Автор Тема: Нютаймери по нашите географски ширини  (Прочетена 425948 пъти)

0 Потребители и 5 Гости преглежда(т) тази тема.

Август 02, 2015, 14:19:15
Отговор #470

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Е...а си смехорията, на някакво вече не актуално СЛК, при това отн. базово, не Блек, и даже не е видимо и стандартно АМГ 55, да дадеш 7200 лв с ДДС за еднаквите 5 числа номер.  :))
Иначе то като сме ги подкарали тук Нутаймерите кабрио с женска окраска, ето и мойта Миата в компанията на една Бургаска, пак 2-ра Ген, домуваща у село Влас.

Другите Японки, две Тойоти- нелоша Целика и МР-2, също се въртяха у Влас. Виждащите се под един навес нелош Кадилак ЦТС, и наистина добро за възрастта си БМВ 840и са на един приятел Несебърлия, и той малко янгтаймер маниак.

А Ролса новия Гост купе с кръглия номер КККККК /за мен малко смешно подбран, п-добре примерно, да беше 6 броя 1-ци, мина 2-3 пъти насам- натам по пътя Варна-Св Влас.
С тоя битурбо 12-так мотор с 560 коня е доста бърз, нямаше нямах шанс да успя да го следвам , изпреварвайки натоварени колони с коли, въпреки че единия път като ме мина тоя Гост, карах едно Ауди А6 с 4.2 мотор бензин, което все пак си пак малко над 300 коня кола.



Мда, на тия снимки новия ЦЛ, както виждате, не изглежда зле, а и вече става масовка у нас.
По Марина Диневи от него се мотаха винаги поне по 2-3 различни екземпляра.
Пазарджишкия 350 Зет редовно виси това лято на Влас, а мин лета беше по Поморие.
Линкълна сутенойрския си обикаля редовно по линията Варна- Влас, веднъж даже беше спукал задна гума насред път по завоите.
А Мустанга кабрио Кувейтския е част то групата от няколко Мустанга и 2 стари Скайлайна 240, които и това лято ги видях да се мотат по Варна.









« Последна редакция: Август 02, 2015, 14:47:32 от USfan »

Август 02, 2015, 14:59:14
Отговор #471

Неактивен peter67

  • Публикации: 762
USfan, имам един въпрос. Маздата ти е NB, но таблото е от първата серия NA? Ти си го сменял или е така оригинално?
Поздрави! :)

Август 02, 2015, 21:39:59
Отговор #472

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Ми за таблото и аз се чудя.  :))
Един колега тук вика че ми е сменяно таблото, щото примерно при преден удар удар са се отворили ербека десния на ориг. по-заоблено табло на 2 ген.
И може и да е така, мака да няма следи от удари в коша и роговете да изглеждат прави и неудряни.
От друга страна, По Интернет дават голяма промяна на таблото и интериора за моделна година 2000, а моята по документи и стикер е 1999 модел.
Та не знам със сигурност, може да е удряна, макар да ми е голяма бъзикня смяната заради само един ербег на цялото табло.
А може и да некаква междинка правена в края на 1998 като 1999 моделр и за това да е още със старото табло. 
То и други работи по нея има от НА версията, например дебитомера е стария тип.  :D

За някой хора номера е в Noмера ...  ;)
E па то, да отидеш на Марина-та и да не видиш машини ...  ;D
И да се пошматка човек из района Бургас -Слънчака -Свети Властта -Варна и да не види машини ...  :)
Иначе за К-тата евала - Кака Кина Кварталната К*рва Която Ку*рци Кльопаше ...  :winktongue:
Льодмиле, ти на ФишФиш ли пребиваваш бре ...  ::)

Хаха, кака Кина доста се е постарала в заучаване на уменията, докато добута до 300 евро хилки призрак.  ;D

Иначе душа, близо съм до Фиш-Фиш, по принцип на спирка Златна рибка си пребивавам сезона.
Ама иначе ако имам ангажименти и по Златните, или пък по-надолу към Приморско или Несебър, случва се и там да спя по някой ден.
Видиш ли ми по тия местности и курорти Миатата или Ауди-то купе или бабешкото Волво С70 някъде спряло, звънкай ми да се видим.
Пиши ми и твоя ГСМ на лично да си го запиша, а и ще ти напиша и моя служебен тел, който там постоянно ми е вклучен, и е различен от сигурно тоя дето имаш. дето тука сум го поствал в темата с продажбите.
Иначе като стана въпрос за Марината, и по-нови Нисани, освен всъщност не 350,а 370 Зет-а кабрио, там спираше често и един Търновски ГТР, както и едно хубаво Инфинити голям седан- м37 или нещо такова.











« Последна редакция: Август 02, 2015, 21:51:09 от USfan »

Август 04, 2015, 13:26:23
Отговор #473

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182

Другите Японки, две Тойоти- нелоша Целика и МР-2, също се въртяха у Влас. Виждащите се под един навес нелош Кадилак ЦТС, и наистина добро за възрастта си БМВ 840и са на един приятел Несебърлия, и той малко янгтаймер маниак.


Вуйче, тоя пич не ще ли резервна емблема за Кади-то? Може и на бартер в натурално изражение от каката ;)

За да не е спам, ето един Лотус с полски номера на паркинга на Спартак паркирал точно до Себринга на жена ми... сори за качеството, ама по мрак не можах да спретна по-свястна снимка с телефона...
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Август 04, 2015, 23:25:10
Отговор #474

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Лотуса мяза на стандартно Елиз-ч,е от първия лифт.
А преди 5-10 години на тоя паркинг до Спартак спираше и зелен Опел ГТ, дето е на тая база Елис правен.

Вуйче, тоя пич не ще ли резервна емблема за Кади-то? Може и на бартер в натурално изражение от каката ;)

Каката си е в моя обоз бе, )) да те ...  у наблутелния зрител, не е на Кади овнъра.  :))
Той иначе си има хубава жена да му кара Кадилака, ама не е тази. 
Но щом си се влубил, е порадвай и се още по-долу с още малко Миата снимки с фон Марината.

А пича моя приятел, той има още едно модерно Кади, един ХЛР роадстер, ама и двата- и ЦТС и ХЛР-а, си имат емблеми.
Иначе по твойта оферта, на бартери съм навит, ама ако намериш нещо адекватно секси женско, хаха.  ;D
И тази е малко далече да ти е кака, )) таман ти с 15 години си и батко.  O:-)




Август 05, 2015, 15:18:16
Отговор #475

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Браво, добре си я обучил - личи си твоята школа на позиране около и в коли  :winktongue:
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Август 05, 2015, 15:22:12
Отговор #476

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3494
Всички се учим от Люси!!!
 :D :D :D

Август 05, 2015, 22:12:39
Отговор #477

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Всички се учим от Люси!!!
 :D :D :D

Хах, само трябва да я научим и да скръства важно ръце отпред като мен като я снимат.  :))
Иначе аз тука ви облъчвам със снимки на оризарки, ама Рекорда на Дидо ми го напращаха таман 2 различни хора по Фейсбука.
Снимали са го някъде в движение по София вчера или оня ден.  :)

« Последна редакция: Август 05, 2015, 22:15:55 от USfan »

Август 26, 2015, 16:44:51
Отговор #478

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
Една интересна и много лачена Honda Accord в US версия и Rosenthal edition. За съжаление напоследък нещо забравям да си мъкна фотоапарата със себе си в колата и снимките от телефона не я показват в истинският й блясък. Колата е на комшия очевидно фен на модела, защото преди 3 години караше същият модел Accord, но купе (2 врати) и отново в US версия.






Август 30, 2015, 13:18:34
Отговор #479

Неактивен Toni only Benz

  • Наблюдаван
  • *
  • Публикации: 1088
  • *Only legendary Benz*