на парада спах безплатно в стаята на мой познат в общежитие, но сега ще съм със съпругата и някак не върви...
Относно въпроса ти:
Тъй като хотелчето на картинг пистата е пълно от хора които отдавна са резервирали местата си, е направена договорка
 с два други хотела-хотел "Хасково" и хотел "Родопи"за отстъпка за гостите на мероприятието като цените са съответно
25лв за хотел "Хасково" и 20 лв за хотел "Родопи".Резервациите за ресторанта ще се правят при записването.
Имам и една добра новина, тази вечер се реши да се премахне таксата за участие която е обявена на сайта на картинг
писта Хасково.Поздрави на всички!!!!..., очакваме ви!!!!

Март 21, 2012, 23:20:35
Отговор #17

Активен GT 51

  • Публикации: 1873
Жорка, това наистина е добра новина.Но не каза капака става ли, за да идвам да почерпиш....междудругото , очаквай нова пратка в Петък..... 8)) 8)) 8))
http://lollyn.snimka.bg/auto-racing/classic-day-2012.663599

Ще имаш да раздаваш....плакати... ;D
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Март 22, 2012, 11:25:26
Отговор #18

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Мерси за информацията Жоро, не ми говорят нищо имената на тия хотели, миналата година на есенния парад в някой от тях ли спахте? И кой от 2-та е по-близо до ресторанта за вечерята, та да може да пийнем и да се приберем пеш.

Владе, обиден съм ти - толкова много коли се повтарят на плаката, а пежото ми го няма... :'(
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Март 22, 2012, 20:29:47
Отговор #19

Активен GT 51

  • Публикации: 1873
Митак, снимките са правени от Георги Павлов от Моторспорт.бг.Както се досещаш снимките са първото издание, и нямам представа , защо го няма Пежака.Снимките са авторски и съм сложил всички на плаката , с негово позволение. ;D
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !