Автор Тема: Formula 1  (Прочетена 13981 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Септември 01, 2011, 01:37:31
Отговор #20

Неактивен skodko

  • Публикации: 1014
Кими ми беше любимия пилот, когато караше във Ф1. Сега съм твърдо за МакЛарън. Обаче карането на Уебър и Росберг също много ми харесва.

Септември 15, 2011, 23:48:25
Отговор #21

Неактивен madboy

  • Публикации: 1872


 ;) не го засича ..не го блъска ...разлика в километри на правата 25 км .ч .....единствен е
ЧЕРВЕНИЯ БАРОН ШУМИ !!!
Centrum Transaxle

Септември 16, 2011, 00:50:04
Отговор #22

Неактивен madboy

  • Публикации: 1872
Помощ ,нямам достатъчно скорост ...не мога да го изпреваря направете нещо ...сезирайте маршалите да го накажат
Гадният ШУМАХЕР не ме пуска .....след което следва заповед от бокса ...Михаел ..остави достатъчно място в завоите ..за луисчо
той има нужда от теб ...гадни мазни англичани
Centrum Transaxle

Септември 16, 2011, 01:04:36
Отговор #23

Неактивен madboy

  • Публикации: 1872


макларенчо ....винаги ще получава версия Б на якия мотор на Мерседес....
Centrum Transaxle

Септември 16, 2011, 01:20:07
Отговор #24

Неактивен madboy

  • Публикации: 1872
&NR=1

 ;) :D

Centrum Transaxle

Октомври 15, 2011, 23:15:23
Отговор #25

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Ако Шуми и Фетел си разменят болидите, познайте какво ще се случи... то ако не бяха спрели тестовете през сезона май нямаше и да е необходимо да си ги разменят ::)
Чудя се утре сутринта дали да гледам старта в Корея или по-добре да се разходя по битака?  ::)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Октомври 15, 2011, 23:48:53
Отговор #26

Неактивен DEYAN IYI

  • Публикации: 617
  • Polski FIAT 126p & MZ ES 150 & ВАЗ 21061
    • Форум на Малките Фиати
За Шумахер нали се говореше, че няма значение с каква кола бяга!? ::)
Бай Фичо - ега ти пауъра!!!
Форум на Малките FIAT 126&500

Октомври 16, 2011, 17:49:05
Отговор #27

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
За Шумахер нали се говореше, че няма значение с каква кола бяга!? ::)

Ами да, той и тази кола ще направи, въпросът е дали това ще случи през 2012-та или 2013-та, ако реши да кара и тогава.
Но аз съм почти уверен, че ще видим подиуми от Шумахер догодина. Въпреки, че наистина силите са изравнени - днес се видя как Хамилтън, Уебър, Бътън и Алонсо са способни да се борят равностойно. Ако догодина добавим и Mercedes GP към тази компания, ни чака интересен сезон...

Октомври 16, 2011, 21:35:59
Отговор #28

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
През 2013 се връща турбото и тогава не се знае кой какво ще извади - бюджетите ще паднат, отборите със сигурност ще се умножат, примерно VW отсега се стяга за участите... та възможно е да се появят феномени като Браун GP от 2009. Куриоза е, че навремето забраниха турбото с цел намаляване мощността на болидите и бюджетите на отборите, а сега искат да го върнат... пак по същите причини :)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Октомври 17, 2011, 19:57:33
Отговор #29

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
Според мен Brown GP не беше феномен. Просто вече имаха проектирана от Рос Браун и развита с опитни пилоти кола, естествено с многото и добре изхарчени пари на Honda. И когато японците решиха, че повече няма да плащат, за Браун остана "само" да намери още пари за през сезона и мотор. А за късмет свободен мотор имаха Mercedes - най - мощният мотор, който пък за още по - голям късмет е паснал перфектно на наличната кутия.
Но именно с добрата подготовка на отбора се обяснява и покупката му от самия Браун - просто е знаел какво е направил и очаквал доста. И за пореден път сметките му се оказаха правилни.
А слабото представяне на (вече) Mercedes GP е резултат от липсата на бюджет за развитие през 2009-та.
Така че, аз не вярвам зайчето да изскочи от торбата през 2013-та. Подобно не знам да се е случвало във F1...