Автор Тема: Нютаймери по нашите географски ширини  (Прочетена 425977 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Декември 10, 2018, 18:16:56
Отговор #930

Неактивен rado125

  • Публикации: 110
От последната тази страница досега единствените годни за темата коли са M6-цата и евентуално реното. Нито в сивика, нито в тойотата, нито в голфа или в изоставеното БМВ има нещо по-особено за да са тук. Голфа вярно че е R, ама вече и те накъдето и да се обърнеш все ще видиш някой, особено в родината им.

Декември 10, 2018, 21:16:46
Отговор #931

Неактивен Teo

  • Публикации: 226
  • Автомобилен уиабу
Нали затова е "по нашите географски ширини"  :))
За София и крайбрежието не знам, но тук в района дори истински Golf GTI не знам дали съм виждал. И Renaultsport почти не се зърват в България. За Сивика и Селиката хубаво, те са така да се каже "обикновени" модели, не са примерно някой Civic Type-R или Celica GT-Four и наистина може да се поспори дали са за темата.

Декември 10, 2018, 23:54:10
Отговор #932

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
Нали затова е "по нашите географски ширини"  :))
За София и крайбрежието не знам, но тук в района дори истински Golf GTI не знам дали съм виждал. И Renaultsport почти не се зърват в България. За Сивика и Селиката хубаво, те са така да се каже "обикновени" модели, не са примерно някой Civic Type-R или Celica GT-Four и наистина може да се поспори дали са за темата.

Като заговори за Голгфове, в Търново от години има един син Golf V R32 (оригинален)  ^-^ Не знам вижал ли си го ... назад във времето съм го качвал тук.

Декември 11, 2018, 22:33:47
Отговор #933

Неактивен Teo

  • Публикации: 226
  • Автомобилен уиабу
Като заговори за Голгфове, в Търново от години има един син Golf V R32 (оригинален)  ^-^ Не знам вижал ли си го ... назад във времето съм го качвал тук.



Предполагам за това говорим. :)) Имах съмнения заради GTI джантите, но сега като се загледам всички други елементи си пасват.
Лайстната на "Авточойс В. Търново" на рамката на номера ми напомни и за едно тяхно фирмено возило, което май не е качвано тук, поне от мен.



Може би пак не е много за темата, но кой друг модел на света излиза с такава цветова схема, освен Голф 3-ките от същия модел "Харлекин", които обаче са се продавали само в Северна Америка.  :D

Декември 21, 2018, 08:16:07
Отговор #934

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3764
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
Баш >:D



РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Декември 21, 2018, 11:22:36
Отговор #935

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Хач парасЪ му дириш, Кире? :))
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Декември 21, 2018, 13:38:59
Отговор #936

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Хач парасЪ му дириш, Кире?

Бартер за 135 Рапида...  :))
« Последна редакция: Декември 21, 2018, 13:44:05 от USfan »

Декември 21, 2018, 15:43:41
Отговор #937

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Хах и с доплащане от него, а?  :)) Ама моя не е 136, а по-ранния модел 130 :)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Декември 21, 2018, 20:08:56
Отговор #938

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Па разбира се че от него. Все пак докато стигне опулените фарове Импреца, възрасттаа на Рапида, има време.  :))

А тия дни един съсед подкара една бивша кола на един колега от ретросредите- Краси Гатев.
За истинските англофенове, даже и проветривото с гюрук в случая- Мини, не е пречка за рали Монте Карло усещането.



Декември 24, 2018, 16:46:23
Отговор #939

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Каскадата, ако и да има плебеиски корени, семпло шаси, и слаби мотори, винаги ми е била интересна, особено на форма.
Дано покрай актуалната франкофония по шефските етажи в Опел сега, това да не остане един от последните интересни Блицове!  :))



И като контрапункт, едно неподвластно вече на времето, Купе на Бенц.
Както се вижда, даже и зимно време, истинските ентусиасти не си спират по-ценните коли.
В случая, това е едно от няколкото С124 купета на колегата Бурян, и най-новото на години от тях.

Правено в последната 1996, версия Е220. Поръчано и доставено с доста, даже почти всички екстри за тоя среден клас.
Вкл- металик боя, лети джанти, АСР контрол, автоматик, климатроник, кожен салон, ел. люк, ел. предни седалки, плюс нагряване, и не при всички Бенц, среден клас купета срещани- 4 броя ел- стъкла.





« Последна редакция: Декември 24, 2018, 17:18:23 от USfan »