Автор Тема: Продавам аутомобилия, и части и аксесоари за европейски коли.  (Прочетена 22864 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Декември 03, 2018, 11:30:20
Отговор #70

Неактивен USfan

• Публикации: 6747
Даа, интригата с шапката ми Марлборо от Анджеи, става все по-интересна.
Ето 2-3 нови снимки, които си намери в архива един колега от рали-групата по феис,а и бивш член на Сдииската колегиа на Рали 3латни- Е.Ефтимов.

На едната снимка се вижда как Анджеи, ако това е моиа милост момченцето с морската фланелка, ми подариава старата си шапка на церемониата на финала.
А над мен на тиа снимка, а и на друга снимка, с моиа модел шапка, но обурната на3ад, и не се чете надписа Марлборо, е другиа полски пилот- Мачей Ставовяк, карал в 1976 година Фиат 124 Абарт.

Февруари 16, 2019, 19:03:11
Отговор #71

Неактивен USfan

• Публикации: 6747
Благодарение на моиа приател Анджеи, ето две негови тогавашни снимки.
Вижда се спонсорството от Марлборо не само на него в Стратоса, ами и на целиа Полски рали отбор, в 1976 година.
На колективната снимка с отбора, само Блажеи Крупа /вториа отлево, баш до Анджеи/ се цепи от колектива  :)) на водештите им пилоти, и не е в Марборо брандиран, ами е с шушлеково жакетче Кастрол.
Каквото между другото, точно такова го имам в отлична кондициа, и не носено.

Така че, шапката Марлборо на цена 30 кинта, и жакета Кастрол, оригинален Меид ин Ингланд, на цена 100 лв, са налични и чакат своите рали фенове.
Ра3бира се, ако некои фен купи двата артикула наведнаж, шапката Боро и Кастрол жакета, ште има доста намаление.
Тогава, вместо 130 лева, обшто тиа две страхотни нешта ште са само 100 лева на пакетна цена.
Покраи новостта на Кастрола, и това че е обемен като дреха, та да се мачка в пакет, предпочитам лично предаване в рамките на гр. Софиа.

Та, по-лесен и евтин начин, човек да придбие оригинални 40 годишни рали предмети, при това такива от Европеискиа Рали шампионат в 70-те години, надали ште се намери.

« Последна редакция: Февруари 16, 2019, 19:32:56 от USfan »

Февруари 21, 2019, 12:35:36
Отговор #72

Неактивен krankenstein

• Публикации: 6607
Люси, жалко че не си имал явно допирни точки с чехите - Квайзар, Блахна, Сибера... така изпускаш един много сериозен клиент за рали артефакти в мое лице :))
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.