Автор Тема: Нютаймери по нашите географски ширини  (Прочетена 426326 пъти)

0 Потребители и 9 Гости преглежда(т) тази тема.

Август 19, 2016, 22:23:03
Отговор #640

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
Споделям, моята 36-ца въпреки ниските окачвания и 17-ки джанти е с оригиналните жълти мигачи и оригинални стопове, така си ми харесва. На дъщерята купето /също с джанти и окачване/, също е така и определено добре стои.

Август 20, 2016, 00:02:06
Отговор #641

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
Е, аз не казвам, че жълтите мигачи са кофти. Не е добър вариантът да са само отпред. Ако ще е с жълти мигачи, да е с такива навсякъде, това е. Освен това, в конкретния случай са развалили играта с неутралните цветове и именно там са избягали от естетиката. Данчо, убеден съм, че ти имаш особен поглед и вероятно си фиксирал колата само с последното ъгъче на периферното си зрение, но въпреки това ти си уловил всичко - окачване, джанти, брони..., не само мигачите. Сигурен съм, че ако тази кола беше със стандартно окачване и брони с черни лайстни, щеше да я подминеш без значение от джантите и мигачите. Както съм сигурен, че автомобилен фен като теб, при тези обстоятелства нямаше да пропусне тази кола, ако тя беше в такъв вид:
http://tuning.im/wp-content/uploads/2014/04/Mercedes-C-Class-W202-Tuning-3.jpg

http://4.bp.blogspot.com/-ml8kHGi0PKQ/Uc70g5jRQsI/AAAAAAAAOCw/DkpGdRr63Yc/s1023/Mercedes-Benz_c230_w202_tuning_6.jpg

Август 20, 2016, 10:15:46
Отговор #642

Неактивен bomber

  • Публикации: 4490
  • Vauxhall Chevette Estate 1983; Ford Scorpio Mk 1
Аз ако си купувам кола, няма да е със светли мигачи, защото е еднообразно, слива се с профила на колата и си е селяния .
В България много пикльовци опушват стъклата, оптически тунинг било това.
И се взирам , за да разбера това секция от фара ли е, мигач ли е, габарит ли е, против мъгла ли е, дневни светлини ли са, декоративен елемент ли е?
Оранжевото маркира габаритите на колата.
И е класика и стил.
Другото са измислици.
Аз по принцип съм против тунинг във всичките му форми.
Една кола колкото повече я кичиш, толкова по-зле изглежда.
Една жена като и изскубеш веждите,татуираш я,епилираш я,сложиш и пиърсинг, високи токове,грим и т.н. да не би да стане по-красива или по-млада?
Не, става селска да не ти пиша какво.
Everyone can buy a new car...
Real man keeps old ones running!

Август 20, 2016, 18:49:43
Отговор #643

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
една търновска Silvia






Август 21, 2016, 13:48:43
Отговор #644

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
SportKa ... въпреки, че според мен е повече Ka, от колкото Sport :)




Август 25, 2016, 18:29:11
Отговор #645

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
Снимките са от интернет и са споделени в началото на 2011г. Съдейки по последните букви на регистрац. номер, може би някъде там през 2010/11г. е регистрирана във В.Търново.
Иначе тази кола до миналата година я засичах инцидентно по улиците на Търново.







« Последна редакция: Август 25, 2016, 18:31:20 от dan4oteto »

Август 25, 2016, 21:04:09
Отговор #646

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Супер добро ! Много ме кефят такива раздути янгтаймери !

Август 25, 2016, 22:09:51
Отговор #647

Неактивен Teo

  • Публикации: 226
  • Автомобилен уиабу
Този Мерцедес е наистина уникално нещо! Иначе проверих номера и все още има активна застраховка, така че вярвам някъде се ползва.
А тази Силвия помня че я гледах из обявите веднъж и там имаше снимки на една бензиностанция и оставам с впечатлението че собственика работи там. Може ли да споделиш къде точно си я видял, ако имам възможност да я видя?

Август 26, 2016, 00:49:41
Отговор #648

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
Този Мерцедес е наистина уникално нещо! Иначе проверих номера и все още има активна застраховка, така че вярвам някъде се ползва.
А тази Силвия помня че я гледах из обявите веднъж и там имаше снимки на една бензиностанция и оставам с впечатлението че собственика работи там. Може ли да споделиш къде точно си я видял, ако имам възможност да я видя?

Да, колата стои редовно на един Лук Ойл в Търново (вътре в града), но собственикът й не работи там ... просто я оставя там на съхранение, защото се опасява да не му откраднат регистрационните номера. На тази бензиностанция иначе работят разни дрифтърчета с Е36-ци, които може би са му приятели и за това точно там я оставя.

Септември 20, 2016, 17:44:51
Отговор #649

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
В оригинален ABT тунинг пакет.