Автор Тема: Нютаймери по нашите географски ширини  (Прочетена 426328 пъти)

0 Потребители и 9 Гости преглежда(т) тази тема.

Август 22, 2014, 13:13:33
Отговор #380

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
Ами Люси да ти кажа за джантите си прав, но за минута/две нямах много възможност да я оглеждам в детайли, но определено по-малките колела (по-скоро по-хлътнали на вътре в калника) ми направиха впечатление и най-вече огледалата. Но мястото е супер тясно, сенчесто и повечето детайли, като фугите и малко нереалистичната линия на преливане на предната врта с калника ми направиха впечатление чак като смъкнах снимките и ги огледах. Иначе за задните калници в общ панел не знаех :)
А MG-то е много яка кола, особено тази версия преди фейслифта доста ми допада. Но само дизелаците ползват на БМВ мотора, бензинките и особено тази по-мощната версия мисля, че не.
Преди няколко години гледах един такъв само че тъмно сив графитен в габровска автокъща. Жесток беше, но дизеловата версия с не си спомням точно, но около 150-160 коня някъде. Вътре е със салон алкантара (както и този зеления от снимките) и беше с ляв волан. Въобще много готина кола, но ми се стори тясна в предните кресла ... а аз съм със среден ръст 177 см / 86 кг. Но пък има вградено тв и навигация и въобще усещаш британския лукс :)
Екстериорът няма какво да се коментира, колата е повече от красива с бентли металната решетка и този хамелеонов лош поглед отпред, плавни и скосяващи се със стесняване на задницата линии 8))
« Последна редакция: Август 22, 2014, 13:17:19 от dan4oteto »

Август 22, 2014, 20:07:30
Отговор #381

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Ааа, Ферари 360 наи-лесно се поснава или по често срештаниа автоматик с много малко смешно лостче са управление, и крилчатките му отсад на волана, или по кулисата хромираната на мех. скорости версиата, дето на МР2 ниама как да се направи.
То и автоматик лостчето много трудно ште се имитира при МР2 де, даже и да има МР2-ќи с автоматици.

А при МГ то ниамах предвид, че е с бенсинови БМВ мотори.
Имах предвид, че когато пускат прес 1997'98 год. Ровер 75 версиата, вече от ниаколко години БМВ са собственици на Ровер, и електрониката на мотора на 75, както и доваршването ваобште на проекта 75 са тиахно баварско дело.

А тоа 2,5 шестак Ве'обр. на кои е като конструкциа ниамам представа.
Или е на Хонда, или е на Форд Мондео шестак, хахах. :))
Иначе при МГ е по-наточен от при 75.
При 75 е бенсина 2.5 литра е 170 кониа, а тук при МГ е мислиа 190 кониа.

А на дисаин, да, наистина жестока кола е баш МГ версиата.  :D
Особено и като се има предвид, че е такав гувеч на проектиране модела 75, страшно хомогенна и готина форма просто става при него.
Мнго жалко че Ровер потана, и с него и МГ, наистина жалко.

Август 22, 2014, 20:24:03
Отговор #382

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3764
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
MR - 2 то е перфектно балансиран /разпределен модел с тегло отпред/ отзад почти 50 на 50 (кола със средно разположен мотор е)
така че е перфектна база за реплика не само на Ферари 360. :)
На пътя и в завои стои страхотно.
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Август 22, 2014, 21:20:06
Отговор #383

Неактивен Toni only Benz

  • Наблюдаван
  • *
  • Публикации: 1088
  • *Only legendary Benz*

Абе в Полша както са по-скромни,  :)) сигурно Пробите оште са варвежни са ловене на мадами, ахаха. ;D


Братле ,не си бил скоро в Полско - там какви коли се карат бедна ни е фантазията !  O:-)
Тия са някои селинджъри явно  ;)

Август 23, 2014, 10:41:56
Отговор #384

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Братле ,не си бил скоро в Полско - там какви коли се карат бедна ни е фантазията !  O:-)
Тия са някои селинджъри явно  ;)

А да, нали писах, всичките биаха хипари, мажете даже с Джон Ленанки очила.  :))
Ама и хипарките полиакини какви са мадами, леле, прикаска просто.  :shy:

Септември 22, 2014, 19:24:50
Отговор #385

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
Една по-рядка красавица от Италфеста този месец.




Септември 23, 2014, 12:49:41
Отговор #386

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
Една местна екзотика и изключително красива кола, която вчера отивайки на спорт имах щастието най-после да спра до нея и огледам отблизо.








Септември 24, 2014, 09:18:58
Отговор #387

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
Това ТТ Roadster е от години в града, но така и не съм го заглеждал отблизо да видя чий тунинг дело е оптичният му тунинг.


Септември 27, 2014, 19:56:41
Отговор #388

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
На бензиностанция ЕКО в центъра на Сливен. По думите на един човек, който ме заприказва, докато снимах, колата се продава, но колко е вярно и чия е не знам. Иначе изглежда много добре и отвън и отвътре (в бързината видях една грозна видия да държи една от лайстните на интериора, но да не издребняваме).


Септември 27, 2014, 23:21:38
Отговор #389

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Брей, Роска, много як цвят за иначе грозния за мен на форма ц140 купе.  :D
А преди много години, още през годината на премиерата на в140- 1991, Боян Радев беше си купил чисто нов, и беше 1-я в БГ собственик на в140, и си го купи баш в същия такъв бордо цвят.
Само че неговия не беше купе, а стандартен седан 400 СЕ.