Автор Тема: Общинският паркинг на Варна  (Прочетена 36808 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Април 06, 2012, 10:53:32
Отговор #10

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Все си мисля ,че домашната може да свърши чудесна работа  :)) Сега не знам как е ,но явно преди време е имало вариант да си вземеш някоя част,защото имаше някоя и друга разглобена кола... Личи си че е ровено по тях докато са били на паркинга .Но сега мисля ,че няма как .... Явно са ги затегнали.

Април 06, 2012, 14:39:00
Отговор #11

Неактивен doctorZizi

  • Публикации: 309
    • trabantBG.eu
като прескоча до Вн ще намеря време да погледам поне :) ;)
Прави каквото трябва, да става каквото ще!
Аз не карам бавно, просто летя много ниско!

Април 07, 2012, 18:43:30
Отговор #12

Неактивен svetlozar_sv

  • Публикации: 66
  • [url=http://urls.su/flines][img]http://forum-lines
не ги ли пускат на търг след определен период от време,  то и аз от време на време минавам да се огледам, бъзикам пазача ама той неще и да чуе за някой лев
  ако някой знае как стават работите там да не се крие а да каже.
« Последна редакция: Април 07, 2012, 18:45:45 от svetlozar_sv »

Април 07, 2012, 18:58:57
Отговор #13

Неактивен Consul73

  • Публикации: 773
  • Пламен Янев :)
Такива неща не се споделят на публични места . C:-)
Ford weist den weg

Април 07, 2012, 22:18:41
Отговор #14

Неактивен vankovarnata

  • Публикации: 237
Такива неща не се споделят на публични места . C:-)

минаваш през шефа/секретарката/ :)
1000 Malych Bolistek
предизвикай ангела хранител да знаеш кой е над теб.

Април 07, 2012, 22:49:18
Отговор #15

Неактивен Consul73

  • Публикации: 773
  • Пламен Янев :)
Не
Ford weist den weg

Април 07, 2012, 23:07:54
Отговор #16

Неактивен GT

  • Публикации: 1075
Тези паркинги винаги са ми били интересни.  Атмосферата е....мистериозна.   Има коли пълна скръб, има и много хубави дърти бангии.   Също като по моят край- всяка 3-та е Мерцедес 201/124.  :))  Има много Мерцедеси, яд да го хване човек пък.  Лошото е, че не се дават части от колите.  Но пък като съм се заглеждал, дори в тези снимки - има коли, които са седяли там поне 2-3-5-8 години. Дива работа, да пуснат някоя част поне. Никой няма да види.  О, аз, трябва да Ви снимам и покажа един паркинг, където има Е 34-ка и 124-ка (3000 бензин 24) на 80 000 реални,  вдигнати в края на 90-те години. Чисто нови коли. Още не са им напукани таблата, при 10+ години под слънце престой. Ако ми разрешат, че е държавна работа малко и си побиват онези.

В същност, има начин да се вземе автомобил от там. Трябва въпросът да се постави на върхушково ниво и чак пък толкова желание за някоя кола, трябва да е много ценна и особена.  Аз се точих точно на в това положение Мерцедес Е300 бензин.  Обаче, да се заплати такса паркинг за 10+ години+ нова регистрация+шпатула+ седмици разправия...излиза, колкото нормална такава кола. Е, хубавото е, че можеше да се купи самата кола на килограм.  Та, такива неща ми е през оная работа, къде можело да се обсъждат на публични места.  Пък, който има интерес ще си задейства работата и хич няма да се занимава по форуми да дава конференции.
« Последна редакция: Април 07, 2012, 23:16:01 от Тодор Живков »

Април 21, 2012, 10:58:02
Отговор #17

Неактивен CeCko2

  • Публикации: 45
Много яко място, рай за скраполюбителите като мен  O0 Колко потенциални донори виждаам O:-)
Old school rulz

Април 21, 2012, 11:41:32
Отговор #18

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Така е и ние само отвън точихме лиги и обикаляхме оградата като гладни песове.

Хех, има интересни коли, ама релативно погледнато на фона на общата бройка, не са чак толкова колкото бяха бройките екзотики едно време, на бившия паркинг на Кореком и митницата в жк Люлин в София.
Там имаше поне 5-6 броя Импали Каприс, Бенцове 5-10 броя сомове в116, 5-6 броя от най-старите седми серии баварци, а пък японските коли от 70-те и 80-те нямаха чет.  ;D
Ама преди две-три години, всички тези коли някъде изчезнаха, и сега тоя паркинг е празен.
Сега се води Паркинг на НАП, ама интересни коли рядко изпадат там.

А не мога да идентифицирам купето 2 врати фастбек японка там на снимките.
Прилича ми на Тойота Корола или Карина, от края на 70-те.  :)

Април 21, 2012, 18:33:15
Отговор #19

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
А не мога да идентифицирам купето 2 врати фастбек японка там на снимките.
Прилича ми на Тойота Корола или Карина, от края на 70-те.  :)
И ние така, трябва да я пуснем в темата "Познай коя е тази кола", току виж някой ни открехне :)