Автор Тема: Общинският паркинг на Варна  (Прочетена 36877 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Август 29, 2012, 23:34:40
Отговор #30

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3764
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
Искаме :)
Ей самураи варненски , пак във филм влизате  :) , ако се отвори парашута , да спретнете един хубав проект  , па било той и колективен!
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Август 30, 2012, 19:46:07
Отговор #31

Неактивен bshopov

  • Публикации: 184
А бе аз малко се изсилих, ама да видим какво можем да направим, познавам човека от когото зависи тази кола да оцелее, но този човек ми дължи услуга и ако поискам да я спася тази кола - то това означава да забравя за услугата, която той трябва да свърши, нека първо да ми свърши работата и тогава ще го пробвам. Но пък от друга страна докато ми свърши тази услуга, колата може да отиде на скраб, малко сложно стана това обяснение, ама цялата ситуация е сложна или по-скоро спасяването на кола от този паркинг е трудна мисия, но не е невъзможна. Нека да ми свърши услугата и ще приказвам за този японски автомобил. Надявам се до тогава да не го изхвърлят.

Август 30, 2012, 22:36:08
Отговор #32

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Брей голяма игра, на тоя човек не може ли да ни дадеш контакт и от там нататък да продължаваме ние или само ти си способен да го навиеш? O0

Август 30, 2012, 23:20:21
Отговор #33

Неактивен Consul73

  • Публикации: 773
  • Пламен Янев :)
А някой да е мислил че тези коли за да стигнат до изолатора ,са със проблем някакъв ??? Неуредени документи между собствениците = липса на нови номера =невъзможна нова регистрация . C:-)
Ford weist den weg

Август 31, 2012, 00:27:11
Отговор #34

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Ако ще изкарваш тази кола на годината два-три пъти, само за паради и ралита за какво са ти регистрации, че и на нея да й плащаш данъците и всичко по реда си O:-)

Август 31, 2012, 07:16:28
Отговор #35

Неактивен bshopov

  • Публикации: 184
Брей голяма игра, на тоя човек не може ли да ни дадеш контакт и от там нататък да продължаваме ние или само ти си способен да го навиеш? O0

На този човек не мога да дам координати, ако отидеш там той ще ти каже че изкарване на кола от там е невъзможно.

Август 31, 2012, 08:00:37
Отговор #36

Неактивен doctorZizi

  • Публикации: 309
    • trabantBG.eu
а не ви ли се струва, че тази кореспонденция е за лични или искате да изядете хляба на човечеца???
Прави каквото трябва, да става каквото ще!
Аз не карам бавно, просто летя много ниско!

Септември 02, 2012, 11:14:13
Отговор #37

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Че ние никой няма да подкупваме или да лъжем. Става въпрос да я купим, както си му е реда, а не да я крадем с негова помощ  >:D

Октомври 09, 2012, 23:43:17
Отговор #38

Неактивен Monza_GSE

  • Публикации: 170
    • Facebook
Ехее аз като ходих преди 3 4 години паркинга беше пълен... Кажете кога ще се събирате искам и аз да дойда да видя за какво става на въпрос. Сещам се, че имаше 3 корадота на времето едно до друго... бяло червено и синьо.
Powered by Opel RWD (Monza,Manta,Senator,Omega,Rekord,Commodore)...

Октомври 09, 2012, 23:45:01
Отговор #39

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Ми не знам в неделя след края на тунинг шоуто може да се разходим.