Автор Тема: Opel Ascona C 1983 2 door  (Прочетена 7556 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Май 21, 2017, 15:10:56
Отговор #20

Неактивен ddcommerce

  • Публикации: 17
Тръгнах да си ремонтирам и люка, че беше целия със силикон и беше много грозно. Оказа се че уплътнението си е заминало, но за да го сменя трябва да махна люка, някой има ли си идея как се сваля без да свалям всичко а само капака на люка, странично има луфт и може би ако се свалят едни пластмасови тръцки може би ще излезе, но ме е страх да не ги счупя.
Opel Ascona C 1.3S Luxus 1983г.

Май 28, 2017, 14:32:05
Отговор #21

Неактивен Monza_GSE

  • Публикации: 170
    • Facebook
сваля се тавана и така пада цялото, иначе супер, аз имам две аскони ц хечбек, но така и не успях да си намеря купе
Powered by Opel RWD (Monza,Manta,Senator,Omega,Rekord,Commodore)...

Май 30, 2017, 21:15:28
Отговор #22

Неактивен ddcommerce

  • Публикации: 17
За люка гаднооо, незнам ако сваля тавана после дали ще мога да го сглобя. Днес започнах да помеднява купето, започнах с малко местенце на калника за да видя ефекта, ето и малко снимки:








Като доизкусуря процеса ще направя клипче, дори мисля след помеднява ето да напръскам лак и да не я боядисвам.
Opel Ascona C 1.3S Luxus 1983г.

Ноември 22, 2018, 19:19:43
Отговор #23

Неактивен ddcommerce

  • Публикации: 17
За съжаление баба Аскона отиде на вторични.....  :(   за сметка на това се сдобих с много добър Опел Омега А 2.0i, 115hp, C20NE мотора  ;)
Opel Ascona C 1.3S Luxus 1983г.

Ноември 22, 2018, 21:54:04
Отговор #24

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Колега, без лоши чувства, но... при теб май всичко накрая отива на скраб :o Все пак намирам нещо итригуващо в темата, а то е това, което наричаш помендняване на купето - инересно ми е как по-точно се осъществява и какъв беше ефектът върху горката вече покойна Акона?
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.