Автор Тема: Продавам аутомобилия, и части и аксесоари за европейски коли.  (Прочетена 52416 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Април 11, 2012, 20:52:47
Отговор #10

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Айде този път едно интересно, а и присадимо предполагам и на европейски коли японско чаркче.  :)
А именно, е това спортно и фабрично тапицирано с кожа кормило с 3 спици от Хонда.   
В прилично добро състояние е, и е било въртяно само от нежни дамски ръце.   
Бях го свалил преди повече 10 години, от Сивика СРХ на една бивша приятелка.  :))

Предполагам става и на други модели Хонди, както и други най-вече японски модели коли.
Няма никакви изкривявания или особени дефекти, с изключение на 3 странни дупки на възглавничката на бибитката.
Но те или може да се тапицират с някакъв скай, или да се запълнят с нещо.

Иначе кожата на волана е в добро състояние, и почти няма надирания и износвания.
Диаметъра на тоя волан е отн малък, но за сметка на това пък е по-дебел кръга на хват.   
Като цяло мисля, че ще е добра покупка, за ъпгрейд на мястото на някой по-бабешки геврек.  :))   
Цената му ще е само 30 лв, в комплект с възглавничката.
« Последна редакция: Април 11, 2012, 20:54:57 от USfan »

Април 12, 2012, 17:45:43
Отговор #11

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Хех, намерих си и втория екземпляр от сините правени Кънектикът номера.
Има леки следи от ръжди по дупките за винтовете, ама така е по-автентичен.  ;D

Пък и за сметка на това, вече двата броя сини номера, ако има някой мераклия да си ги закачи някъде, ще са чифта само 15 лв общо.
Тоест толкова, колкото е иначе цената на само един брой от другите УС табелки.  :)
« Последна редакция: Април 12, 2012, 17:47:38 от USfan »

Април 13, 2012, 12:25:14
Отговор #12

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Айде, останаха тези готини и абс оригинално производство Бенц надписи.
Този 230 надписа най-тежи, почти цяло кило, хахах.  :))
От табакера в115 е, и сиурно е правен от масивен месинг или нещо такова, защотто е наистина много тежък.
А този надпис 280се, от върховата версия купе на японките в123, също е тежичък относително, макар да е правен от алуминий.
А пък надписа 200е е от по-ранните версии на в124.

Тези 3-те прелести ще са на цена общо само 30 лв, за целия пакет от 3 в 1.  ;D

Април 15, 2012, 03:05:25
Отговор #13

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
Имам интерес за  USA табелите, както и за един каталог на Ягуар.

Април 19, 2012, 10:43:49
Отговор #14

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Имам интерес за  USA табелите, както и за един каталог на Ягуар.
Хахах, ок, разбрахме се.   :)
Утре ще ги разнасям в духа на традицията от времето още на Бони и Клайд, в багажника на УС Форд. ;D

Април 19, 2012, 15:21:49
Отговор #15

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Е, американските табели утре ще ги взима един колега, затова пък вадим днес на тезгяха няколко архивни табелки от 80-те и 90-те години, на страни от стара Европа, вкл и нашата.  ;)

Почвам със страната на банките и шоколада.  ;D
Е тази яка табела от кантон Женева, беше от моята много обичана 6-та серия баварец купе, която имах, а именно, една син металик 633цси.
Нея си я докарах през пролетта на 1996 година, и щастливо си я търкалях 1-2 години.
Този СН оригиналдъ номер на цена ще бъде 20 лв.

Тези пък два броя още без Евролента Дойчовски табели с леко модифицираното име КАТС- котки, хахах,   :)) пък бяха от един готин двуврат Голф 2 ГТ, собственост от още 1991 година, като беше почти нов, на любимия ми братовчед от Немско.
Някъде имам снимки на тази кола с ухиления братовчед, където се виждат номерата на колата.
Само трябва да ги намеря снимките, и ще ги постна и тях, като виртуален спомен за номерата.  O:-)
КА е за Карлсруе, града където той живее отдавна.
Тези 2 броя табели ще са общо само пак 20 лв.

Тази пък транзитна табелка, пак от Карлсруе, беше от една кола, която докарах за клиент тогава от Германия, пак през далечната 1996 година.
Колата беше едно почти ново тъмносин металик Поршенце Карера С.
С раздутите задни калници като на турбо.
Още се крие някъде по София тази прелестна кола.  :D
Наскоро и искаха към 40 и няколко бона в лева цена, по обяви по Мобилето.

И понеже тогава още имаше як 40% акциз, и щеше да стои известно време на немски табели, докато се оправи регистрацията, собственика искаше за по-гъзарско да има цифрите 911 в номера.

Е, транзитна табела с 911 символите нямаше тогава веднага свободна, ама успях да поръчам и платя такава с моделното заводско означение на тогавашната актуална, от последните въздушни генерации 911-ка, а именно модела- 993.
Както и пише на табелката-  993 С, като С е за Карера на немски.  ;)
Та, тази прилично пълна със символизъм табелка също ще е 20 лв на цена.

И за последно, стигаме до най-интересните табели.
А именно тези родно соц производство 2 броя отн запзени, оригинални черни емайлирани табелки.
С якия номер А-Т-68-68.
Те са от старата млечно синя Лада 1500 еС на баща ми, купувана нова през далечната 1983 година.
Той тогава като работещ служител в МВР, успя да си издейства хубав щастлив номер.  ;D
Тази яка комбинация от 68 х 2, ще бъде на цена 30 лв, за този прекрасен чифт.

Брей бях забравил колко много тежаха едновремшните табелки, правени от яка дебела ламарина.
Наистина са много масивни.

И така, общата стойност на тези прелести, така по отделно, е 85 лв.
а ако някой по по примера на коелгата , реши да купи наведнжж всичките тези 8 броя табелки, цената общо за тях ще само 50 лв.
Или няма и по 10 лв на табелка се падат, за тези прелестни късчета от историята.  :)










Април 19, 2012, 22:08:44
Отговор #16

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Ето тези две страхотни шапки от нашия национални ралита от 80-те, ще са общо само 20 лв на цена.
Взимам шапките-идиотки, ще ти звънна тия дни като ми остане време да намина.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Април 20, 2012, 10:32:24
Отговор #17

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Ето тези две страхотни шапки от нашия национални ралита от 80-те, ще са общо само 20 лв на цена.
Взимам шапките-идиотки, ще ти звънна тия дни като ми остане време да намина.
хех, добре...
Запазвам ти ги.  :)

Април 23, 2012, 11:11:46
Отговор #18

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Вчера с колегата Котков направихме натурална търговия лаптоп в средните векове, хахах.  :))
Благодаря за книжката за Фолца, ще я подаря на баща ми, да си я има комплект с Голфа 1-ца.
Да са му честити като украса пък на колегата БГ емайлираните табелки, номерата от старата Лада пак на баща ми.
УСА номерата също заминаха в един колега, който всъщност по е любител на един пак масивни, ама друго производство коли.  :))

Да са и честити на колегата Франкенщайн двете Рали шапки, и те отпадат от състезанието тук. :))
Но пък ще се появят на рали Класик Златни.  ;D

А ето днес пък един доста интересен комплект карти със снимки на коли, оригинално издание на музея във Волфсбург. :)

http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=1616.20

А тези два броя календари от 2009 год, но чисто нови,  :D на Американ Кар клуба, ще са общо само 10 лв също.
Снимките на колите в тях, са на присъствали БГ американски коли, на 1-та голяма национална Американ Кар среща, била на Панчарево през септември 2008 година.




































« Последна редакция: Април 23, 2012, 11:28:58 от USfan »

Април 26, 2012, 12:41:37
Отговор #19

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Е да оживим темата с нещо доста рядко и автенично, и правено само от естествени материали.   ;)
Ще е за продаване този доста голям макет на своеобразен чопър мотор /размера е почти половин метър дължина, на около 25 см височина/, който е правен само от различни видове дърво.
Вкл и черното на гумите му, са всъщност истински върбови клонки.  :)

Макета е чисто нов, без никакви външни охлузвания или драскотини, и никога не е каран, хаххах,  :))
Поради само едно малко запукване на основата на стойката му от дърво за държане прав, цената му ще е само 40 лв.  ;D
Иначе си седи подпрян на тази стойка без проблеми, както и се вижда от снимките. :)

Което ще рече, че ще има почти 50 % намаление от цената му на която е купуван.
Той като нов струва по магазините в София към 70-80 лв.
Ако разбира се, въобще има сега такива големи ръчно правени размери.
Този е правен приблизително в най-големия популярен мащаб- 1:8.  :)