Автор Тема: Нютаймери по нашите географски ширини  (Прочетена 425916 пъти)

0 Потребители и 5 Гости преглежда(т) тази тема.

Ноември 05, 2018, 23:56:02
Отговор #920

Активен USfan

  • Публикации: 10811
Единицата 1М е зловещо караческа кола.  O:-)
Преди 1-2 месеца имах късмета да карам в Германия под наем реалния му приемник- 240и, с М-пакет окачване, с ръчни скорости, и само на задно.
Уточнявам късмет, щото там 99% от всички спортни и псевдо спортни модели под наем, са с автомати скорости.
Макар то да беше по-тежката кабрио версия, бе екстремно забавно и истинско БМВ.
Аз лично много по-харесвам купе и кабрио на 2-ка и старата 1-ца, от спрямо старите 3-ка и новите 4-ка купе и кабрио.
Много са ми тежки тия 4-ки, и бая по-големи на размери са от двойчиците.

Що са касае за Импалата, помня, че поне преди години УС посолството имаше само префикси 01 на червените дипл. и търговски номера.
Сигурно някога нашия КАТ са обърнали след това отн. азбучната подредба.
Другото което ме обърка е белия цвят, типичен за една огромна част от служебните коли и джипки на УС посолството у нас.

И понеже сме на вълна БМВ, айде един доста стар нютаймер, направо янг, ама хаирлия да е.
От 10 години го има един познат теникиджия, и все се кани да почне да си го прави.
Казва, че колата има малко ВИП за БГ история. Купил я е от големия фен на баварци, ТВ режисйора Г. Торнев.




Ноември 06, 2018, 21:59:38
Отговор #921

Неактивен Teo

  • Публикации: 226
  • Автомобилен уиабу
Всъщност признавам си, че тази кола ме заблуди и я помислих за истинско М5 ... Тя всъщност привидно си е с два двойни ауспуха, но бронята съвсем не е истинска на М5  :-[
Реално я снимах в движение, защото спрях да си взема кафе от вендинга отпред и не ми се завираше много да я оглеждам за спирачни дискове и прочее :) Отсреща е онова смотано кафене Нептун и да не ме зяпат много ...
Иначе верно колата си е фейк отвсякъде особено с тези странни номера ... вероятно има някаква измама.

Имаш право, че от последния път когато аз я видях е засил "М5" вида и си е по-подвеждащо.

От американското посолство съм снимал доста различни коли, ще се постарая да изброя повечето: Land Rover Range Rover; Honda Odyssey; Nissan Murano; Honda CR-V; Jeep Cherokee (XJ); Dodge Durango; Honda Pilot; BMW X1; Dodge Grand Caravan; BMW 3-Series (E46)
Сигурно 90% процента от тези са внос от Америка. Вижда се, че предпочитат да си донесат нещо отколкото да купуват местни европейски коли.

Нека продължа и вълната "BMW" със сина на 6-тата серия по-горе, едно 2-ро поколение М6

Ноември 07, 2018, 21:40:50
Отговор #922

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев





Ноември 21, 2018, 23:15:59
Отговор #923

Неактивен Teo

  • Публикации: 226
  • Автомобилен уиабу
Golf R
Велико Търново



Ноември 26, 2018, 01:46:01
Отговор #924

Неактивен bomber

  • Публикации: 4490
  • Vauxhall Chevette Estate 1983; Ford Scorpio Mk 1






Everyone can buy a new car...
Real man keeps old ones running!

Ноември 28, 2018, 01:10:51
Отговор #925

Неактивен Teo

  • Публикации: 226
  • Автомобилен уиабу
Тези фалшиви решетки на броните на тази генерация Сивик много развялят визяита за мен... Странното е че дори на Type R седят така 95% без дупки.

Иначе колата не мисля, че е много подходяща за темата, предвид че си е обикновен Сивик който е на пазара от някъде 2 години.

Ноември 28, 2018, 20:10:26
Отговор #926

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
Тези фалшиви решетки на броните на тази генерация Сивик много развялят визяита за мен... Странното е че дори на Type R седят така 95% без дупки.

Иначе колата не мисля, че е много подходяща за темата, предвид че си е обикновен Сивик който е на пазара от някъде 2 години.

Да, колата изглежда меко казано ужасно като дизайн. И аз смятам, че такива нови сток модели не са за тук. В този ред на мисли, може да отделиш един ден да обиколиш шоурумите на представителствата и да ни заринеш със снимков материал на нови коли и нищо особено ...
Ако е Type R, ок за тук е ... м/у другото наскоро бях видял такава в Търново, но е толкова грозна с всички тези отвори, решетки и антикрила, че повече изглежда като излезнала от някоя манга ... и не ми се занимаваше да се гъзуря около нея и да я снимам  ::)
п.п. между другото новият Civic Type R миналата година подобри рекорд на Нордшлайфе за най-бърз 4-врат модел с предно предаване.
« Последна редакция: Ноември 28, 2018, 20:13:46 от dan4oteto »

Ноември 28, 2018, 21:47:48
Отговор #927

Неактивен Teo

  • Публикации: 226
  • Автомобилен уиабу
Ще си призная, че стила за мен наистина отива на Type-R, макар, че много критикуват колата за външния вид. :D

Аз из Търново съм виждал само една черна Type-R от предишното поколение.

Ноември 28, 2018, 23:58:00
Отговор #928

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
Аз из Търново съм виждал само една черна Type-R от предишното поколение.

Има и една червена 3-врата от по-предишното поколение (тези от 2006-11г.), кара я един чичкУ ;)

Декември 10, 2018, 14:31:51
Отговор #929

Активен USfan

  • Публикации: 10811
Тая Целика в готин Тюркоаз седи по преките на бул. Ботев.