Автор Тема: Нютаймери по нашите географски ширини  (Прочетена 425886 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Декември 24, 2018, 17:14:13
Отговор #940

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
Каскадата, ако и да има плевбеиски корени, семпло шаси, и слаби мотори, винаги ми е била интересна, особено на форма.
Дано, покраи франкофониата там сега, само да не остане един от последните интересни Опели!  :))

Да, и мен ме впечатляват на дизайн. Най-вече в по-тъмна цветова комбинация с виненият мек таван.

Декември 27, 2018, 10:03:51
Отговор #941

Неактивен fifo

  • Публикации: 1140
Това отдалеч ми изглеждаше много грозно и един вид мангал тунинг, но отблизо ми се видя съвсем истинско. Вие ще кажете дали има такъв Лоринсър пакет.

we all have wings, but some of us don't know why

Декември 27, 2018, 16:07:11
Отговор #942

Неактивен USfan

  • Публикации: 10809
Ами моето мнение е в случая пренебрежително.
Виждам релативно евтини афтърмаркет джанти /ако ще и Лоринсер да са/, малки на диаметър задни дискове на спирачките, и волно от задната престилка висящи присадени ауспуфни тръби /с прекалено много на брой тръби, на фона на малките дискове на спирачките/.
Всичко това определя, че мотора вероятно е 3-литровия дизел най-много.

И да са оригинални Лоринсер бръмбъзъците, това не е голяма хвалба.
Лоринсер за разлика от Брабус примерно, няма собствена двигателна тунинг програма, и основно продава оптически илюзии.
Затова в света на Бенц тунингите, тя е по-непрестижна фирма, и то с основание е такава, от напр. Брабус, Карлсон, или  Рентех.

Тук не споменавам АМГ нарочно, понеже тя е 100 % Бенц собственост.
Разбира се, и свободно продаваемите оптически афтърмаркет АМГ части, са по-качествени и по-добре стоещи от Лоринсеровите такива.

Декември 27, 2018, 17:41:51
Отговор #943

Неактивен Teo

  • Публикации: 226
  • Автомобилен уиабу
Честно казано, тези джанти мязат на евтините тасове които се слагат на железни джанти. ::)
Иначе и да е истински този бодикит изглежда доста фалшив на фон на елегантния вид на W222. Има много по-подходящи пакети които много по-добре сливат спортен/агресивен вид с линиите й.

Декември 27, 2018, 21:10:08
Отговор #944

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
Това отдалеч ми изглеждаше много грозно и един вид мангал тунинг, но отблизо ми се видя съвсем истинско. Вие ще кажете дали има такъв Лоринсър пакет.

По мое мнение Lorinser са си Lorinser ... колкото и да не са по вкуса на много хора, те са си едни от дежурните тунинг пакети за МВ и според мен качеството им е на ниво.
Вярно, че стилът им повече се връзва на 90-тарските модели, но ...
п.п. като заговорихме за Lorinser, някой скоро чувал ли е нещо за Carlsson?

Декември 27, 2018, 22:29:21
Отговор #945

Неактивен Teo

  • Публикации: 226
  • Автомобилен уиабу
п.п. като заговорихме за Lorinser, някой скоро чувал ли е нещо за Carlsson?



Аз имам този кадър на "Carlsson CK35". Всъщност разучавайки за него открих, че тази модификация, както и други Carlsson, се предлага от българските тунери Overdrive, като те имат и свои добавки към крайния продукт. Други Carlsson разработки не съм зървал.

Реално не си е нищо повече от ML350 с външни модификации и преправен ECU за да се изкара повече мощност от двигателя както си е. Нямам против от цялата работа обаче, много по-добре от колкото да е поредния обикновен бял Мерцедес джип на пътя.
« Последна редакция: Декември 27, 2018, 22:32:38 от Teo »

Декември 30, 2018, 18:44:46
Отговор #946

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев



Януари 22, 2019, 18:51:13
Отговор #947

Неактивен Madu

  • Публикации: 104
Едно Ауди RS6 Avant във Варна:

Януари 23, 2019, 20:22:03
Отговор #948

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев



Януари 25, 2019, 21:51:33
Отговор #949

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
Това не го знам истинско ли AMG е или fake ... снимах го от колата и не ми се слизаше да се вторачвам в детайлите и най-вече да му видя спирачните дискове и апарати ... щото както казва един нашумял тв водещ "мощните коли се познават по гооолемите спирачки бартооо"  ::) Но съдейки, че този няма надпис 6.3 в края на предните калници и липсата на оребряване на предния капак, вероятно не е AMG.