Автор Тема: Търся читав автобояджийски сервиз в София  (Прочетена 8980 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Април 02, 2012, 23:14:04
Прочетена 8980 пъти

Неактивен bonso

  • Публикации: 133
  • Ford Capri III, 2.8i V6; Volvo S60R, 2.5 turbo
Търся автобояджийски сервиз в София за някои поправки по колата ми. Става въпрос за Форд Капри '79 набор. Малко си изпатих от майстори и две години след смяна на прагове и калници ръждата започва да се прокрадва. Общо взето, трябва пода на колата да се намаже с антикорозионно покритие и да се консервират и пребоядисат праговете.

Ще съм благодарен, ако някой ми препоръча читав сервиз, където хората да работят качествено и да имат опит с подобни стари автомобили.

Април 12, 2012, 18:45:36
Отговор #1

Неактивен bonso

  • Публикации: 133
  • Ford Capri III, 2.8i V6; Volvo S60R, 2.5 turbo
никой ли неможе да помогне с препоръка за добър сервиз или работилница с опит в работата по стари и ретро коли?  :(

Април 13, 2012, 01:11:12
Отговор #2

Неактивен Kiril Terziev

  • Публикации: 439
  • Ладите ги карат младите,а талантите карат Трабант
Колега и аз търся автобояджия за моя Костенур но това е дефицит да не си остави ръчичките по колата.
Колкото колега за  каприто не виждам, защо не отделиш няколко Съботи и Недели да си го направиш сам ако е само въпрос на чистене и мазане с химии всеки може да го направи дори и пред блока.
Рецептите за мазане ги има вече написани в десети форуми пък и след всяко мазане мой съвет е намери си 10-тина литра парафин или горяло масло и през тапите в праговете и гредичките бухай да има. Това е спасило десетки коли от гниене а пази и в момента тези ,който карам, гаранция ти давам колега метода е стар соц номер но работи.Едно от малкото неща, който пази метала от вътре .Баща ми се занимава с неорганична химия той ме снабдява с течен парафин но и от сервиз можеш да си намериш горяло масло на стотинки няма да сгрешиш.

23 000 000 milion VW Beetles were produced between 1934 and 2004,more than any other model.That speaks of the QUALITY.

Април 13, 2012, 08:13:28
Отговор #3

Неактивен rumen_spasov

  • Публикации: 1036
никой ли неможе да помогне с препоръка за добър сервиз или работилница с опит в работата по стари и ретро коли?  :(
Колега вьв форума има поне двама добри бояджии които се занимават и с ретро возила.Огледай се по внимателно и може би ще откриеш това което ти трябва!  Има достатъчно снимков и видео материал.

Април 17, 2012, 20:43:15
Отговор #4

Неактивен bonso

  • Публикации: 133
  • Ford Capri III, 2.8i V6; Volvo S60R, 2.5 turbo
никой ли неможе да помогне с препоръка за добър сервиз или работилница с опит в работата по стари и ретро коли?  :(
Колега вьв форума има поне двама добри бояджии които се занимават и с ретро возила.Огледай се по внимателно и може би ще откриеш това което ти трябва!  Има достатъчно снимков и видео материал.

Благодаря за съвета. Вече видях темите във форума.

Както вече писах - търся препоръчан и читав севиз. Надявах се някой от съфорумците, който е ползвал услугите на даден майстор и е доволен от резултата да ми драсне два реда. Това е.


Април 17, 2012, 21:58:26
Отговор #5

Неактивен rumen_spasov

  • Публикации: 1036
Надявам се не смяташ Монца за слаб бояджия.

Април 17, 2012, 22:17:13
Отговор #6

Неактивен pavel.velev

  • Публикации: 945
колега моята кола е при Монца,скоро ще видите до къде е стигнал ремонта и колко добре става  ,не че не го препоръчвам но нека първо да свърши моята и след това друга ретро кола да почне ,ако решиш ми звани и ще те запозная с него тел.0888 585 705 Павел.
« Последна редакция: Април 17, 2012, 22:22:19 от pavel.velev »
 

Април 17, 2012, 22:48:29
Отговор #7

Неактивен vasko4

  • Публикации: 592
  • 0899936995
колега моята кола е при Монца,скоро ще видите до къде е стигнал ремонта и колко добре става  ,не че не го препоръчвам но нека първо да свърши моята и след това друга ретро кола да почне ,ако решиш ми звани и ще те запозная с него тел.0888 585 705 Павел.
Колега, не се ли застоя много дълго време твоя опел в сервиза? Само го боядисват ли???

Април 18, 2012, 09:40:31
Отговор #8

Неактивен pavel.velev

  • Публикации: 945
да така е но реших ме с Монца да не го прави през зимата заради времето но сега вече всичко си върви по план , когато Монца има достъп до форума ще качи снимки , а може и по скоро аз да ги каца .
« Последна редакция: Април 18, 2012, 09:44:15 от pavel.velev »
 

Април 24, 2012, 08:38:51
Отговор #9

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Аз мога да препоръчам сервиза, в който боядисвах коша на двигателя.
Намира се в Нови Искър, безкомпромисни са и си знаят цената.
Като цяло обичат нещата да стават завършено и красиво.
Ако имаш интерес, пиши ми за да те свържа.
Не мога да пусна коордианти тук, тъй като не съм го коментирал с тях.
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"