Автор Тема: На изток от Желязната завеса - Снимки  (Прочетена 62846 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ноември 20, 2015, 12:15:03
Отговор #120

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1599
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
Как да не е важно!? Самият факт, че са сложени на толкова евтин и масово  пренебрегван автомобил издава манията и любовта на собственика точно към Москвич.

такива същите имаше в карс.бг за 250 лева, с добре запазен хром :) и бяха точно 5х114,3 като за мохер :)

Ноември 20, 2015, 12:41:15
Отговор #121

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
Явно тия джанти в Русия не струват торба с пари.Доста масово така да се каже се слагат и на Москвичи.А и всеки си има собствен вкус.На Мен лично Ми харесват.







И на подскачащи Волги:









На скоро даже в България гледах някъде обява за продажба на 13" Японски джанти от тоя модел с междуболтово растояние 5Х114.3 4бр за 200лв.На малко да обуя моя Москвич с тях но докато се наканя да звънна обявата изчезна.



Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.

Ноември 20, 2015, 13:10:01
Отговор #122

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
На последните снимки, дето си ги пуснал наистина се връзват по-добре, ама на съвсем сток Мохер дори с оригиналния си зелен цвят стоят като на свинче звънче... иначе преди време колега тук беше дал линк към обява за подобни 13-ки /200 лв/ и аз се бях замислил дали да не ги взема като декорация за в гаража или дори в хола :) Иначе просто някак не ми се връзват със соц. идеите за тунинг, освен ако не са доста "американизирани" като на последните снимки. Вярно, че дизанйа на старите Космичи и Волги по принцип си е американско влияние, но някак си при подобни изпълнения сякаш ми се губи най-важното - чарът на соц-а :)
« Последна редакция: Ноември 20, 2015, 13:22:56 от krankenstein »
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Ноември 20, 2015, 13:23:31
Отговор #123

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
Тези от линка бяха като на синия Москвич без борд.За това и донякъде се вкарах в размисъл дали си заслужава.Но, може би ако ги бях взел и не Ми харесваха как стоят на колата, в гаража както казваш щеше да са добра украса, макър и малко скъпа. :) :) :)
Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.

Ноември 20, 2015, 16:12:17
Отговор #124

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
Колегата Кранкенщайн не долюбва нещо марката Москвич ми се струва.

Ноември 20, 2015, 19:08:44
Отговор #125

Неактивен Москвич 412

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 8



Ноември 20, 2015, 19:45:32
Отговор #126

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
Колегата Кранкенщайн не долюбва нещо марката Москвич ми се струва.

Това е негово право.Всеки един човек си има предпочитания.
Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.

Ноември 21, 2015, 00:39:21
Отговор #127

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Защо така решихте, нямам нищо против марката, напротив - имам само хубави спомени от возене/каране на москвичи. Просто в конкретния случай не харесвам как му стоят тия джанти, все едно да сложиш москвичови железарки на някой класически Ягуар или MG B, само че тук са направили обратното...

п.п. никога не бих сложил на моята Шкода 110Р подобни спици, макар че ще й стоят в пъти по-добре отколкото на зеления Мохер... ама просто това не са нейните джанти. Пък и като цяло не ми допада особено тоя рапърски тЮнинг стил "Пич, оправи ми колата" - Dub, lowrider или както там се нарича.
« Последна редакция: Ноември 21, 2015, 00:48:06 от krankenstein »
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Ноември 21, 2015, 02:17:55
Отговор #128

Неактивен moskvich3v1

  • Публикации: 160
  • Четырехфарник
Всъщност и аз съм съгласен с колегата krankenstein , и мисля че той имаше предвид нещо такова:

А сега малко по темата  :D





Old but gold.. :)
408-68г.408И-70г.412-74г.2140Д-82г.2140Д-84г.

Наличие турбонадува: есть

Ноември 21, 2015, 15:38:25
Отговор #129

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
На Мен ми харесва и тоя вариант с железарките.Но Ми изглежда някак..........бюджетно изпълнение, което някак си оставя Москвич-а така да се каже, на село в колхоза.Не твърдя и, че спиците го истрелват във висинити на нивото на Ягуар и Бентли, но придават някакъв по-особен чар на кирпичения дизайн на колата.

А ето и една нова марка от Русия:











повече може да се прочете на:
https://www.drive2.ru/b/2485322/
Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.