Автор Тема: Нютаймери по нашите географски ширини  (Прочетена 425970 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Октомври 31, 2018, 21:48:21
Отговор #910

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев



Ноември 03, 2018, 11:31:38
Отговор #911

Неактивен mitaraf

  • Публикации: 59






Забелязани това лято в Охрид, БЮРМ. Файърбърдите са доста окаяни и не се движат. Жълтия повечето от вас явно са го засичали в старият град, но е преместен вече. Имам координати на собственика ако някой има нещо в предвид.
MB W123 240D 78' - проект "класика янгтаймер"
MB W123 240D 82' - статут "неясен"
MB W123 200D 81' - статут "неясен"
MB W123 200D 82' - статут "неясен"
Suzuki Vitara 1,6 16V 91' - фън машинка за барбекюта
Opel Vectra A 2000 16V 89' - спомен "луди младини"
Skoda Octavia 1,8T L&K 00' - семейно комби
Ковровец 175 - спомен от дядо

Ноември 03, 2018, 13:25:18
Отговор #912

Неактивен Pitar

  • Публикации: 280
  • 3 x Fiat 126, Fiat 128 Familiare, Fiat 238 Doppia
 :) :) :)
Ретро Клуб Добрич
https://www.facebook.com/groups/470817436757498/

Ноември 04, 2018, 15:01:08
Отговор #913

Неактивен rado125

  • Публикации: 110
Не че нещо, но повечето от тези коли в последните постове или изобщо не са нютаймъри, или не са нищо специално или особено за да са заслужили място тук. Особено всичките аудита и бмвта.

Ноември 04, 2018, 18:45:46
Отговор #914

Неактивен niksan 240

  • Публикации: 471






Забелязани това лято в Охрид, БЮРМ. Файърбърдите са доста окаяни и не се движат. Жълтия повечето от вас явно са го засичали в старият град, но е преместен вече. Имам координати на собственика ако някой има нещо в предвид.
                                       



Ето стари снимки на двата Понтияка










Ноември 04, 2018, 21:29:45
Отговор #915

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
Забелязани това лято в Охрид, БЮРМ. Файърбърдите са доста окаяни и не се движат. Жълтия повечето от вас явно са го засичали в старият град, но е преместен вече. Имам координати на собственика ако някой има нещо в предвид.

Колкото и да ни се иска Република Македония да е наша, тя все пак си е чужда страна (дори, ако питате местното население са и люлка на цивилизацията), а за автомобили снимани извън пределите на България е редно да се постват там. Както например в конкретната тема има коли снимани в Северна Гърция и о. Тасос ;)

Не че нещо, но повечето от тези коли в последните постове или изобщо не са нютаймъри, или не са нищо специално или особено за да са заслужили място тук. Особено всичките аудита и бмвта.

И аз съм на същото мнение, а гледам хората продължават да се впечатляват и мислят за нютаймер хибридното SUV от Toyota ...  ::)

Ноември 05, 2018, 01:47:59
Отговор #916

Неактивен Teo

  • Публикации: 226
  • Автомобилен уиабу
Надявам се това като нов модел е по-уместно да седи в темата  ::)

Велико Търново. Не е ясно дали ще става търновка, един приятел я е видял миналата вечер преди да я снимам. Честно в този цвят много не впечатлява, но пак си е нещо.




Още нещо което не знам дали колегата Данчо е снимал, една от любимите ми коли в района: BMW 1-Series M Coupe.





« Последна редакция: Ноември 05, 2018, 01:56:50 от Teo »

Ноември 05, 2018, 02:18:17
Отговор #917

Неактивен Teo

  • Публикации: 226
  • Автомобилен уиабу
Пускам и още един пост, защото напоследък (последните месеци) с голям срам съм занемарил Класик Кар пък иначе доста снимам (предимно из В. Търново) и най-често нютаймери, та да адресирам последните страници със снимки. ::)

Данчо, гледам, че си се залъгал с едно бяло 5-серия E60, което си е съвсем обикновен 530d натруфен с "M" екстериор. Тези най-вече се познават по ауспуха, ако има два изхода отзад и двата са двойни, и комбинирай това с голям цолаж джанти с голям цолаж спирачки и 99% ще е М5.
Всъщност това BMW съм го снимал още декември 2017, като се вижда, че тук номера е изписан "19-TB-KR", а в твоите снимки нарочно или "по грешка" е сменил буквата "К" със "Х". Има един холандски сайт за проверка на номерата, https://www.autoweek.nl/kentekencheck, от където разбираме, че 19-TB-KR е истинския номер и от тук също се вижда, че е дизелка.



USFan също пусна една дипломатическа Импала. Префикс "01" е за Великобритания, така че се надявам просто си го прочел грешно от снимката, където не се вижда много ясно. "02" и "03" са за САЩ. Иначе ето снимки от далечната 2016 г. на една дипломатическа Импала из Велико Търново, дали същата или е друга, не знам.




« Последна редакция: Ноември 05, 2018, 02:21:55 от Teo »

Ноември 05, 2018, 13:23:49
Отговор #918

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев

Данчо, гледам, че си се залъгал с едно бяло 5-серия E60, което си е съвсем обикновен 530d натруфен с "M" екстериор. Тези най-вече се познават по ауспуха, ако има два изхода отзад и двата са двойни, и комбинирай това с голям цолаж джанти с голям цолаж спирачки и 99% ще е М5.
Всъщност това BMW съм го снимал още декември 2017, като се вижда, че тук номера е изписан "19-TB-KR", а в твоите снимки нарочно или "по грешка" е сменил буквата "К" със "Х".


Всъщност признавам си, че тази кола ме заблуди и я помислих за истинско М5 ... Тя всъщност привидно си е с два двойни ауспуха, но бронята съвсем не е истинска на М5  :-[
Реално я снимах в движение, защото спрях да си взема кафе от вендинга отпред и не ми се завираше много да я оглеждам за спирачни дискове и прочее :) Отсреща е онова смотано кафене Нептун и да не ме зяпат много ...
Иначе верно колата си е фейк отвсякъде особено с тези странни номера ... вероятно има някаква измама.

А относно онова красиво и истинско вече 1М Купе, наистина го бях снимал отдавна ... може би през 2014-а пред фитнеса, в който ходя.


Ноември 05, 2018, 18:38:41
Отговор #919

Неактивен mitaraf

  • Публикации: 59
Колкото и да ни се иска Република Македония да е наша, тя все пак си е чужда страна (дори, ако питате местното население са и люлка на цивилизацията), а за автомобили снимани извън пределите на България е редно да се постват там. Както например в конкретната тема има коли снимани в Северна Гърция и о. Тасос ;)

И аз съм на същото мнение, а гледам хората продължават да се впечатляват и мислят за нютаймер хибридното SUV от Toyota ...  ::)

Извинявам се ако не съм уцелил темата, но тълкувайки я стеснително и публикуваните Понтиак Файърбърд и Голф МК 1 са нютаймери. А пък снимани в БЮРМ ми се струва, че е в нашите "географски ширини". И ако заглавието на темата е подвеждащо, моля да бъда извинен. Постът под моят ще си позволя да коментирам, като направо подигравателен откъм снимков материал. И ако снимките ми са твърдо в разрез с темата, моля мод или админ да ги прати в забвение в небитието.
MB W123 240D 78' - проект "класика янгтаймер"
MB W123 240D 82' - статут "неясен"
MB W123 200D 81' - статут "неясен"
MB W123 200D 82' - статут "неясен"
Suzuki Vitara 1,6 16V 91' - фън машинка за барбекюта
Opel Vectra A 2000 16V 89' - спомен "луди младини"
Skoda Octavia 1,8T L&K 00' - семейно комби
Ковровец 175 - спомен от дядо