Автор Тема: Нютаймери по нашите географски ширини  (Прочетена 426649 пъти)

0 Потребители и 8 Гости преглежда(т) тази тема.

Май 15, 2016, 15:31:08
Отговор #570

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18071
  • Йордан Георгиев
Някой виждал ли го е скоро?

Не, но много бих искал да видя Ванкуиш на живо :) Една от най-красивите коли правени някога  :-[
Жалко, че не си го снимал и отзаде.

Май 15, 2016, 18:32:43
Отговор #571

Неактивен blowfish

  • Публикации: 24
Цитат
Жалко, че не си го снимал и отзаде.

Точно задницата не ми е любима :-) Величествена предница и профил, а задницата страшно много напомня за Митсубиши Галант :-)

Иначе според мен DB7 има най-идеалните пропорции в профил – просто еталон за всички останали. По-новите DBS, DB9 и V12 Vantage са ми някак несъразмерни – дълга предница и къса задница, а купето с тези малки прозорчета изглежда като някакъв бункер.


Май 18, 2016, 19:56:42
Отговор #572

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18071
  • Йордан Георгиев
Това се движи поне от около 2 години по улиците на Търново и до сега все го мислех за изключително редкия и скъп QX70 Vettel Edition, защото на живо изглежда и звучи брутално, но собственикът му бизнесмен на около 60+ години не е по светският живот и рядко можеш да го видиш спрян някъде по тиферичите на града ... днес случайно го мярнах паркиран и сега чак разбрах, че е QX70 Black Carbon Edition, което пак си го прави лимитирано и рядко ... и брутално на визия животно  ::)

Явно съм бил прав като съм си мислел, че от 2 години има QX70 Vettel Edition в Търново на конкретният около 60 годишен бизнесмен, защото днес случайно го видях прибирайки се в града и снимах, но Black Carbon Edition-а ме заблуди преди това  ::)

та ето ви го изключително редкият, мощен и скъп модел посветен на Себастиан Фетел :)












Май 18, 2016, 22:55:21
Отговор #573

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Уникално е Инфинитито ! Признал съм ги за страхотни сув-ове. От време на време покарвам разни по - старички qx 35 ,влюбен съм в типичния звук от генерацията.

Май 18, 2016, 23:34:46
Отговор #574

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18071
  • Йордан Георгиев
Уникално е Инфинитито ! Признал съм ги за страхотни сув-ове. От време на време покарвам разни по - старички qx 35 ,влюбен съм в типичния звук от генерацията.

Това конкретно е уникално на живо ... особено с този карбонов дифузьор и стопчето или фар за мъгла в стил Ф1 в средата на дифузьора ... а звука, който вади е ненормален! :)

Май 27, 2016, 17:00:55
Отговор #575

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18071
  • Йордан Георгиев
Едно интересно Mitsubishi V6 видях днес в Разград




Май 28, 2016, 10:01:27
Отговор #576

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Много красиво е това ФТО.
Жалко само че са с десен волан всичките.
Иначе като модел, и то по примера на Мазда Мх-3, е с отн малък на обем 6 цил. мотор с предно.

Май 28, 2016, 14:44:36
Отговор #577

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18071
  • Йордан Георгиев
Много красиво е това ФТО.
Жалко само че са с десен волан всичките.
Иначе като модел, и то по примера на Мазда Мх-3, е с отн малък на обем 6 цил. мотор с предно.

В Севлиево няколко пъти се разминавах с едно такова, но сиво ... интересен звук вади, точно като от V6 ... само, че преди да видя това отблизо не знаех, че са с такива мотори и мислех, че е с някакво гърне само :)

Май 28, 2016, 18:56:23
Отговор #578

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
В Севлиево няколко пъти се разминавах с едно такова, но сиво ... интересен звук вади, точно като от V6 ... само, че преди да видя това отблизо не знаех, че са с такива мотори и мислех, че е с някакво гърне само :)
Ами аз за първи път като четох за него, че е със 6-так, това преди 20 години като беше нов модел, така съжалявах, че няма да ги има като остареят повече бройки в Европа, като не са били официално внасяни на континента. Много по красиво ми беше от 3000 ГТ модела например.

Имам интересен епизод с едно ФТО наскоро.
Майка ми преди няколко месеца, заедно беше с мен, видя на живо едно такова паркирано на улицата.
А тя е жена над 70 години, и по принцип много-много спортни коли не обича.
А най не понася яйцевидни дизайни от 90-те /Маздата ми Миата например, не може да я гледа на форма, особено отпред, с тия и наистина гадни на моята 2 Ген МХ5, бадемовидни фарове/.

Но като видя ФТО-то, разгледа го отпред и отзад, и каза- Бре, много красива кола.  :))
И предположи да е на марка Порше или Ягуар /така си го самоиздигна статусно, все пак е автолаик/, толкова я впечатли.

Май 30, 2016, 00:24:33
Отговор #579

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18071
  • Йордан Георгиев
207 RC